Skocz do zawartości

Oferty - dla migrujących do platformy CANAL+


JoJo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Nie wiem co robic [beep] dzisiaj dzwonili z gorszą ofertą niz wczoraj platynowy i multi 129zl po negocjacjach 119zł całość troche drogo ale umowa kończy mi się w tym miesiącu i od nowego zapłacę ponad 150zł bo nie wyslałem wypowiedzenia czy brać za 119platyne z multi? czy będize taniej ?

 

Będzie taniej, nie należy się spieszyć, w wypowiedzenie wyślij, jak dotrze to znajdą dla Ciebie superofertę. Konsekwencja, tylko konsekwencja. Oni żyją dzięki Tobie, a nie na odwrót.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam szybkie pytanie do tych osób które pytały o Canal+ Platinum z HBO i z multiroomem. Część z tych osób twierdzi że dostała taki zestaw razem z multiroomem za 129zł, czy obejmowała ta propozycja także HBO OD? Bo mi zaproponowała co prawda 129 zł ale powiedziała od razu że za multiroom dodatkowe 10zł. Może więc po kryjomu dokleiła mi do oferty HBO OD o które wcale nie pytałem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Forum to oglądam od kilku dni. Obecnie mam cyfre+ kompakt hd + hd promo za 62 zł do stycznia 2014. Na obecną chwilę oczywiście nie mam zamiaru migrować do nc+ gdyż w tv interesuje mnie tylko i wyłącznie pełna oferta sportowa, a ta jak wiemy proponowana jest w cenie 99 zł w pakiecie platynowym. Mam pytanie do ludzi którzy już rozmawiali w sprawie migracji, pytał ktoś o opcje tylko i wyłącznie sportową. Mnie pasowałby pakiet powiedzmy gold, ale z kanałami premium: canal+ c+ family c+family 2 c+sport czyli wywalam c+film c+film2 nie chce żadnego multiruma nie chce żadnego wypasionego dekodera wystarczy mi mój sagemcom bez dysku twardego. Również kompletnie nie interesują mnie te wszystkie

usługi vod ncgo i inne tego typu cuda.

 

Taki pakiet wyceniam na 69 zł, a z c+film + c+film2 na 79.

 

Nie mam zamiaru do nich dzwonić bo jestem zadowolony z tego co mam ale prośba do ludzi do których dzwonią konsultanci zapytajcie o taką opcję, myślę że wielu kibiców takich jak ja by chętnie przyjęła taki pakiet.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja myślę jednak, że w tym tygodniu pojawi się jakaś lepsza oferta. Nie wiem jak to jest w przypadku posiadania C+, ale my eNkowicze skoro od 1 kwietnia będziemy mogli wypowiadać umowy, to rozsądnym byłoby gdyby przemigrowali wielu z nas do NC+ przed tym czasem .... a nie zrobią przecież tego bez obniżek :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie jest wesoło, bo jak komuś padnie dekoder, to może spodziewać się problemów w postaci kary po kilku miesiącach w wysokości 1000zł, platforma n ma już na koncie takie praktyki! Temat można sprawdzić choćby na forum n i na pewnym serwisie co się wykopuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2000 czy 2500 to i tak kosmos, ja w grudniu widziałem 2000, może za tego 1TB?

Fakt że C+ kupiło "n", a wszystko jest po enkowemu, a z tego syfu uciekłem.

Miałem dokładnie tak samo... do C+ przeszedłem ze względu na Moduł CI i bardziej przejrzysty regulamin. Ja przeglądałem w styczniu przed oddaniem dekodera - i tak najlepsza była kara za brak kabla Scart, którego i tak nie używałem, bo kupiłem własny HDMI. Kara - 30 zł za kabel Scart to niezły numer ;)

 

Na stronie dla abonentów pojawiła się informacja o tym, że kontakt ze strony nc+ może być "znacznie wydłużony" ze względu na "duże zainteresowanie". Ja myślę, że bardziej ze względu na "zbyt małą ilość pracowników".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jak to jest z trwającymi umowami bo z tego co ja wiem APS + Infolinia to w kwietniu mamy dostać pisma i albo zmigrujemy albo wypowiemy umowy i nie będzie już istotne czy masz umowę do 2014 ? ....Więc z tego wychodzi jeśli to prawda że podpisane umowy na długi okres za chwilę się skończą ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Platforma nc+ zafundowała abonentom promocję kar za uszkodzenie dekodera - 500/1000zł (bez hdd/z hdd) +ewentualne dodatkowe koszty! Polecam lekturę regulaminu (dział cennik) :brawo: Na forum nc+ rozgorzeje dział "kara za uszkodzony dekoder".

 

Zapewniam cię że taki topik już istnieje i jest nieźle rozwinięty (spuścizna po n).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnie dziwnych odpowiedzi konsultantów, to przy ostatnich negocjacjach (świątecznych). Pani na moją deklarację odnośnie nie podpisania umowy, ponieważ wystarczy mi naziemna telewizja cyfrowa stwierdziła: "ale wie pan, że DTV będzie płatne...?" :smile:

Traktują klientów jak stado baranów. Nie jedno już z nimi przeszedłem, niejedno pewnie przejdę. Nie ma się co szarpać. Spokój, opanowanie i rosnąca konkurencja - to nasz AS w rękawie.

To im powinno zależeć. Nie nam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze raz ponowię pytanie bo w tym tempie pojawiania się postów pewnie umknęło :) Mam pytanie do osób które twierdzą że otrzymały Platinum + HBO + Multiroom razem za 129zł Chciałbym wiedzieć czy rzeczywiście dają takie oferty a jeśli tak to czy pakiet HBO zawiera HBO OD? Bo jeśli nie to znaczy że konsultantka mi go dokleiła do oferty za 10 zeta, chociaż wcale go nie potrzebowałem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też uważam, że jeśli w ciągu miesiąca nic się z cenami w nc+ radykalnie nie zmieni to nie ma się co zastanawiać tylko trzeba zerwać z nimi i na około rok przejść do konkurencji (CP, kablówki). Jeśli taki wariant byłby masowy to po roku nc+ sama znalazłaby się w nie lada tarapatach!

 

też sądzę, że należy przeczekać i wybrać coś na krótki czas (prepaid CP?), ale niestety wygląda mi na to że głosów rozsądku jest mało i większość nie wytrzyma tych kilku miesięcy bez meczów (ligi kończą się za 10 kolejek) i super odgrzewanych filmów..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz jedyny plus - hehe - z negocjacji z nc+ jest taki, że umowę można zerwać do 10 dni więc jeśli masz tam dołączony HBO OD to dzwoń na infolinię i postrasz ich natychmiastowym rozwiązaniem umowy. Na pewno szybko to skorygują. :)

 

Natomiast tak w ogóle to te umowy i aneksy do umów na telefon są może i wygodne ale ja jednak wolałbym dostać coś na piśmie, móc to przeczytać i dopiero podpisać. No ale chyba jest to poustawiane tak, że przez telefon są zawsze lepsze oferty...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pani na moją deklarację odnośnie nie podpisania umowy, ponieważ wystarczy mi naziemna telewizja cyfrowa stwierdziła: "ale wie pan, że DTV będzie płatne...?"

Pani miała rację, bo nie wszystko tam, co będzie, będzie bezpłatne.

odległa przyszłość,a oferta cp nie jest poważna i nie brana pod uwagę....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...