Skocz do zawartości

Oferty - dla migrujących do platformy CANAL+


JoJo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

No to co. Jutro dzownie i biorę tą platynkę :D

szczerze? nie wiem co Ci doradzić. bo powiem nie bierz a później możesz dostać oferte gorsza patrząc na to co wyprawiają i nikogo to nie powinno zdziwić. powiem bierz a mimo wszystko mogą obnizyc propozycje o 20zl nawet zastepujac to usługami dodatkowymi. zależy od Ciebie co zrobisz. przemysl sobie na spokojnie za i przeciw. wypisz na akrtce i podsumuj czego wychodzi więcej. ważne ze nawet jakbys podpisal to ze jak będzie można dostać taniej nie zalowal az tak bardzo tego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pisze jaro0508
bo teraz mam supepremium hd za 108zl
A pracownik APS nie może sam od siebie dać 99 złotych..??? Ja płace obecnie 89 zeta za )pakiet w podpisie ) i mam zamiar dać im co najwyżej 99 złotych. Nic więcej ..

powiem Ci szczerze ze oni tez suchej nitki w rozmowach sam na sam nie zostawiaja na Prezesach! ale co moga..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Otrzymałem ofertę CANAL + PLATINUM dodatkowo 3 kanały HBO w cenie 119zł, multiroom w cenie 10zł od dekodera ( na tą chwile posiadam 3 multiroomy to dodatkowo 30zł razem 149zł) Co sądzicie o tej propozycji? Obecnie mam umowę w N

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a próbowaliście w c+patyna z mr dobrać history hd sundance hd np za 109zł dał bym tyle... tylko mam dodatkowo teraz jeszcze HBO ale śmieć ten kanał wiec odpada

 

próbowałem dobrać platyne bez MR i do tego History HD za 99zł

ale nie dało rady;

później to olałem bo dla mnie History w SD czy HD to żadna różnica, pomimo że kosztuje tylko 1,99

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć, Witajcie.

 

Mam dwa pytania jedno tyczy się mnie długoletniego abonenta telewizji N, drugie zaś kolegi przerabiającego Cyfrę +.

Otóż jestem już 5 lat w N i mam od dawna umowę na czas nieokreślony.

Słyszę wszędzie, że NC+ będzie wysyłać po domach listy, że prędzej czy później trzeba będzie przejść na NC+

Możecie mi powiedzieć co oni mi mogą zrobić i od kiedy?

 

W podobnej sytuacji jest kolega korzystający z Cyfry+ z tym, że on ma umowę ważną jeszcze przez 10 miesięcy i co oni mogą jemu zrobić i od kiedy?

Słyszę, że od kwietnia coś mają robić, ale...

 

Proszę słać odpowiedzi na PM ponieważ nie mam za dużo czasu by przeglądać forum.

Wybaczcie i proszę o wyrozumiałość.

Pozdrawiam i liczę na normalne odpowiedzi :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Nawet jeśli to prawda to co to da? dla mnie to wygląda jak żale wylanego z pracy;

ostatnio mi lekarka rodzinna mówiła jakie podejście mają do pacjentów kontrolujący ich ludzie z NFZ, dla nich jesteśmy tylko liczbą w statystyce, na której należy oszczędzać ile wlezie. I co myślisz, ze t coś zmienia? Mam nagle przestać chodzić do lekarza?

Z Nc+ i tak jest łatwiej bo jak nie chcesz to zrywasz umowę idziesz do konkurencji.

A poza tym wiele osób analizuje ofertę konkretnie pod siebie i jeśli im się to opłaci to ją wybierają, bez względu na to czy przeczytają w sieci jakieś żale byłej konsultantki czy zawiedzionych abonentów. Koniec kropka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pisze jaro0508
bo teraz mam supepremium hd za 108zl
A pracownik APS nie może sam od siebie dać 99 złotych..??? Ja płace obecnie 89 zeta za )pakiet w podpisie ) i mam zamiar dać im co najwyżej 99 złotych. Nic więcej ..

 

I jak tu maja sie nauczyc ze zaleza od klientow a nie klienci od nich jak tu mozna zaobserwowac takie trendy. Nic dziwnego ze nie planuja zmieniac polityki, przynajmniej nie tak szybko, poki co chca wygolic tych co to nie moga sie doczekac by drorobic sie loga "nc+" a gdy juz tych niecierpliwych wygola dla reszty cos tam spuszcza bykolejnych wylapac i tak za pol rokudojda do tego co bylo kiedys :P

Prawda jest taka ze na uczciwa oferte beda mogli liczyc tylko ci ktorym najmniej zalezy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobry! W tej chwili mam Cyfrę z pakietem Optimum+ HD - w sumie 95 zł z wypożyczeniem PVRa.

Przed weekendem proponowali na 18 miesięcy Platinum+ za 119 zł i 10 zł za wypożyczenie dekodera (lub PVR, który mam, bez opłat). Godzinę później 109 zł plus 20 zł za wypożyczenie dekodera. :brawo: Podziękowałem.

