Skocz do zawartości

Oferty - dla migrujących do platformy CANAL+


JoJo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Porażka totalna w sobotę dostałem ofertę migracji po której czeka mnie rezygnacja.

Posiadam Canal plus +optimum HD i za to płace obecnie 88 zł

W sobotę zadzwoniła do mnie Pani konsultantka ze ma dla mnie wyjątkowa propozycje nom wiec tak w skrócie za to ca teraz mam 147 zł

To jakaś kpina jest czas napisać wypowiedzenie niestety :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Porażka totalna w sobotę dostałem ofertę migracji po której czeka mnie rezygnacja.

Posiadam Canal plus +optimum HD i za to płace obecnie 88 zł

W sobotę zadzwoniła do mnie Pani konsultantka ze ma dla mnie wyjątkowa propozycje nom wiec tak w skrócie za to ca teraz mam 147 zł

To jakaś kpina jest czas napisać wypowiedzenie niestety :(

 

 

a co masz w tym Optimum teraz? goły pakiet czy z MR?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie wygląda na to że żadnej przymusowej migracji nie będzie, nawet jak były przymiarki do takiego ruchu to już pewnie zostały odwołane. Negatywne emocje abonentów sięgają zenitu, przymusowa migracja w takim momencie to byłoby samobójstwo, abonenci choćby żeby zrobic na złość władzom NC+ będa masowo słali wypowiedzenia. Ale co byśmy o braku elastyczności władz NC+ nie powiedzieli to samobójcami oni nie są. Żadna z tych osób nie chce utracić pracy z wilczym biletem w CV. Tak NC+ to może być największa klapa biznesowa na rynku mediów roku 2013, myślicie że dostaliby dobre fuchy w innych firmach z takim "osiągnięciem" w życiorysie.

 

Dlatego należy podejśc spokojnie do całej fuzji i oferty NC+, na dzień dzisiejszy to oni mają problem nie my. Dzisiejsza konferencja dla zaprzyjażnionych (czytaj sponsorowanych) mediów jest tego najlepszym potwierdzeniem. Będą odkręcać kota ogonem, ale niestety mleko się rozlało, nawet miliony wydane na promocję nie pomogą. Nowa platforma już na starcie ma wizerunek niezwykle drogiej i nieelastycznej oferty dla wybranych. A przecież żyjemy w kraju gdzie klasa średnia się kurczy, a zwiększająca się liczba osób bardzo bogatych nic tu nie pomoże, żaden bogacz nie będzie wykupował 10 abonamentów.

 

Przesłankami do moich przemyśleń są pewne fakty, dostałem NSport i MGM na 6 miesięcy z zastrzeżeniem że nie mogę wykupić potem. Dlaczego tak się zabezpieczyli skoro i tak mają mnie niby przymusowo zmigrować do końca czerwca ? Jeszcze lepszy przykład dlaczego zmienili listę kanałów ale jednocześnie nie dodali całej połaczonej oferty promocyjnie tak jak zrobili to przy ostatniej fuzji Cyfry i Wizji ? Przecież to by była najlepsza zachęta do przejścia do nowej platformy w przypadku przymusowej migracji. Nie zamiast tego zmienili listę kanałów tak że jeśli chcę nowe kanały z listy to muszę dobrowolnie zmigrować. I kolejna sprawa po co przenieśli mecze polskiej kopanej z C+ do NSport, jedyne racjonalne wytłumaczenie to po to żeby obecni abonenci C+ którzy nie mają dostępu do NSport dobrowolnie zmigrowali jak najszybciej do nowej platformy.

 

Konsultani opowiadają różne bajeczki, ale niestety bajeczkę o przymusowej migracji, zapewne dostali od swoich przełożonych w celu zachęcenia do jak najszybszego przejścia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym im zadał na konferencji takie pytania:

 

Postulaty o które walczymy już od X lat a C+,n czy tam teraz nc+ jest głucha !!! Miała być rewolucja a jest straszna kicha i cofanie się w rozwoju:

 

- Możliwość tworzenia własnej listy kanałów na wszystkich dekoderach nc+

- Zmiana stałej listy kanałów na grupy np: popularne (TVP1, TVP2, Polsat, TVN) i pogrupowanie dalej filmowe, sportowe, muzyczne, bajki

- Możliwość korzystania z własnych dekoderów także multiroom

- Dostępność nc+ go na PC jak to miało miejsce z ncplus online a nie tylko na IPAD, Iphone

- Pozostawienie kanału Wojna i Pokój (HD)

- Możliwość dobrania pełnej paczki C+ oraz HBO do niższych pakietów

- Dodanie pakietów Sport lub Film (czyli wszystkie kanały sportowe lub filmowe do wyboru)

- Dlaczego ponad 30 kanałów nie jest gwarantowanych ?? https://satkurier.pl/news/83998/po-usuni ... umowy.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zajrzałem wczoraj do APS i "wyjściowa" oferta migracyjna dla mnie to 99 zł za Platinum. Z pewnością idzie jeszcze z niej coś urwać.

