Skocz do zawartości

Oferty - dla migrujących do platformy CANAL+


JoJo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Wyciągnął już ktoś platynke za 79?

Na chwilę obecną na pewno nie

Mi dali Golda za 79 ale powiedzieli że będę miał wszystkie canale+ czyli w sumie sześć , czyli wychodzi Platynka .Przechodzę z N-ki za 69zł. Zobaczymy jak włączą czy nie kłamali

 

W APSIe mi rówineż proponowali to co tobie nie zgodziłem się. Miałem pewne obawy co do kanałów Canal+ oraz Canal+Sport czy przypadkiem nie są one tylko na 2 miesiące.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

heh własnie odbyłem konwersacje z konsultantem. Mam teraz pakiet w C+ startHD za 14 zł bez dekodera od C+. Pan proponował mi canal+ silver w cenie 64 zł. To ja mówię że mam 14 zł w C+ i wcześniej canal+ był w pakiecie start 40 zł. Pytam jaka byłaby cena najniższego pakietu a on że ten jest najniższy! Skoro migruje to nie mogę wybrać niższego. śmiech na sali...

To pytam o dekoder gdyż mógłbym wziąć ten z dyskiem philipsa 250 GB. a pan mówi że jedynie ultrabox. Więc pytam czy muszę wymieniać kartę a on że nie! Więc jak to jest? Te dekodery działają również w nagra/seca? Czy tylko conax?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z przykrością stwierdzam, że większość abonentów, którzy pospiesznie dzwonią do call center nc+, zachowują się jak kura, która dzwoni z pytaniem, kiedy będzie rosół na obiad ;) Ludzie, wyluzujcie, gdyby większość olała tę ich ofertę, to za tydzień ceny byłyby i bez promocji o 20-30% niższe. Ja sam czekam z ewentualnymi rozmowami z nimi do momentu, aż Platinum będzie po 79 zł ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie chce mi sie wierzyc zeby platinum bylo za 79zl...przynajmniej narazie ..wowczas inne pakiety tez by musialy drastycznie spasc..ja mysle ze Oni doskonale wiedzą ze bedą miec mniejsza baze abonentow ..bo tych cen ludzie nie wytrzymią..ale za to wierną baze..kalkuluja a swija droga biorą Nas na przetrzymanie..Kto Kogo..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja póki co jestem abonentką cyfry +, mam umowę do końca maja, na tą chwilę płacę 126 zł za canal+ optimum + multiroom w tym jeden pvr.

Dziś konsultantka zaproponowała mi ( oczywiście po negocjacjach), że dekodery zostają u mnie, dalej mam dwie karty i nie musze z nimi biegać i ich aktywować, do tego canal + platinum z hbo na 18 miesiecy za 139 zł, chyba się skusze, jak myslicie? chciaz czytam tu ze niektórym udało się wynegocjować to samo za 129 zł.

A co z canal + 3d? czasem tam coś oglądałam na mojej plazmie. W tym pakiesie 6xcanal + nie widze 3d

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Silver, Gold i Platinium jeśli chodzi o kanały prawie niczym się nie różnią. Nie jest mi potrzebne żadne VOD tylko sport (może na dokładkę HBO). Byłoby super, gdyby się ugięli i dali normalnie cały pakiet c+ do silver, a nie rozbijali i denerwowali abonentów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja póki co jestem abonentką cyfry +, mam umowę do końca maja, na tą chwilę płacę 126 zł za canal+ optimum + multiroom w tym jeden pvr.

Dziś konsultantka zaproponowała mi ( oczywiście po negocjacjach), że dekodery zostają u mnie, dalej mam dwie karty i nie musze z nimi biegać i ich aktywować, do tego canal + platinum z hbo na 18 miesiecy za 139 zł, chyba się skusze, jak myslicie? chciaz czytam tu ze niektórym udało się wynegocjować to samo za 129 zł.

A co z canal + 3d? czasem tam coś oglądałam na mojej plazmie. W tym pakiesie 6xcanal + nie widze 3d

 

Po negocjacjach dostalem identyczna oferte. Odmowilem. Nie warto przeplacac za to samo. Jakby dali to samo mozna sie zgodzic. Czekam nd kolejny telefon. nSport mam na pol roku, wiec nie spieszy mi sie do nc+. Jak mnie beda chcieli zmigrowac sila, to wysle im wypowiedzenie!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyciągnął już ktoś platynke za 79?

