Skocz do zawartości

Oferty - dla migrujących do platformy CANAL+


JoJo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

I nie mam zamiaru płacić o więcej, bo tak naprawdę, jako abonent C+ nie dostaje niczego więcej, może prócz NSport. Ktoś tu pisał, że obecni abo N są w o wiele lepszej sytuacji, bo zyskują C+, a my? W [beep] z taką ofertą.

 

Nie ma jak niewiedza, niby masz racje ale czy wziales pod uwage ze pakiet canal+ wchlonal wytwornie ktore mialo npremium?? Ja jako n-kowicz naprawde wolalbym zebys mial ten c+ a ja swoj npremium!!! Szczerze dla mnie canal zadna atrakcja, bulic za mix sportu z filmem. w npremium tez mi bruzdzili tym [beep]em("sport") ale nie tyle ile to ma miejsce w canal, nie mowiac ze dla mnie content filmowy byl o niebo gorszy! c+. Szczerze mialem nadzieje ze w koncu ten [beep] wydziela i nie beda musial sponsorwoac tego szrotu chcac ogladac filmy.

 

A Ty wziąłeś pod uwagę, że jak c+ "oddawał" npremium te wytwórnie, to ja, będąc abo C+ straciłem dostęp do tych treści i płaciłem tyle samo? Nikt nawet z tego tytułu nędznych 50 groszy nie upuścił. Teraz dostaję to co miałem wcześnie i to za wyższą cenę... Ale mi interes. Na szczęście mieszkam w mieście i kablówki przyjmą mnie z pocałowaniem ręki. A treści premium sobie obejrzę na w**b.tv podłaczonym do telewizora i to za o wiele mniejszą kasę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekaw jestem tego, co oni zrobią z tymi, którzy niedawno przedłużyli umowę, np. na 18 miesięcy? Sądzę, że powinno im zależeć na migracji wszystkich klientów do nc+, przecież te trzy platformy nie będą funkcjonować jeszcze przez np. 2 lata! Ja mam umowę do końca czerwca, wysłałem formularz w czwartek wieczorem i czekam na telefon i propozycję. Nie spieszy mi się aż tak bardzo do nc+, ale oferta jest ciekawa i zawsze przyda się nowa jakość - tylko nie za tę cenę, bo 199zł za All Inclusive+ to przegięcie. Mój cel to 159/169 miesięcznie, bez multiroomu ale z dekoderem mediaBOX+. Ciekawe, czy się uda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Smiesza mnie argumenty nkowiczow, ktorzy de facto popieraja wysokie ceny tym, ze abonenci C+ otrzymaja filmy z wytworni do ktorych prawa miala n. Tylko jak C+ utracil prawa do nich to mi nikt abonamentu nie obnizyl z tytulu gorszej oferty!

A jak daja cos za co juz wczesniej placilem (seria a, filmy MGM I warnera) podobne pieniadze to nagle zamiast 71 mam placic 89? Nie badzmy smieszni... Z mojego punktu widzania (porownanie pakietu optimum I nowej platyny) dochodzi doslownie pare (na palcach jednej reki bym zliczyl) kanalow wartych uwagi. Uwagi wartych, ale 89 zl juz nie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam taki zestaw tylko jeden Pace a drugi to Philips 250.Ale jeszcze nikt do mnie nie dzwonił.Jak juz pisałem wcześniej interesuje mnie C+ Platinum z MR w cenie max 89zl.

 

Mnie interesuje all za 128, ale wiem, że nie m na to szans, więc po co to bicie piany? Mylisz, że ktoś tutaj z nc+ to przeczyta i weźmie sobie Twoje żądania do serca?

 

Po pierwsze piszę co mam teraz i co mnie interesuje w nowej umowie, i za ile jestem skłonny przejść do NC+.Nie wiem czy jesteś starym abonentem czy nowym ale ja juz dobrych kilka lat jestem w C+ i wiem co się dzieje po wysłaniu wypowiedzenia i odmowie na kilka telefonów.A po drugie to po co piszesz że chcesz ALL za 128 jak nie ma na to szans?? To ty bijesz piane nie ja.Napisałem ile jestem w stanie zapłacić i myślę w przeciwieństwie do ciebie że jest to osiągalne.

