Skocz do zawartości

Oferty - dla migrujących do platformy CANAL+


JoJo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

troszke dziwnie mieszja w platinium bylo nc go a teraz do konca kwietnia .a moze do konca kwietnia niech bedzie to cale nc + a pozniej niech promocyjnie zamnkna dzialalnosc.

 

Zaczyna mnie to tez wkurzac .Skoro sie zdecydowalem na platinum to niech bedzie tak jak mialo byc , zaraz sie okaze ze znow cos zabiora .Mialem start hd za 56 wiec sobie pomyslalem ze dorzuce grosza a dostane wiecej kanalow i tak tez jest ( w porownaniu z pakietami start hd a platinium ) ,ale teraz ta nie pewnosc co bedzie dalej .Sam juz nie wiem czy nc go mialem miec czy nie , ale teraz juz wiem ze do konca kwietnia .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja juz jestem w polsacie i nie zaluje .Ale encepence mialo byc dla filmow i sportu .Jak polsat dodawal 20 kanalow to sie psioczylo bo trzeba bylo podpisywac nowe umowy ja na tym zyskalem 10 zl o tyle mniej place za full polsatu ( 89,50) a tutaj w nc+ ? zeby cos miec nowego tez trzeba podpisac nowe umowy ale placi sie za mniej wiecej .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jedynie powstrzymuje mnie od polsatu brak 3D, moja rodzinka lubi wieczorem zasiasc w okularkach i luknąc w trojwymiarze male co nie co,w nc+ na pewno cos takiego bedzie ale te ich przekrety coraz bardziej zniechecają :>

 

jak tylko 3D cie trzyma to tylko zyskasz jak nie będziesz ogladał /oszczędzisz wzrok sobie i rodzinie/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jedynie powstrzymuje mnie od polsatu brak 3D, moja rodzinka lubi wieczorem zasiasc w okularkach i luknąc w trojwymiarze male co nie co,w nc+ na pewno cos takiego bedzie ale te ich przekrety coraz bardziej zniechecają :>

 

jak tylko 3D cie trzyma to tylko zyskasz jak nie będziesz ogladał /oszczędzisz wzrok sobie i rodzinie/

Dzięki za dobrą rade ,calkiem nie bede wlaczal tv o co tam zdrowszy będe :brawo:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli kanały są nie gwarantowane to należy nie zwracać na nie uwagi a brać pod uwagę cenę tylko za kanały gwarantowane. I wtedy można przejrzyście zobaczyć co jest oferowane za ile. Niegwarantowane mogą w każdej chwili wyłączyć nie zastępując niczym. I UOKIK tez coś z tym powinien zrobić aby można było rozwiązać umowę jak wyłączą kanał niegwarantowany. Ja przynajmniej tak to rozumiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sumie masz i rację, ale... muszą liczyć się z tym, że za miesiąc / pół roku / rok też muszą czymś klientów przyciągnąć i jeśli zabraliby choć połowę z niegwarantowanych kanałów nie dając nic w zamian, to nikt by z nimi umowy nie podpisał. Dlatego nie sądzę żeby byli aż tacy głupi żeby tak lekko traktować kanały niegwarantowane, a co za tym idzie - można mieć nadzieję że prawie wszystkie jednak zostaną.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ktoś pisał tutaj wczoraj, nawet chyba w tym temacie, że wczoraj od godziny 14:00 pojawiły się nowe oferty w APS, więc za pewne na infoliniach pewnie też.

 

Wie ktoś jaka przedstawia się najkorzystniej? Da się urwać coś pokroju Universe + paczka C+ w zdrowej cenie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

JESZCZE RAZ PODKREŚLAM - nie ma regulaminu PROMOCJI dot. 6 kanałów C+ w pakecie UNIVERSE+

 

Po wybraniu zamówienia online są dostepne: REGULAMINY MULTIROOM, REG. SERWISU, RŚU w UNIVERSE+ i REG. PROMOCJI

 

REG.PROMOCJI zwanej Poznaj C+12m zawiera szczególy promocji : 1 niepełnymiesiąc+ 1 pełny miesiąc C+ SILVER w prezencie a później 20 ZŁ. W obecnej PROMOCJI dają C+ PLATINUM tylko na 1 NIEPEŁNY MIESIĄC

 

Dlatego niewiadomo czego tyczy się te 20 zł/-mc opłaty po promocji!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj złożyłem wypowiedzenie. Po jakim numerem mogę sprawdzić, czy zostało zarejestrowane w systemie?

 

Chciałem zapytać tych, którzy już złożyli wypowiedzenie i DUK do nich dzwonił: po jakim czasie od wpłynięcie Waszego oświadczenia się z Wami kontaktowali?

