Skocz do zawartości

Oferty - dla migrujących do platformy CANAL+


JoJo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

I bardzo dużo programów odchodzi z N i C+, a Pani Mońka mówi, że będzie więcej programów i nic nie wylatuje.

Kłamstwo za kłamstwem codziennie od nc+, gwarantowali nam dokończenie umów, gwarantowali nam 6 Premium kanałów za nPremium. Wszystko to kłamstwo z ich strony

 

zabawne jest to ze pan prezes dziś mówi w wywiadize ze: W "n" najdroższy pakiet kosztował 159 zł, a w Cyfrze+ 144 zł. Gdyby je zsumować wyszłoby ponad 300 zł. My oferujemy w nc+ najdroższy pakiet za 199 zł, a jest w nim więcej kanałów niż w każdej z platform osobno

 

Nie wziął jedynie pod uwage ze w obu platformach jest mnóstwo powtarzających sie kanałów oprócz dosłownie kilku które były w n bądz Cyfrze a nie miała go druga strona. Kabaret i tyle :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla ścisłości - 598 ofert, bo podobno jest 600 :D

no wlasnie i czy te 600 ofert jest dla jednego abonenta?

 

bo jeśli tak to szeroki zakres może z tego wyniknąć. poza tym zanim je wszystkie przedstawia to wiem dlaczego dali taki dlugi okres migracji albo rozwiązania umowy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W chwili obecnej mam N (wszystkie pakiety tematyczne + HBO) za 59zł oraz Cyfrę+ Start HD za 19zł.

 

Dostałem dzisiaj taką propozycję: Canal+ Platinum + multiroom za 109zł, umowa 18 m-cy. Pytam o cenę Gold, ale pani twierdzi że niżej niż Platinum nie mogę zejść (???). Mówiła też, że może niższy pakiet zaproponują mi jak zadzwonią z Cyfry+. Trochę mnie to zdziwiło więc mówię, że myślałem iż teraz to jedna platforma nc+, a ona na to że tak, ale dzwoni do mnie jako abonenta N, a konsultanci Cyfry+ kontaktują się z abonentami Cyfry i mają przygotowane inne oferty (???) :shock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak dotąd z cyfry nie dzwonili do mnie, umowa kończy mi się w kwietniu, czy warto samemu tam zadzwonić by zaproponowali mi coś? czy nie warto?

Eskimos, nie warto, chyba, że chcesz słuchać przez telefon tych oklepanych ofert, które już się pojawiły na tym forum...a wypowiedzenie i tak dostaniesz - pytanie tylko czy zdecydujesz się na coś narzuconego przez nich, czy też wypowiesz im umowę, a potem poczekasz na rozwój sytuacji...

Pamiętaj, cierpliwość jest cnotą :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no wlasnie i czy te 600 ofert jest dla jednego abonenta?

bo jeśli tak to szeroki zakres może z tego wyniknąć. poza tym zanim je wszystkie przedstawia to wiem dlaczego dali taki dlugi okres migracji albo rozwiązania umowy

 

Przecież te 600 to jakie by nie było, to tylko taka paplanina PR-owa ja z elastyczną ofertą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak dotąd z cyfry nie dzwonili do mnie, umowa kończy mi się w kwietniu, czy warto samemu tam zadzwonić by zaproponowali mi coś? czy nie warto?

Eskimos, nie warto, chyba, że chcesz słuchać przez telefon tych oklepanych ofert, które już się pojawiły na tym forum...

 

Czy ten wzór rezygnacji jest dobry? czy wysłać je na ten adres?

 

20130325210243.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie chce mi sie czekac, albo dostaje oferte albo wysylam wypowiedzenie?

 

Wysyłaj

 

jak zadzwonie to nie dostane dobrej oferty?

 

No nie dostaniesz !

Wyślij, poczekaj aż zarejestrują i wtedy spodziewaj się telefonu, bo będą dzwonić na 100%.

 

Zły wzór. Tobie nie kończy się umowa, Tobie zmieniają warunki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous
Panowie, z tymi 600 sztukami per 1 abonent to nasz joke forumowy :D

ale gdzies było mowie w ktoryms wywiadzie o tych 600 ofertach

Ok, w sumie 600 dla wszystkich co nie znaczy, że dla każdego :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

zabawne jest to ze pan prezes dziś mówi w wywiadize ze: W "n" najdroższy pakiet kosztował 159 zł, a w Cyfrze+ 144 zł. Gdyby je zsumować wyszłoby ponad 300 zł. My oferujemy w nc+ najdroższy pakiet za 199 zł, a jest w nim więcej kanałów niż w każdej z platform osobno

 

Nie wziął jedynie pod uwage ze w obu platformach jest mnóstwo powtarzających sie kanałów oprócz dosłownie kilku które były w n bądz Cyfrze a nie miała go druga strona. Kabaret i tyle :)

 

Swiete slowa. Jedyna roznica to pakiet canal plus i npremium oraz kilka pojedynczych kanalow. Majac pelna opcje w cyfrze moglem z latwoscia uzupelnic braki TNK HD :) wiec bez przesady z tymi 300 zl . Za powtarzajace sie kanaly dwa razy placi ? Beszczelnosc tych prezesow juz mnie uderza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W chwili obecnej mam N (wszystkie pakiety tematyczne + HBO) za 59zł oraz Cyfrę+ Start HD za 19zł.

 

Dostałem dzisiaj taką propozycję: Canal+ Platinum + multiroom za 109zł, umowa 18 m-cy. Pytam o cenę Gold, ale pani twierdzi że niżej niż Platinum nie mogę zejść (???).

:shock:

 

ja dostałem niższą propozycję niż mam obecnie -> Silver

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a myslicie ze bardziej sie oplaci wypowiedziec i po jakims czasie znowu podpisac umowe, niz migrować na jakichs tam ich warunkach?

 

Pewnie najlepiej się opłaci wypowiedzieć i poczekać jak beda Cie namawiać żebyś wycofał wypowiedzenie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z pewnoscia jako nowy klient nie dostaniesz oferty nizszej niz w APS obecnie dostepna. Jako obecny zawsze cos mozesz wytargowac. Kwestia tego czy wytargowana roznica bedzie zadowalajaca dla ciebie. Mnie interesuje opcja Platinum 79 gora 89 zl z dekoderami po cyfrze i multiroomem. Jesli nie to trudno. W czasach gdzie w internecie jest wszystko musza zdawac sobie sprawe ze czlowiek ktory chce placic za ich tresci to cenny nabytek ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous
Z pewnoscia jako nowy klient nie dostaniesz oferty nizszej niz w APS obecnie dostepna. Jako obecny zawsze cos mozesz wytargowac. Kwestia tego czy wytargowana roznica bedzie zadowalajaca dla ciebie. Mnie interesuje opcja Platinum 79 gora 89 zl z dekoderami po cyfrze i multiroomem. Jesli nie to trudno. W czasach gdzie w internecie jest wszystko musza zdawac sobie sprawe ze czlowiek ktory chce placic za ich tresci to cenny nabytek ...
Jak załatwisz to podeślij numer abo - będę się na Ciebie powoływać :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...