Skocz do zawartości

Oferty - dla migrujących do platformy CANAL+


JoJo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Tylko patrzeć, jak ktoś się pochwali, że wynegocjował taką ofertę, że nc+ będzie mu płacić za oglądanie Canal+, które oczywiście dostał za damo ;) Wystarczy porównać to, co ktoś pisze z tym, ile postów ma napisane. Zazwyczaj fantazjują nowi userzy. Na chwilę obecną Platyna jest do wyrwania max. za 89 zł ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taki tu ruch, że połowa pytań ginie w tłumie, tak więc spytam raz jeszcze:

 

Rozważam najem jeszcze w C+ dwóch dekoderów Philips, koszt 20 zł/msc za sztukę. Jaka jest szansa, że przy migracji do NC+ i wyborze pakietu all inclusive uzyskam możliwość darmowego najmu tych tunerów?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taki tu ruch, że połowa pytań ginie w tłumie, tak więc spytam raz jeszcze:

 

Rozważam najem jeszcze w C+ dwóch dekoderów Philips, koszt 20 zł/msc za sztukę. Jaka jest szansa, że przy migracji do NC+ i wyborze pakietu all inclusive uzyskam możliwość darmowego najmu tych tunerów?

 

Powinni się zgodzić chociaż wiadomo jak to bywa... Powinni pobierac opłaty ale tylko za te najnowsze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Telefon z nc+, Platinium 99zł + hbo na 6 miesięcy, umowa na 12.

 

A ja dostałem Platinum za 79zł + 2x mediabox Multiroom za darmo HBO 6 m gratis umowa na 12 miesięcy :D:D:D :brawo:

 

a ja dostałem pakiet ALL za 0 zł, MR za 0 zł, dwa pvr za 0 zł no i pani powiedziała że jak będę chciał to nc+ raz w miesiącu przyśle mi jakąś fajną panienkę na całą noc - oczywiście w gratisie :lol2::lol2::lol2::brawo:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie przed chwilą wysłałem trzy wypowiedzenia z enki.

Jedno moje , drugie kumpla , trzecie koleżanki - Wszyscy otrzymaliśmy oferty "nie do odrzucenia" przejścia do nc+ zarówno listownie jak i telefonicznie.

Jestem ciekaw ile ich dostaną w najbliższym czasie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to ładna lipa nie dość że Paltinum wyceniają na 119zł po wielkich bólach zrobią 99złotych i jeszcze muszę brać dekoder płatny w imię czego? Jak nie chcę tego płatnego to dlaczego nie dadzą mi tego za 0zł. Oj coraz gorzej jest z tą oferta chcą chyba starego dobrego klienta wkur....i zrobić tak żebym odszedł do CP.

Dramat

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Telefon z nc+, Platinium 99zł + hbo na 6 miesięcy, umowa na 12.

 

A ja dostałem Platinum za 79zł + 2x mediabox Multiroom za darmo HBO 6 m gratis umowa na 12 miesięcy :D:D:D :brawo:

 

a ja dostałem pakiet ALL za 0 zł, MR za 0 zł, dwa pvr za 0 zł no i pani powiedziała że jak będę chciał to nc+ raz w miesiącu przyśle mi jakąś fajną panienkę na całą noc - oczywiście w gratisie :lol2::lol2::lol2::brawo:

 

Dobre ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Telefon z nc+, Platinium 99zł + hbo na 6 miesięcy, umowa na 12.

 

A ja dostałem Platinum za 79zł + 2x mediabox Multiroom za darmo HBO 6 m gratis umowa na 12 miesięcy :D:D:D :brawo:

 

a ja dostałem pakiet ALL za 0 zł, MR za 0 zł, dwa pvr za 0 zł no i pani powiedziała że jak będę chciał to nc+ raz w miesiącu przyśle mi jakąś fajną panienkę na całą noc - oczywiście w gratisie :lol2::lol2::lol2::brawo:

 

Heheh. 0 zł na start :) Później rachunek przyjdzie i długie leczenie :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko patrzeć, jak ktoś się pochwali, że wynegocjował taką ofertę, że nc+ będzie mu płacić za oglądanie Canal+, które oczywiście dostał za damo ;) Wystarczy porównać to, co ktoś pisze z tym, ile postów ma napisane. Zazwyczaj fantazjują nowi userzy. Na chwilę obecną Platyna jest do wyrwania max. za 89 zł ;)

 

Jeśli cybi w kwocie 89 zł za platynę jest choć ziarnko prawdy to ceny zaczynają spadać w zastraszającym tempie :) 7 dni i już zjechali z ceny o 40 zł...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie przed chwilą zostały wysłałem trzy wypowiedzenia z enki.

Jedno moje , drugie kumpla , trzecie koleżanki - Wszyscy otrzymaliśmy oferty "nie do odrzucenia" przejścia do nc+ zarówno listownie jak i telefonicznie.

Jestem ciekaw ile ich dostaną w najbliższym czasie.

Ja pozbierałem 8 wypowiedzeń po sąsiadach i swoje, pewnie jakiś magazyn muszą mieć :lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie jeśli chodzi o multiroom. Na dotychczasowych zasadach mogę tak naprawdę (teoretycznie) dać dekoder z kartą sąsiadowi i dzielić koszty na pół. Czy na nowych zasadach taka opcja odpada?

To mega przestępstwo (teoretycznie). Weź nie gadaj bo Cię zamkną :-) Niby odpada, chyba że lana będziesz ciągnął od sąsiada... Ale nie wolno :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Telefon z nc+, Platinium 99zł + hbo na 6 miesięcy, umowa na 12.

 

A ja dostałem Platinum za 79zł + 2x mediabox Multiroom za darmo HBO 6 m gratis umowa na 12 miesięcy :D:D:D :brawo:

 

 

 

 

To, że Ty dzwonisz jak popaprany na infolinie i dają Ci beznadziejne propozycje, to nie mój problem. - "

Ja już zostawiłem chyba z 5 razy numer kontaktowy;) do tej pory nikt się nie odezwał, dodzwonić się nie można ciekawie jest na prawde "
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szifopl, wydaje mi się że jeszcze zjadą ale nie teraz, teraz za dużo napalonych do nich wydzwania i samo wkłada głowę po cenowy topór ;] Jak oni to widzą, to po co mają mocniej opuszczać? Zresztą to wszystko działa na zasadzie licytacji, muszą dać zaporowe ceny, żeby mieć z czego zbijać i obecnie zbijają do poziomu 89-99, ale przyjdzie czas na zbicie jeszcze o 10 zł. To wie każdy, kto choć trochę liznął wiedzy z marketingu i PR ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...