 

I jeszcze pytanko odnośnie dekoderów: oferują sprzęt z nagrywaniem za friko? Czy jest szansa, żeby po wynegocjowaniu zadowalającej oferty dostać dodatkowo lepszy dekoder?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie pytam bo jest tyle tematów i wątków, że już tego nie ogarniam. Musiałbym dziennie tylko na necie siedzieć i czytać nowe posty, dlatego dałem sobie spokój z tym i spokojnie czekam, ponieważ nigdzie mi się nie spieszy:D

Mam umowę do połowy przyszłego roku w pakiecie C+ Superpremium HD za 105 zł. Jak wygląda na ten moment sytuacja z takim osobami ? Moja umowa będzie dalej obowiązywać, czy będę musiał podjąć decyzję co do migracji? Jeśli tak to jest jakiś termin?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

JESZCZE RAZ PODKREŚLAM - nie ma regulaminu PROMOCJI dot. 6 kanałów C+ w pakecie UNIVERSE+

 

Po wybraniu zamówienia online są dostepne: REGULAMINY MULTIROOM, REG. SERWISU, RŚU w UNIVERSE+ i REG. PROMOCJI

 

REG.PROMOCJI zwanej Poznaj C+12m zawiera szczególy promocji : 1 niepełnymiesiąc+ 1 pełny miesiąc C+ SILVER w prezencie a później 20 ZŁ. W obecnej PROMOCJI dają C+ PLATINUM tylko na 1 NIEPEŁNY MIESIĄC

 

Dlatego niewiadomo czego tyczy się te 20 zł/-mc opłaty po promocji!!!

 

W regulaminie WARUNKI PROMOCJI : https://ncplus.pl/sklep/Content/pdf/reg ... %2012m.pdf

Wedlug mnie wyraznie jest swtierdzone ze oplata 20 zl dotyczy dostepu do Canal + z oferty SILVER (wiec tylko dwoch kanalow)

Pozostale dostajemy gratis do konca kwietnia.

Jest to zdecydowanie w prowadzanie blad klientow.

 

Dla mnie jest jasnym ze cena dotyczy tylko 2 kanalow Canal +

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

JESZCZE RAZ PODKREŚLAM - nie ma regulaminu PROMOCJI dot. 6 kanałów C+ w pakecie UNIVERSE+

 

Po wybraniu zamówienia online są dostepne: REGULAMINY MULTIROOM, REG. SERWISU, RŚU w UNIVERSE+ i REG. PROMOCJI

 

REG.PROMOCJI zwanej Poznaj C+12m zawiera szczególy promocji : 1 niepełnymiesiąc+ 1 pełny miesiąc C+ SILVER w prezencie a później 20 ZŁ. W obecnej PROMOCJI dają C+ PLATINUM tylko na 1 NIEPEŁNY MIESIĄC

 

Dlatego niewiadomo czego tyczy się te 20 zł/-mc opłaty po promocji!!!

 

W regulaminie WARUNKI PROMOCJI : https://ncplus.pl/sklep/Content/pdf/reg ... %2012m.pdf

Wedlug mnie wyraznie jest swtierdzone ze oplata 20 zl dotyczy dostepu do Canal + z oferty SILVER (wiec tylko dwoch kanalow)

Pozostale dostajemy gratis do konca kwietnia.

Jest to zdecydowanie w prowadzanie blad klientow.

 

Dla mnie jest jasnym ze cena dotyczy tylko 2 kanalow Canal +

DLA ZNAJĄCYCH OFERTE NC+ MOZE TAK DLA POSTRONNEGO EWIDENTNE WPROWADZENIE W BŁĄD!!!!!!!!!!! CZY TAKIE PRAKTYKI MOZNA JESZCZE STOSOWAĆ?????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie pytam bo jest tyle tematów i wątków, że już tego nie ogarniam. Musiałbym dziennie tylko na necie siedzieć i czytać nowe posty, dlatego dałem sobie spokój z tym i spokojnie czekam, ponieważ nigdzie mi się nie spieszy:D

Mam umowę do połowy przyszłego roku w pakiecie C+ Superpremium HD za 105 zł. Jak wygląda na ten moment sytuacja z takim osobami ? Moja umowa będzie dalej obowiązywać, czy będę musiał podjąć decyzję co do migracji? Jeśli tak to jest jakiś termin?

 

Też tak myślałem. Ale rzecz w tym, że nie możesz spokojnie czekać. Wczoraj dzownili do mnie z kolejną za drogą ofertą i pytałem 2 razy dokładnie, odpowiedź konkretna - wysłane do wszystkich zostały listy, otrzymasz w nim propozycję przejścia lub 14 dni od otrzymania na rezygnację. Jeśli zrezygnujesz, pozostajesz na swojej umowie do końca czerwca, jeśli nie zrezygnujesz, z dniem 1 lipca migrujesz na ich, przymusowych, warunkach.

 

Panią w BOKu strasznie śmieszyło, jak to ujęła, "internetowe, wzięte z for, określenie przymusowej migracji - przecież czegoś takiego nie ma!"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...