Skocz do zawartości

Oferty - dla migrujących do platformy CANAL+


JoJo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam Proszę podajcie mi numer na infolinię do nc+ gdzie mogę szybko się dodzwonić i przedłużyć umowę z n ( dla ojca bo chce na golda zyska c+ family więc ligę hiszpańska i polską po meczu i mu to pasuje więc nie będę wnikał - ja mam C+ i jeszcze poczekam na platynę w lepszej cenie)

Oraz wiecie do której godziny jutro pracuję na infolinii???

Dzięki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Disco a najwieksze premiery filmoee i najlepszy sport Cie nie interesuje?? 79zl za gold to duzo.

 

Nie, najnowsze premiery mnie nie interesują. Obejrzę je nieco później w niższych canal-ach. Sport mnie nie interesuje. Czy to drogo? na tle konkurencji według mnie nie. W CP wszystkie pakiety bez premium to koszt 69pln. Kanałów więcej, ale to taki badziew w jakości VHS. Ilość za jakość.

Tutaj za 10pln więcej dostałem wszystkie tematyczne (większość w HD) + 4 kanały premium. Czy te 4 kanały premium nie są warte tych 10pln. Ja porównałem ofertę z realną alternatywą, bo nie ma sensu porównywać z dawną N, która znika i pod koniec swojej działalności rozdawała wszystko po atrakcyjnych cenach. Byle tylko utrzymać klienta do momentu fuzji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No więc zaczyna się to wszystko układać w całość :

1. Abonenci N dostali już listy z propozycjami, maja 14 dni na wypowiedzenie umowy jeśli nie akceptują. Nowe pakiety wchodzą w życie od 1 maja. Zobaczą ile jest wypowiedzeń i będą dzwonić z promocjami do tych ludzi o 20 zł taniej

 

Skąd wziąłeś te 14 dni? Dostałam pismo 27 marca, czytałam je dokładnie 3 razy i nigdzie nie znalazłam zapisu, że mam TYLKO 14 dni na wypowiedzenie umowy, natomiast jest zapis, że mam czas do 19 kwietnia. Otrzymując pismo 27 marca to do 19 kwietnia mam 24 dni.

 

Nie raz już czytałam na tym forum o 14-to dniowym terminie wypowiedzenia i zachodzę w głowę skąd macie te informacje.

 

Nie chcę nikogo urazić czy obrazić tą wypowiedzią, bo jestem tak samo wzburzona jak większość tymi ubogimi pakietami i złodziejskimi cenami i też zamierzam dać wypowiedzenie (już napisane, czeka tylko na dostarczenie do punktu), jednak zastanawiam się czy mam to zrobić wcześniej niż planowałam ze względu na 14-to dniowy termin, o którym nie wiem?

 

Ponawiam pytanie: skąd informacja o 14-to dniowym terminie wypowiedzenia? Jest to w końcu 14 dni od otrzymania pisma z "(pseudo)promocyjną" ofertą migracji czy mam czas do 19 kwietnia, jak przeczytałam w otrzymanym piśmie?

 

Ja to rozumiem tak: 05.04.2013 następuje oficjalna zmiana oferty programowej i od tego dnia jest 14 dni na rozwiązanie umowy, czyli do 19.04.2013 należy złożyć ewentualna rezygnację.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

według mnie jeżeli dobrze negocjujesz to możesz mieć platynę za 89 zł/ miesiąc + dodatki (bez multi roomu)

 

Nie ma szans przed chwilą rozmawiałem z infolinią miły i rzeczowy konsultant. Mam teraz N pakiet full+HBO+Cinemax+nbox 250GB za 99zł okazało się umowa do 30.04.2013 a myślałem, że 31.03 :) propozycja dla mnie Canal+ Platinium 109zł 18mc nie dało się nic więcej ugrać, więc podziękowałem i poinformowałem, że złożę wypowiedzenie pan chętnie poinformował jak to zrobić i gdzie złożyć pismo :wink: tak, że mają nas w d......... e, może lepsze oferty dostają klienci starej platformy C+

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

według mnie jeżeli dobrze negocjujesz to możesz mieć platynę za 89 zł/ miesiąc + dodatki (bez multi roomu)

 

Nie ma szans przed chwilą rozmawiałem z infolinią miły i rzeczowy konsultant. Mam teraz N pakiet full+HBO+Cinemax+nbox 250GB za 99zł okazało się umowa do 30.04.2013 a myślałem, że 31.03 :) propozycja dla mnie Canal+ Platinium 109zł 18mc nie dało się nic więcej ugrać, więc podziękowałem i poinformowałem, że złożę wypowiedzenie pan chętnie poinformował jak to zrobić i gdzie złożyć pismo :wink: tak, że mają nas w d......... e, może lepsze oferty dostają klienci starej platformy C+

Standardowe "zachowanie". Zadzwonia jeszcze nie raz i bedzie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzewiak28, dlaczego od razu się prujesz? Na żartach się nie znasz? Wyluzuj trochę :D

 

Nie denerwuje się tylko pytam po ludzku dla ojca chce załatwić co chce i finito bo kończy mu się umowa 8 kwietnia a on się na tym nie zna

 

Ja mam C+ i czekam na platinum mogę dać max 85zł i ani grosza więcej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzewiak28, dlaczego od razu się prujesz? Na żartach się nie znasz? Wyluzuj trochę :D

 

Nie denerwuje się tylko pytam po ludzku dla ojca chce załatwić co chce i finito bo kończy mu się umowa 8 kwietnia a on się na tym nie zna

 

Ja mam C+ i czekam na platinum mogę dać max 85zł i ani grosza więcej

Nie kończy mu się 8 kwietnia,umowy zawsze są do końca miesiąca

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...