Skocz do zawartości

Oferty - dla migrujących do platformy CANAL+


JoJo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Otrzymałem ofertę CANAL + PLATINUM dodatkowo 3 kanały HBO w cenie 119zł, multiroom w cenie 10zł od dekodera ( na tą chwile posiadam 3 multiroomy to dodatkowo 30zł razem 149zł) Co sądzicie o tej propozycji? Obecnie mam umowę w N

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie chce mi sie czekac, albo dostaje oferte albo wysylam wypowiedzenie?

 

Wysyłaj

 

jak zadzwonie to nie dostane dobrej oferty?

 

No nie dostaniesz !

Wyślij, poczekaj aż zarejestrują i wtedy spodziewaj się telefonu, bo będą dzwonić na 100%.

 

Zły wzór. Tobie nie kończy się umowa, Tobie zmieniają warunki.

 

kończy mi się umowa w kwietniu...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a po co mam wpisywać datę zawarcia umowy??

Przecież wystarczy napisać dane personalne numer abo. podstawę wypowiedzenia umowy i datą zakończenia. / no chyba, że o czymś nie wiem:)/

 

nie musisz daty, jednak robię to dla świętego spokoju. Jednakże jak napiszesz numer abonenta, rezygnację i datę końca umowy też będzie dobrze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ponawiam pytanie na jaki adres rezygnacje, przedłużyłem przez telefon

 

CANAL+ Cyfrowy Sp. z o.o.

02-100 Warszawa

skr. poczt. 8

 

List za zwrotnym potwierdzeniem odbioru.

Nie koniecznie musisz mieć potwierdzenie odbioru listu poleconego.

Obecnie na stronie Poczty PL jest śledzenie listów poleconych:

http://sledzenie.poczta-polska.pl/

Wystarczy tylko mieć numer nadania przesyłki i później wystarczy wydrukować ze strony poczty że list otrzymali.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie zadzoniłem do nc+ żeby migrować, i z grubej rury mówię, że interesuje mnie oferta C+ Platinum z MR za 99zł. Koleś odpowiada, że ma taką ofertę dla mnie, i że się cieszy, że tak szybko się dogadaliśmy.

a dogadaliście się?

 

Tak :)

Na jaki okres 12 czy 18 m-cy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coraz głośniej o AntyNC+ na różnych serwisach internetowych - i najlepsze jest to, że wszystkie te media popierają krytykę. NC+ ponosi klęskę na każdym froncie...

2000 konsultantów przez 2 dni przekonało 15 tys. do migracji - biorąc pod uwagę godziny ich pracy, da to 2,5 osoby na konsultanta dziennie... ciekawe zaś ile dziennie odmawia - po 50 osób na konsultanta ?

A po pierwszym tygodniu kwietnia nie będą dzwonić, bo wszystkich konsultantów przesuną do działu obsługi wypowiedzeń...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...