Skocz do zawartości

Oferty - dla migrujących do platformy CANAL+


JoJo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

:lol2: żeby nie było żadnych niedomówień ,ani oszustw i póżniejszego żdziwienia co do rachunku polecam przed rozmowa z konsultantem zaznaczyć że rozmowa jest także nagrywana przez Nas

Szkoda że ja o tym nie pomyślałem ja głupi myśląc że jak oni nagrywają to wystarczy a tu okazało się ze zostałem oszukany o czym dowiedziałem się 2 godziny później

przez tel negocjacja zakończył się że utargowałem Platinum+HBO za 99zł

ale konsultant mnie oszukał i wbił w systemie gold + HBO za 109 i teraz se mają 14 dni na przesłuchanie nagrania niby

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taniej , o wiele taniej :)

Jak to się potwierdzi że będzie taniej to dobrze, jeśli to żart kolejna fala krytyki spadnie na nc+ w internecie.

 

Oj nie tylko w necie. Moi rodzice na necie nie siedzą, a mają pełne rozeznanie jeśli chodzi o nc+. Braciszek ma n-kę, na siedzenie na necie nie ma czasu a też wie co się dzieje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

znów dajecie się trollować jakiemuś dzieciakowi ;) Gdyby naprawedę był z nc+, nie napisałby w innym temacie postu typu: "FORUM NCPLUS JUŻ OTWARTE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!" pewnie kolejna odsłona czarusia ;) a na obniżkę nie liczcie, przynajemniej nie w najbliższych miesiącach. Nie po to strzelali sobie samobója, żeby teraz dodatkowo przyznawać się do błędu po kilku dniach od startu platformy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:lol2: żeby nie było żadnych niedomówień ,ani oszustw i póżniejszego żdziwienia co do rachunku polecam przed rozmowa z konsultantem zaznaczyć że rozmowa jest także nagrywana przez Nas

Szkoda że ja o tym nie pomyślałem ja głupi myśląc że jak oni nagrywają to wystarczy a tu okazało się ze zostałem oszukany o czym dowiedziałem się 2 godziny później

przez tel negocjacja zakończył się że utargowałem Platinum+HBO za 99zł

ale konsultant mnie oszukał i wbił w systemie gold + HBO za 109 i teraz se mają 14 dni na przesłuchanie nagrania niby

 

a mnie zastanawia ten konsultant o pakietowym nazwisku Golda :brawo:

 

może powiedziałeś do niego Panie Golda ... i pozamiatane :lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aktualnie mam N-kę z pakietem za 79 zł + History + HBO w sumie 102,97zł.

Rozmawiałem w piątek z konsultantem który zaoferował mi Platinium + HBO za 119zł,

lub Gold + HBO za 109zł.

Czy komuś udało się uzyskać lepszą ofertę w tym pakiecie?

Nie mam zamiaru płacić więcej za pakiet niż to co dziś mam czyli w okolicach 100 wraz z HBO.

Ciężko Ci będzie ugrać coś więcej. podwyżka nie duża, a masz dodatkowo Canal+.

 

Ktoś pisał na forum że otrzymał ofertę premium + HBO za 99 zł.

To jakieś fantazje lub niekompentencja konsultanta?

 

Porównując ofertę do CP oferta Full zawierającą dodatkowo HBO+FilmBox,CBS,Cinemax oraz 5 GB internetu kosztuje zaledwie 94,90zł umowa na 15 miesiecy ale na starcie otrzymujesz 3 miesiace free wiec srednia oplata w tym okresie wynosi 71,90 zł.

I to jest dobra cena za pakiet premium.

Jedyna rzecz ktorej bedzie mi szkoda to dekodera 1TB dyskiem...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...