Dzisiaj dzwonił jeden Pan i było już 99 zł plus dekoder 5 lub 10 zł (turboBOX lub mediaBOX), 12 miesięcy i już miałem powiedzieć TAK ale... Okazało się, że nie ma w tym nc+ GO.

Powiedziałem, że jak będzie nc+ GO to ubijemy ten interes. Ale na razie nawet muchy w kiblu... :lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zawsze z dużą rezerwą podchodzę do słów tzw" byłych pracowników" ale uwzględniając aktualne działania nc+, bezczelność i arogancję części konsultantów i kierownictwa coś jest na rzeczy. w?w wypowiedź dedykuję tym którzy z hurra optymizmem migrowali do nowego tworu.Pokażmy im gdzie ich miejsce i kto jest dla kogo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zadzwonili dzisiaj do mnie z ofertą Canal+Gold za 79 zł + multiroom Premium za 20 zł. Nie zależy mi na pakietach bo i tak nie mam kiedy tego wszystkiego oglądać. Dzwonili do mnie już w lutym kilka razy bo umowa kończy mi się w kwietniu. Cały czas odmawiałem bo nie chciałem płacić więcej niż płaciłem, no i dziś znowu zadzwonili ,powiedziałem że się zastanowię i mają pod koniec tygodnia zadzwonić.

Obecnie mam n-kę i jakiś pakiet holywood + multiroom premium za 88 zł

 

Panowie brać czy czekać dalej?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zawsze z dużą rezerwą podchodzę do słów tzw" byłych pracowników" ale uwzględniając aktualne działania nc+, bezczelność i arogancję części konsultantów i kierownictwa coś jest na rzeczy. w?w wypowiedź dedykuję tym którzy z hurra optymizmem migrowali do nowego tworu.Pokażmy im gdzie ich miejsce i kto jest dla kogo.

dokładnie na to patrzyłbym przez palce ale w tej firmie wszystko jest możliwe, lecz nie powinien być to wyznacznik to podejmowania decyzji odnośnie nc+, no chyba ze pojawia się jakies dowody odnośnie tych slow...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czytajac te wasze [beep]ny wychodzi na to ze od 21 jak ruszyla nc+ kazdy byl cwaniak czekac niedawac sie dadza lepsza oferte niech nie mysla ze nas maja a teraz kazdy ma pelne gacie bo im telewizorek wylacza i bierzecie wszystko co wam podrzuca jestescie normalnie wystraszeni.Dajecie sie im jak jakies dzieciaki.Poczekac niedawac sie a nie zaraz podpisywac bo was troszke postrasza rozwiazaniem umowy.NIEDAWAC SIE IM!!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja przedłużyłem przez chwila umowę na 18 miesięcy:

CANAL+PLATINIUM + MULTIROM + PACE 500 GB PVR - 119 zł

 

Jestem zadowolony po 20 min negocjacji, dostałem to co chciałem

 

W piątek dzwoniłem i otrzymałem taką samą ofertę, 99zł za Platinum + 10 za MR tj 109zł jednak jeszcze muszę dodać 10zł za dekoder, na razie się wstrzymałem i spróbuje wynegocjować lepiej choć wątpie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nawet jeśli to prawda to co to da? dla mnie to wygląda jak żale wylanego z pracy;

(...)

A poza tym wiele osób analizuje ofertę konkretnie pod siebie i jeśli im się to opłaci to ją wybierają, bez względu na to czy przeczytają w sieci jakieś żale byłej konsultantki czy zawiedzionych abonentów. Koniec kropka.

Nie do końca "żale wylanego z pracy" - ale "żale kogoś kto na call center nie ma dużego doświadczenia" bo nie wierzę, że wcześniej proponował ten ktoś umowy C+ i nie było problemu. Wystarczy popracować chwilę na call center by wiedzieć, że wszędzie są prikazy typu "nie mów tego, jak napisze reklamację to powiemy mu, że to było w umowie więc jego wina, że nie przeczytał. Jak mu powiesz, to nie podpisze umowy". I działa to bardzo dobrze w przypadku osób, które nie mają doświadczenia z podpisywaniem/przedłużaniem umów przez telefon. Druga część z wykopu o prezes Mońce - rzeczywiście - żal i nerwy (nie znam kompetencji tej Pani, ale w 90% przypadków osoby "z góry" nie mają pojęcia co robi "szeregowy" pracownik - więc nie dziwi mnie to).

 

A co do końcówki - zgadzam się. Określasz swój pułap, jak propozycja jest wg. ciebie OK - bierzesz. Nie - to nie. A dodatki można dostać często już po podjęciu decyzji (np. ja dostałem w APS propozycję za 81 zł po tym jak już się zdecydowałem - wówczas powiedziano mi, że mają jeszcze promocję dla migrujących od innego dostawcy - inaczej miałbym jakieś 99 zł - nie mniej).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...