Obecnie płacę 89 za optimum HD z własnym sprzętem - tak więc jeżeli w tych 99 byłby już dekoder, to pewnie byłoby to dla mnie do zaakceptowania.

 

Pamiętaj, że za 89 zł to większość ma min. superpremium (cały c+ i hbo) z dekoderem pvr lub optimum z dodatkami i dla nich oferta taka nie jest do zaakceptowanie, bo proponuje im się mniej (odpada choćby hbo) za więcej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Cyfrowym Polsacie ma zostać od dziś zaproponowany bezpłatny Multiroom z bezpłatnym drugim dekoderem od opcji Familijny Max HD oraz jako główny dekoder Polsat HD 6000 z zewnętrznym dyskiem 320GB za darmo na całą umowę 15 mcy. Sagemcom i Echostar z wbudowanym dyskiem to 5 zł/mc. Dodatkowo 3 miesiące gratis i wyższy pakiet na wypróbowanie. Aktywacja za 49 zł główny i 1zł dodatkowy dekoder.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Porażka totalna w sobotę dostałem ofertę migracji po której czeka mnie rezygnacja.

Posiadam Canal plus +optimum HD i za to płace obecnie 88 zł

W sobotę zadzwoniła do mnie Pani konsultantka ze ma dla mnie wyjątkowa propozycje nom wiec tak w skrócie za to ca teraz mam 147 zł

To jakaś kpina jest czas napisać wypowiedzenie niestety :(

 

 

a co masz w tym Optimum teraz? goły pakiet czy z MR?

 

Bez MR goły pakiet

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zadzwoniłem do APS-u, w którym brałem C+... Umowa do listopada - brak ofert migrujących :) Do CA nie dzwonię. Czekam tylko na wyłączenie Universali i leci wypowiedzenie - o ile nie będzie oferty ze sportem (kombinacja paczki C+ z mniejszym pakietem lub Platinum w granicach 70-80 zł/m-c z dekoderem).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Przesłankami do moich przemyśleń są pewne fakty, dostałem NSport i MGM na 6 miesięcy z zastrzeżeniem że nie mogę wykupić potem. Dlaczego tak się zabezpieczyli skoro i tak mają mnie niby przymusowo zmigrować do końca czerwca ? Jeszcze lepszy przykład dlaczego zmienili listę kanałów ale jednocześnie nie dodali całej połaczonej oferty promocyjnie tak jak zrobili to przy ostatniej fuzji Cyfry i Wizji ? Przecież to by była najlepsza zachęta do przejścia do nowej platformy w przypadku przymusowej migracji. Nie zamiast tego zmienili listę kanałów tak że jeśli chcę nowe kanały z listy to muszę dobrowolnie zmigrować. I kolejna sprawa po co przenieśli mecze polskiej kopanej z C+ do NSport, jedyne racjonalne wytłumaczenie to po to żeby obecni abonenci C+ którzy nie mają dostępu do NSport dobrowolnie zmigrowali jak najszybciej do nowej platformy.

 

Konsultani opowiadają różne bajeczki, ale niestety bajeczkę o przymusowej migracji, zapewne dostali od swoich przełożonych w celu zachęcenia do jak najszybszego przejścia.

Bardzo trafne podsumowanie dotychczasowej polityki nc+. Dodałbym do tego jeszcze zwrot o 180 stp. w porównaniu do C+, która stosowała politykę "marchewki" a nie "kija" ( tak jak to miało miejsce po przejęciu WizjiTV) i przez 18 lat ta polityką mozolnie budowała wizerunek marki na rynku. Miliony, jeśli nie miliardy złotych wpompowane w Polską piłkę, która została wykreowana jako niezły produkt, realizacje filmowe i wiele innych działań zostały obrócone w pył przez najbardziej sknoconą akcję marketingową jaką pamiętam. Przykład wejścia na rynek "nc+" trafi do podręczników marketingu i PR pod hasłem "Jak tego nie robić".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Porażka totalna w sobotę dostałem ofertę migracji po której czeka mnie rezygnacja.

Posiadam Canal plus +optimum HD i za to płace obecnie 88 zł

W sobotę zadzwoniła do mnie Pani konsultantka ze ma dla mnie wyjątkowa propozycje nom wiec tak w skrócie za to ca teraz mam 147 zł

To jakaś kpina jest czas napisać wypowiedzenie niestety :(

 

 

a co masz w tym Optimum teraz? goły pakiet czy z MR?

 

Bez MR goły pakiet

 

a zaproponowano Tobie Platinium czy coś innego?

