Skocz do zawartości

Oferty - dla migrujących do platformy CANAL+


JoJo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Jak to wygląda w telefonii komórkowej. Konsultant ma najniższą krajową, a cała reszta zależy od tego co sprzeda.

Dla nich też nie jest na rękę niska oferta.

 

W Orange wygląda to tak, że konsultant dostaje procent od umowy (wg przelicznika stawka procentowa * abonament * liczba miesięcy).

Czyli gdyby stawka procentowa wynosiła 1 procent, to od umowy za 99 złotych na 18 miesięcy taki konsultant ma 17 złotych do wypłaty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy może ktoś napisać aktualną listę ofert dla migrujących na podstawie umów zawieranych przez telefon? był taki temat ale niestety admin skasował.

 

Może Moderator rozważy przywrócenie tematu z kosza ZMIGROWANI i będzie tam kasował z automatu wszystkie wpisy nie na temat.

W tym wątku jest naprawdę ciężko ogarnąć te "promocje dla migrujących" :lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uporządkujmy wątek na godzinę 1.00 24.03.2013 (Usunąłem bajki i urban legends)

 

34 zł dla migrujących do Comfort+ (trudno potwierdzić tą ofertę ponieważ mało osób migruje do tego pakietu ze względu na fakt że konsultanci nie dają możliwości zejścia do niższego pakietu oraz nie ukrywajmy na bardzo niekorzystny współczynnik jakość/cena )

49 zł dla migrujących do Universe+

64 zł dla migrujących do Canal+ Silver (bez multiroom)

79 zł dla migrujących do Canal+ Gold (bez multiroom)

89 zł dla migrujących do Canal+ Gold z multiroom

99 dla migrujących do Canal+ Gold z HBO

99 dla migrujących do Canal+ Platinum (bez multiroom)

109 dla migrujących do Canal+Platinum z multiroom

129 dla migrujących do Canal+ Platinum z HBO (multiroom)

169 dla migrujących do All Inclusive+ z multiroom

 

PS. Cennik nie obejmuje ewentualnych opłat za użytkowanie tunerów PVR należących do operatora.

 

Umowy na 12 lub 18 miesięcy, można uzyskać 6 miesięcy HBO gratis.

 

Dostępne opcje (trudno stwierdzić od którego pakietu, każdy konsultant mówi co innego):

 

Multi+ - 10 zł (do Comfort+)

Redlight HD - 15zł

Opcja NOC - 25zł

TV France - 10zł

Mezzo - 5zł

History HD - 1,99zł

HBO - 25zł, (ale można uzyskać za 20 zł)

Filmbox - 15zł

Cinemax - 15zł

Sudance HD - 2,99zł

 

UWAGA: Są to najniższe uzyskane ceny na chwilę obecną, jak widać oferta na chwilę obecną jest po prostu dramatyczna. Najlepiej nie dzwonić i czekać na lepsze oferty, na chwilę obecną nie wiadomo nic 100% pewnego o przymusowej migracji, oni chyba obecnie sami nie wiedzą co zrobić z tak negatywnym oddźwiękiem wśród abonentów, którego skutkiem może być niekontrolowana falą rezygnacji z usług.

 

Od nowego tygodnia „ponoć” obniżki, oby to była prawda :?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

potwierdzone oferty:

uniwerse - 49

silver - 64

gold - 79 lub 89

platinium - 99

all in.. - 179 (multiroom w cenie)

 

do tych wcześniejszych ofert (za wyjątkiem AI) trzeba dopłacić: mr na dwie karty c+ - 20 zł; mr standard z n - 10 zł; mr normalny - 20 zł

 

na razie te oferty niech sobie w buty wsadzą i doją [beep]ów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pewne pytanie lekko nie na temat. Czy dzwoniąc na (22) 310 45 46 można usłyszeć taką fajną muzyczkę jak za czasów Cyfry+? Bo za każdym razem gdy dzwonię (pora nie gra roli) od razu trafia mi się konsultant...

Lektor (automat) sugeruje, że tak.

 

Tak przy okazji: cena pakietu Premium w CP bez promocji wynosi 99,-, jeżeli ktoś dostał za tyle Canal+Platinum, to powinien brać w ciemno.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

 

do tych wcześniejszych ofert (za wyjątkiem AI) trzeba dopłacić: mr na dwie karty c+ - 20 zł;

 

Nie wprowadzaj w błąd - masę ludzi wynegocjowało multiroom cameleon (dwie karty) za 10 zł. :read:

Są i tacy, którzy dostali za 0, ale to jedna czy dwie osoby.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

99 dla migrujących do Canal+ Platinum (bez multiroom)

109 dla migrujących do Canal+Platinum z multiroom

 

Mam Cyfrę+ pakiet Canal+ Komfort HD czy jak mu tam plus Multiroom (2 karty Cameleon) plus Komfort HD (5 kanałów HD).

Płacę 86,00 zł, umowa do końca maja.

Wychodzi na to, że na chwilę obecną Platynę jestem w stanie wynegocjować za 109,00 zł?

Wcześniej ktoś pisał, że zeszli bez MR z 119 na 89....

 

Ile trwa taka migracja? Telefon, chwila czasu i kanały świecą?

 

Co z kanałami C+ w SD? Bo w tego co widać to nie ma ich.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nc+ wygrywa z Cyfrowym Polsatem jeżeli chodzi o te niższe oferty, bo porównując np. w CP za 49zł mam 87 kanałów w tym 16HD, natomiast w nc+ (dla migrujących) w tej samej cenie jest 108 kanałów w tym 34HD. Jeżeli ktoś nie potrzebuje pakietów sport i film to ta oferta jest całkiem całkiem. Pytanie jeszcze ile z tym kanałów rzeczywiście będzie, bo czytałam że niektóre kanały mogą zniknąć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kanały C+ są w HD, SD są niepotrzebne i tylko zajmują miejsce na liście

 

platinium bez mr za 89 nie jest potwierdzone,

pierwszego dnia pojawiły się jakieś bajki

 

 

ktoś się zarejestrował i napisał że dostał platinium za 79, okazało się że to było gold

w wielu przypadkach po prostu ludzie albo są celowo wprowadzeni w błąd, albo nie słuchają konsultantów

 

 

jedynie pakietem wartym uwagi na dzień dzisiejszy jest uniwerse+, czyli stary pakiet enki świat HD, cena po fuzji nie wzrosła, a doszły kanały autorskie od cyfry, a wypadły podłej jakości śmieci

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie powiedzcie co za [beep] na tej infolinii pracują. Jestem w cyfrze od dawna.

Gość zaproponował mi ten pakiet gold. Ja nie jestem tym zainteresowany i chciałem żeby mi zaproponował Platinium a on mi mówi, że nie może mi takiego pakietu

zaoferować, masakra. Wtf?

W sumie to jest dobre pytanie. Jestem w stanie zrozumieć, że nie chcą dać pakietu "niższego", ale że "wyższego" nie chcą? Jeżeli człowieka interesuje sport, to jedynym (póki co) wyjściem jest Platinum lub All. Ma ktoś może informację, czy jakieś warunki trzeba spełniać, żeby dało się w ogóle negocjować pakiet Platinum?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zbliża się moja okrągła dziesiąta rocznica z c+. Ciekawe czy zadzwonią? :mrgreen:

Ja nie zamierzam się narzucać. W domu wahamy się czy nie zrezygnować. Mamy przecież naziemną i chwatit. Satelity używamy niemal wyłącznie dla sportu. Tu w grę wchodzi tylko i wyłącznie platyna. Ale platyna +MR +2 dekodery to się w stówie nie zmieści.

Czekam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...