Na chwilę obecną na pewno nie

Mi dali Golda za 79 ale powiedzieli że będę miał wszystkie canale+ czyli w sumie sześć , czyli wychodzi Platynka .Przechodzę z N-ki za 69zł. Zobaczymy jak włączą czy nie kłamali

Sprawdź to jeszcze raz czy na pewno dostałeś wszystkie Canal+ i na jak długo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Całe to nc+ siedzi i się śmieje z ludzi.

Część ludzi przejdzie teraz za większą kasę potem część przejdzie za mniejszą.

Część z CP przejdzie (niewielu, ale zawsze)

 

Oj żeby się nie przeliczyli - gdyby podwyżka była rzędu 15-20% pewnie większość abonentów machnęłaby na to ręką. Jednak jeśli ktoś ma zapłacić 50-70% więcej to trzeba się zastanowić czy to zaakceptować.

U mnie telewizor służy do oglądania seriali na TVP 1 / 2 (żona), bajek na minimini (syn) czy 1 meczu logi angielskiej na tydzień. Zdaniem nc+ zamiast dotychczasowych 70 PLN mam zapłacić 120. Sorry ale to dużo za dużo - wolę za parę złotych dobrać multiroom do pakietu CP, który ma szwagierka.

Jedyna różnica na minus to to, że mecze Arsenalu będę oglądał z powtórki na Orange (ale za to wszystkie).

Krótko mówiąc da się żyć bez nc+ :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.Jestem abonentem c+ umowa na 26 miesiecy z telewizorem z 1zl,C+ HBO SUPERPREMIUM,umowa konczy mi sie za rok.Abonament placilem 137zl do tego wziolem mr.za ktory placilem najpierw 15zl teraz 20zl,wiec razem wychodzi 157zl,do tego dokupilem filmobx-y za 15zl i cinemax-y za 10zl.Na dzien dzisiejszy place 182 zl.miesiecznie,zadzwonila do mnie pani z obslugi nc+i zoferowala migracje 199zl za allinclusive,zapytalem o jakis rabat chwile niby konsulatcji i oferta 179zl,wiec taniej o 3zl w stosunku do tego co place teraz,wiec zapytalem czy moge zostac na sprzecie od cyfry sagem dsi87 i karta kameleon,wiec pani ponownie po konsulatcji powiedziala ze tak moge zostac przez caly okres umowy 18miesiecy.Narazie odmowilem ,powiedzialem za po swieta prosze zadzwonic zastanowie sie.Mysle ze w moim przypadku taka migracji mi sie oplaca bo nie dosc ze bede mniej placil to dostane sporo wiecej do ogladania a umowe przedluze tylko o 6 miesiecy w stosunku do tej ktora posiadam.Wiem ze ci co wzieli cyfre z telewizorem czy jakims innym gratisem maja wiekszy abonament ale chyba dzieki migracji moga trosze zaoszczedzic,i tak musza placic podwyzszony abonament do konca swojej starej umowy wiec chyba tylko oni cos zyskaja na tej fuzji.Co o tym sadzicie?prosze sie wypowiedziec.Pozdrawiam

Czy ma ktos taka umowe?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obecnie posiadam Canal+ Optimum HD

- ilość kanałów w pakiecie 111

- w tym ilość kanałów HD 16

W tym pełen pakiet Canal + do tego

- cena pakietu miesięcznie 88 zł miesięcznie i tyle płacę

Oferta NC+ Pakiet Canal+Silver

- ilość kanałów w pakiecie 110

- ilosc kanałów HD 36

- cena pakietu miesięcznie 149 zł taka ofertę dostałem

 

coś mocno pomyliłeś, a raczej zamiast Silver ma być Platinium

i wtedy by pasowało, jeśli faktycznie konsultant zaproponował Ci Silver za 149 zł to jakiś mega bezczelny koleś z niego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja sam czekam z ewentualnymi rozmowami z nimi do momentu, aż Platinum będzie po 79 zł ;)

 

Chyba, że dostaniesz tak jak ja pismo, że od 1 maja migrujesz automatycznie do nc+ w moim przypadku z Wszystkich Pakietów za 54 zł na Silver za 69 hehe

 

Nikt nie musi migrować. Może wysłać wypowiedzenie. I jestem przekonany, że lawina wypowiedzeń spowoduje, że przejrzą na oczy, kiedy z 2,5 miliona zrobią się nagle 2 mln... A i tego bym się nie spodziewał po akcji internetowej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyciągnął już ktoś platynke za 79?

Na chwilę obecną na pewno nie

Mi dali Golda za 79 ale powiedzieli że będę miał wszystkie canale+ czyli w sumie sześć , czyli wychodzi Platynka .Przechodzę z N-ki za 69zł. Zobaczymy jak włączą czy nie kłamali

Dali Ci paczkę C+ ale na 2 miesiące ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...