Skocz do zawartości

Oferty - dla migrujących do platformy CANAL+


JoJo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ja mam w n-ce za 68 jakiś stary pakiet hollywod, teraz proponują mi Golda za 79 zł

Umowę mam do połowy kwietnia, brać czy czekać?

 

Ja się zgodziłem ale uczucia mam mieszane, po przeczytaniu tego forum

wczoraj znalazłem i się zarejestrowałem, ale po fakcie.

 

zawsze masz 10 dni na wypowiedzenie bez konsekwencji

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Posiadam pakiet Canal+ Optimum wraz z miltiroomem za 88zł. Umowa kończy mi się 31.03.2013, wypowiedzenie wysłałem juz w lutym. Dzisiaj otrzymałem pierwszy telefon z NC+. Pakiet Canal+ Platinum za 99 zł ,multiroom z N za 10 zł i mediabox+ za 10zł na miesiąc. Aktywacja tylko za 2 dekoder do multiroom. Czy warto się skusić na takie warunki, czy lepiej poczekać na coś lepszego. Dodam ,że jak zostanę na starym sprzęcie to multiroom za darmo. Nie wiem , czy to nie podpucha jakaś.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, to mój pierwszy post tutaj, ponieważ podobnie jak Wy rozmyślam co zrobić dalej z moją umową. Obecnie jestem abonentem cyfry plus pakiet kompakt oraz paczka canal+ i hbo za 109zł. Na chwilę obecną interesowałby mnie pakiet platinum ale bez hbo. Myślę, że nawet te 99zł które można utargować to o ok 10zł za dużo. Obiektywnie rzecz biorąc myślę, że najciekawszą opcją byłby pakiet gold z c+ family 1 i 2 oraz w zależności od upodobań dla kibiców możliwość wzięcia c+ oraz c+ sport a dla fanów filmowych film oraz film 2. Byłaby to na tyle ciekawa oferta że c+ family jest czymś pośrednim bo będzie zawierał zarówno sport jak i film zatem ideał dla kibica family i sport a dla filmomaniaka family i film i to w cenie promocyjnej jaką można ugrać za gold czyli 79zł. Rozwiązanie banalne a nikt na nie nie wpadł. Mile widziane opinie nt mojej propozycji:) Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ufff, przebrnołem przez to 250 stron.... i nasuwa mi się taka konkluzja... czy płatna TV jest obowiązkowa ?? Bo mnie sie wydaje że nie, a mnogośc lementów na tym forum jest niesamowita. Nie dam więcej, już poszło wypowiedzenie, a za tyle to bym brał, .... przecież jak nie zgadzasz się z ofertą cenową operartora to rezygnujesz po wygaśniećiu umowy i szukasz tańszej alternatywy. A nazywanie ludzi, którym oferta odpowiada jeleniami to już kompletne przegięcie. Ja sam mam SUEPRPEMIUM z HBO GO za 109 i jak tylko dostanę PLATINUM za 99 to biorę, bo to dobra oferta. Nie rozumie o co ten lament, a może to taka nasza społeczna cecha - mieć ofertę premium, ale płacić grosze, bo MNIE się należy. Przejżałem ofertę CP, nawet najwyższy pakiet to dramat.

Pozdrawiam i więcej zdrowego rozsądku życzę.

"mieć ofertę premium, ale płacić grosze, bo MNIE się należy" może te 149 zł czy 199 zł to dla ciebie grosze ale dla większości to są spore pieniądze zwłaszcza jeśli podobną ofertę programowamiało sieza 70-100 zł.

"Przejżałem ofertę CP, nawet najwyższy pakiet to dramat." - sam jesteś dramat, dla kogoś kogo nie interesuje sport to oferta lepsza /hbo+cine+f-box/ niż ofera c+ a różnica w cenie to 40-100 zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja napiszę od siebie co miałem i co dostałem :) Żeby inni wiedzieli na ile można negocjować :)

 

BYŁO:

N

wszystkie pakiety tematyczne + NPremium + Filmbox + FUNVod (przez pomyłkę, nie ja zamawiałem...) + MR S HD = 105 zł

Nie korzystałem z Filmboxa bo nic nie puszczali no i z NPremium tylko jak LM leciała (choć można aktywować LM za free na NP)

 

JEST

NC+

Pakiety tematyczne + Canał + (wszystkie) + MR S HD + VOD (tvp, tvn, nc+ vod itp) + NC+Go = 109 zł

MR dawali za 20 zł, ale wytargowane za 10.

 

Wiem, że niektórzy dostali z MR za 99 zł :)

 

Dodam, że mam Turbo Dekoder z N więc nic nie muszę zmieniać, i standardowy nBox do MR czyli też bez zmian.

