Skocz do zawartości

Oferty - dla migrujących do platformy CANAL+


JoJo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

zyzyk1971, nie ma jeszcze Platyny za 89 zł raczej, nie przesłyszałeś się? ;)

dostałem za 89 i hbo gratis na 6 miesięcy mam to nagrane na smartwonie jak umowa przyjdzie zobacze jak będzie więcej to nie podpisze i tyle

 

Pytanie czy nie masz przypadkiem Golda z HBO i 2 kanały na 2 m-ce.

Już chyba były takie przypadki że ludzie dostawali niższy pakiet nie wiedząc o tym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

max co można utargować na universe+ to 49 na 12m /ktoś ściemniał że dostrał dodatkowo HBO na 6 m - nie potwierdzone/

niestety osobiscie pakują mi na siłe za universe+ 49 na9m i 59 na kolejne 9 m

 

 

 

myślę że 49 zł na 12 m to byłaby dobra oferta i nizej nie zejdą, oferta porównywalna z CP pakiet FamiluMaxHD + Film HD tam ci wyjdzie ok 54 za miesiąc - masz więcej kanałow w tym pakiet FilmBOX /ale mniej HD/

 

pytanie czy dla migrujących z n WPT za 48 jest do wyjecia univers+ za 49 zł na 12 m

Nikt tu nic nie ściemniał. Universal za 49 na 12 miesięcy i HBO (3 kanały) na 6 miesięcy bez opłat. Taką ofertę dostałem i kolejny raz potwierdzam.

 

soorki, ale może jesteś jedyny który to utargował

chwalebny wyjatek więc miłobyłoby gdyby ktoś jeszcze potwierdził taka ofertę, bo wtedy wiadomo o co mozna walczyć gdy dzwonią

pytanko - oferta po wypowiedzeniu i z jakiego pakietu migracja

 

Migracja z WPT za 48 z tym że umowe wypowiedziałem w poołowie lutego i kończy mi sie 31.03 więc negocjacje prowadziłem z panią z działu utrzymania klienta (która sama do mnie dzwoniła) a nie z nc+. Pan z nc+ takiej oferty dla mnie nie miał. Życzę udanych negocjacji i twardych jajek na święta :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I znowu coś kopią przy dokumentach, teraz wyświetla się błąd 404 przy próbie przejścia na stronę.

Nie ma co, trzeba czekać na zmiany po świętach. Może wtedy sytuacja się ustabilizuje.

 

Może poprawiają regulaminy i cenniki bo np. w HBO był błąd bo było napisane że jest po 25 zł a dawali ludziom po 30 zeta.

Jak by co to wrzuciłem na serwer kopie, choć każdy kto podpisał powinien to sprawdzić w cenniku który mu przyszedł.

LINK

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi sie że djabeł nie taki straszny jak go malują ,,,a to dlaczego -wczoraj wyslalem meila do cyfra+ że prezenciki które rozdają tj, nsporthd mnie i tak nie beda obowiazywać i porposiłem w zamian cos innego i dostalem mogę w , marcu , kwietniu , maju wypozyczyc sobie film vod gratis czyli 3 filmy ,,

wydaje mi sie że negocjacje migracyjne tez przebiegną w miłej atmosferze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja w środę złożyłem wypowiedzenie z winy nadawcy (wmuszali we mnie SILVERA na 18 m-cy za 69 PLN - twierdzili, żę dla mnie nie niższych ani krótszych umów). Dzisiaj miałem telefon z Działu Utrzymania Klienta NC - oferta UNIVERSAL za 49 PL na 12 miesięcy + FILMBOX na 6 mieśięcy gratis. Oferta od zaraz.

Na razie oferty nie przyjąłem - na FILMBOXIE średnio mi zależy - wolę coś ze sportu. Mają dzwonić po Świętach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bronek: A czytałeś ten list, który zostanie wysłany po świetach? Kurde jasnowidze!

A to kolega jeszcze najnowszych skanów listów do abo C+ nie widział? Ktoś tu je zamieszczał, chyba kilkanaście stron wstecz. O ile to nie fake.

 

Dla przypomnienia

 

http://iv.pl/images/99655628876709997407.jpg

http://iv.pl/images/16526391344957530389.jpg

 

Nie wiem kto to dał i czy prawdziwe ale warto poczekać i się przekonać.

 

http://www.tinypic.pl/gfswgz0doy87

 

he?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

platyna za 89 zł/miesiac + history hd/ bez nc plus go ale z vod, wymiana hbox hdtv na media box za jednorazową dopłata 50 zł

 

jestem zadowolony

 

Coraz lepiej,

 

Do mnie znów dziś tel i oferta za platynę 99 zł.

 

Pozytywne jest że to propozycja wyjściowa . Jak przyjdzie mi pismo to wypowiedzenie pójdzie i platyna za 79 będzie do wytargowania + history hd i hbo na pół roku gratis.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cofnij się jedną stronę w tym wątku, znajdziesz odpowiedz.

 

A żebyś nie musiał szukać:

http://www.digitalfox.com.pl/zdjecie.jpg - i na tej podstawie możesz wymówić im umowę.

Czy jest to podane gdzieś na stronie C+, czy moze będą dopiero rozsyłali te pisemka przy najbliższych fakurach C+ poczta lub e-mailem (tak mam wysyłane rachunki)

Wynika z tego że będzie 1 m-c na wypowiezenie umowy od daty wprowadzenia tych zmian.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...