Bo jeśli tak jak pisze to ten Twój konsultant chyba był pod wpływem %%%

Ja za to samo co Ty w starej C+ [umowę mam do 31 maja] już w dniu gdy wystartowała NC+ dostałem propozycję 99 zł za platinium bez dodatków [MR nie jest mi potrzebny]. I to bez specjalnego jakiegoś proszenia, mówiąc tylko, że dla mnie 119 zł to za dużo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Cyfrowym Polsacie ma zostać od dziś zaproponowany bezpłatny Multiroom z bezpłatnym drugim dekoderem od opcji Familijny Max HD oraz jako główny dekoder Polsat HD 6000 z zewnętrznym dyskiem 320GB za darmo na całą umowę 15 mcy. Sagemcom i Echostar z wbudowanym dyskiem to 5 zł/mc. Dodatkowo 3 miesiące gratis i wyższy pakiet na wypróbowanie. Aktywacja za 49 zł główny i 1zł dodatkowy dekoder.

Ja czekam na pisemko, i z tego co czytam skończy się pewnie wypowiedzeniem (najpóźniej jak się da) i wyląduje w CP

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam pytanie i prosbe o opinie - nie znam sie w ogole na technicznych parametrach itd nie znam sie na dekoderach po prostu ogladam cyfre+ i mam na pewno dekoder hd i drugi inny nie hd

na multiroomie

jezeli w koncu zmigruje do nc+ z 2 niezaleznymi kartami to czy jedna z nich bedzie dzialac na tym dekoderze zwyklym nie hd ?

bo wiem ze na tym hd ma dzialac

prosze o odpowiedzi i zaznaczam ze nie znam sie na tym calym kodowaniu itd wiec prosze o wyrozumialosc i cierpliwosc he pozdrawiam i z gory dziekuje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obecnie posiadam Canal+ Optimum HD

- ilość kanałów w pakiecie 111

- w tym ilość kanałów HD 16

W tym pełen pakiet Canal + do tego

- cena pakietu miesięcznie 88 zł miesięcznie i tyle płacę

Oferta NC+ Pakiet Canal+Silver

- ilość kanałów w pakiecie 110

- ilosc kanałów HD 36

- cena pakietu miesięcznie 149 zł taka ofertę dostałem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obecnie posiadam Canal+ Optimum HD

- ilość kanałów w pakiecie 111

- w tym ilość kanałów HD 16

W tym pełen pakiet Canal + do tego

- cena pakietu miesięcznie 88 zł miesięcznie i tyle płacę

Oferta NC+ Pakiet Canal+Silver

- ilość kanałów w pakiecie 110

- ilosc kanałów HD 36

- cena pakietu miesięcznie 149 zł taka ofertę dostałem

 

Trzeba bylo powiedziec, ze z takimi zartami moga zadzwonic 1 kwietnia.... :brawo: Gdzie oni takich jeleni znajda?? :crazy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

a zaproponowano Tobie Platinium czy coś innego?

Bo jeśli tak jak pisze to ten Twój konsultant chyba był pod wpływem %%%

Ja za to samo co Ty w starej C+ [umowę mam do 31 maja] już w dniu gdy wystartowała NC+ dostałem propozycję 99 zł za platinium bez dodatków [MR nie jest mi potrzebny]. I to bez specjalnego jakiegoś proszenia, mówiąc tylko, że dla mnie 119 zł to za dużo.

 

 

Wiesz mi najbardziej zależy na Canal + jestem kibicem piłki nożnej i nie tylko gdybym dostał ofertę 99 zł za pakiet platinium bo tam są Canale+ to bym się zgodził od razu umowę tez mam do 31 maja

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Według mnie to bardzo dobrze, że serwisy VOD są od razu w pakietach, w Cyfrze były wydzielane i były drogie, ja byłem wcześniej abonentem n i przyzwyczaiłem się do kolekcji które były dołączone w pakietach. To jednak duża wygoda gdy ktoś pracuje a w VOD można sobie zawsze coś wybrać i obejrzeć właśnie wtedy gdy ma się czas. Nie zawsze zdążymy wszystkie filmy nagrać, czasem zapomnimy, a poza tym nie ma tam reklam, są opisy i zwiastuny filmów.

 

czyli w/g ciebie wszyscy abonenci mają dostęp do neta szerokopasmowego.tak samo i ipady i inne wynalzki z górnej półki.nie przypominam sobie,aby w c+ vod(sat) było drogie.ceny standardowe.a c+ online na komputerze za darmo.ciekawe czy byś był zadowolony jak byś codziennie kupował chleb o 50% droższy i dostawałbyś dodatkowo do tego chleba na siłę worek soli.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś odwiedziłem APS u mnie w mieście. Dostałem Canal+ Platinum za 109 zł, 0 zł za multiroom (dwie karty), bezpłatne dzierżawienie dekodera HD przez cały okres trwania umowy (Sagecom DSI83, mały, z wejściem do internetu i gniazdem USB) wzamian starego SD (Thomson TS4P). Ciekawe, czy Pan wiedział co proponuje, czy po prostu coś mi namieszał, bo nie wierzyłem, że mogę bez problemu wymienić stary dekoder na nowy bezpłatnie, zostawiając tego Thomsona również u siebie, bo Pan powiedział, że nie widzi go w systemie. ;)

 

W umowie rozpisane jest to tak:

- Canal+ Platinum 99 zł, 18 miesięcy.

- Multiroom Standard HD 10 zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...