 

O Cinemax, HBO, FilmBox się nie biłem bo jak dla mnie tam nic nie ma, a NPremium mają z tego co wiem wyłączyć po 4.04 :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj przedłużyłem w APS . Miałem C+Optimum HD z opcją HD Optimum Promo bez multiroom ,z Pace PVR .Płaciłem 53,50 przez 9 miesięcy ,od maja płaciłbym 107 .. Zdecydowałem się na Platinum C+ z Multiroomem (2 karty) za 109 PLN. Zależało mi głównie na dwóch kartach Cameleon i pełnej paczce C+. Nie walczyłem o żadne HBO czy Cinemaxy ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Propozycja

 

Platyna 99zł + multi (2 karty) 10zł + Pace PVR 0zł + Philips PVR 20zł!!! = 129zł

 

dotychczas płacę 67zł za C+Optimum +10zł multi + 5zł za drugiego PVRa =82zł

 

47 zł różnicy, może kogoś zdziwię, ale ofertę postanowiłem odrzucić mimo zapewnień że to jest bardzo atrakcyjna oferta. Na moje stwierdzenie, że ciężko znaleźć tutaj atrakcję w takiej podwyżce cisza w słuchawce ;) Chyba mi chęć na migrację przeszła na jakiś czas. Czytaj do otrzymania pisma i podjęcia decyzji o prawdopodobnym wypowiedzeniu umowy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale co ty porównujesz CP do NC. Ogarnij się człowieku.

Dlaczego nie ? CP ma słabiutki z mojego punktu widzenia sport, ale dalej będę oglądał swoje ulubione kanały z Universalu, CC, a dziecko będzie mogło oglądać Nickelodeony, część kanałow Disneya, które mogą wypaść z NC, no i różne Boomerangi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ufff, przebrnołem przez to 250 stron.... i nasuwa mi się taka konkluzja... czy płatna TV jest obowiązkowa ?? Bo mnie sie wydaje że nie, a mnogośc lementów na tym forum jest niesamowita. Nie dam więcej, już poszło wypowiedzenie, a za tyle to bym brał, .... przecież jak nie zgadzasz się z ofertą cenową operartora to rezygnujesz po wygaśniećiu umowy i szukasz tańszej alternatywy. A nazywanie ludzi, którym oferta odpowiada jeleniami to już kompletne przegięcie. Ja sam mam SUEPRPEMIUM z HBO GO za 109 i jak tylko dostanę PLATINUM za 99 to biorę, bo to dobra oferta. Nie rozumie o co ten lament, a może to taka nasza społeczna cecha - mieć ofertę premium, ale płacić grosze, bo MNIE się należy. Przejżałem ofertę CP, nawet najwyższy pakiet to dramat.

Pozdrawiam i więcej zdrowego rozsądku życzę.

 

Zaproponują ci coś droższego, Cena nigdy w dół

Ale ogólnie fajna wypowiedż. wziąłem Golda

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale co ty porównujesz CP do NC. Ogarnij się człowieku.

Dlaczego nie ? CP ma słabiutki z mojego punktu widzenia sport, ale dalej będę oglądał swoje ulubione kanały z Universalu, CC, a dziecko będzie mogło oglądać Nickelodeony, część kanałow Disneya, które mogą wypaść z NC, no i różne Boomerangi.

 

Dokładnie jak oglądam TYLKO Bundesligę i CP mi to zapewnia w Eurosporcie 2. Dodatkowo zależy mi na CN i TCM. A jak na razie mają.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi dzisiaj proponowali Platinum+MR za 109 zł, nie zgodziłem się.

Co ciekawe mówili że ludzie bajki opowiadają i że nikt tego pakietu nie dostał z MR za 99zł

Ciekawe kto mówi prawdę?

Ja osobiście więcej nie dam , albo tyle albo odchodzę. Amen.

 

Trzeba było brać. Mi wczoraj gościu, spoko chciał taki dać ale szef sie nie zgodził

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niby jak mogą wypaść z NC+? Masz jakieś info z oficjalnego źródła czy tylko domysły i próba uatrakcyjnienia oferty CP?

http://ncplus.pl/sklep/promocje/universeplus - wybierz ofertę - i dobrze się jej przypatrz - wszystko co ma szary trójkącik w prawym dolnym rogu może wypaść z nc+, co oczywiście nie oznacza ze wypadnie, ale jesli wypadnie to nie przysługuje Ci prawo do wypowiedzenia umowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous
Propozycja

 

Platyna 99zł + multi (2 karty) 10zł + Pace PVR 0zł + Philips PVR 20zł!!! = 129zł

 

dotychczas płacę 67zł za C+Optimum +10zł multi + 5zł za drugiego PVRa =82zł

 

47 zł różnicy, może kogoś zdziwię, ale ofertę postanowiłem odrzucić mimo zapewnień że to jest bardzo atrakcyjna oferta. Na moje stwierdzenie, że ciężko znaleźć tutaj atrakcję w takiej podwyżce cisza w słuchawce ;) Chyba mi chęć na migrację przeszła na jakiś czas. Czytaj do otrzymania pisma i podjęcia decyzji o prawdopodobnym wypowiedzeniu umowy

Mam niemal identyczny zestaw jak Ty (+Optimum Promo; za 82 zł) i identyczną ofertę dostałam. Przekazałam konsultantowi, żeby nie zawracali sobie mną głowy jeśli nie zejdą do 90-95 zł.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Za jakiś czas ten Jeleń będzie cie dymał bo dostaniesz pismo że za pakiet PLATINUM będziesz musiał zapłacić 129 zł. I co postraszysz wypowiedzeniem ? i będą Cie mieć w d... przejdziesz do CP i w słoneczny weekend usiądziesz w swój [beep] fotelik i będziesz podniecał się meczem Zaporozhye - Hoverla Uzhhorod. :brawo:

 

ale swiat na tv sie nie konczy, jednak patrzac na ten watek to chyba niedlugo bedzie koniec swiata i kazdy musi migrowac na nc+, zawsze mozna olac platforemke nc+ i przestac ogladac powtorki programow w tv, net tez od czegos jest :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...