 

Człowieku, to było ironicznie napisane. :) Po co się tak gotujesz?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam umowę z c+ do 30 kwietnia, wypowiedzenie zarejestrowane, superpremium za 108zł z pace pvr. Korzystam z clone+, który rozdziela mi cyfrę na trzy tv. Czekam na ofertę nc+ ale do was pytanie. Czy po powstaniu nc+ mojego clone+ muszę wyrzucić do kosza? Jak to jest z multiroomem żeby dzielić na trzy tv? Muszę wziąść od nich trzy dekodery i za każdy płacić po 15zł? Orientuje się ktoś?Z góry dzięki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A Ty wziąłeś pod uwagę, że jak c+ "oddawał" npremium te wytwórnie, to ja, będąc abo C+ straciłem dostęp do tych treści i płaciłem tyle samo? Nikt nawet z tego tytułu nędznych 50 groszy nie upuścił. Teraz dostaję to co miałem wcześnie i to za wyższą cenę...

 

Ale to byl przeciez twoj wybór, napewno miales niejedna okazje by skorzystac z okazji do bezkarnego zerwania umowy albo jej nie przelduzania jak ci sie nie podoabalo. Skoro wiec wolales c+ i miec sporcik to buliles, gdybys bardziej wolal kontent filmowy bylo sie zabrac do n-ki :P ja wlasnie bylem kiedys c+ ale z racji ze kontent filmowy byl lepszy n-ce i mniej mnie kulili mnie tym [beep]nym sportem to sobie do nich poszedlem. tez mam multum kablowke do wyboru do koloru wiec napewno mnie nc+ nie pozyska ta zlodziejska oferta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja do tej pory miałem Superpremium + HBO z TV LG za 137 zł + 20 zł Multiroom + 40 zł za dwa Pace =197zł.

 

Teraz dostałem Platinum bez hbo za 119 zł + Multiroom 0 zł + MediaBox 0 zł + białas 0 zł .

 

Przyjąłem tą ofertę bo mam to samo co miałem (poza HBO na którym i tak nic nie ma), mam LM, więcej interesujących mnie kanałów i płacę za to wszystko 78 zł mniej :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oferta NC+

Platinium 99zł + multirum (stary, bądź standard) 10 zł (premium) 20 zł

Obecny sprzęt - sagecom 0zł philips pvr 20zł

Nowy sprzęt: tak jak dla nowych -> media box 199 zł jednorazowo lub 49zł i 10zł/mies

turbobox 149 zł jednorazowo lub 49zł i 5 zł/mies

 

Jak by dali nie za 109 a za 99 multi z platyną było by ok - jak narazie czekam (pozatym jakieś dziwne blokady niby są na moim koncie i nie może teraz sfinalizować umowy).

Jak myślicie zejdą niżej z cenami ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Ja płace teraz 59zł + 10zł za ten dziadowski pace PRV HD. Umowę podpisałem w lutym tego roku czyli mam ją jeszcze 17 miesięcy.

Moje pytanie czy będę mógł na takich warunkach pozostać do czerwca 2014 bo wtedy kończy się umowa??

A czy próbował ktoś negocjować że chce Canal+, canal+ sport (zależy mi głównie na sporcie) wziąć to jako dodatkową paczkę do któregoś z tańszych pakietów??

Ewentualnie co sugerujecie w moim przypadku??

Bo ja nie mam zamiaru płacić 119zł żeby oglądać to na czym mi zależy czyli sport głównie Liga Angielska.

A nie chciałbym sytuacji, że będę musiał emigrować do nc+ wcześniej i albo płacić dużo albo nie oglądać tego co chce a płacić mniej??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Pawo24

Wyznacznika nie ma, bo jeszcze nikt nie był w sytuacji umowy kończącej się w ostatnim dniu.

Dopiero po 31.03, kiedy pierwsze osoby którym wygasają umowy z dniem 1 kwietnia przedstawią wyniki swoich negocjacji dowiemy się jaki jest wyznacznik na ten miesiąc.

Osobiście uważam że konsultanci nie odpuszczą i będą negocjacje do ostatniej minuty.

Jedynie wola abonenta o rozwiązaniu umowy skłoni konsultanta do odstąpienia od rozmów.

Konczy mi sie 31.03 zdam relacje co wymyslą czy rabacik czy ...... :locked:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

możesz napisać emaila podając dane na adres

adres do obsługi Abnentów n: doradca.n@info2.ncplus.com.pl

adres do obsługi Abnentów c+: doradca.c@info2.ncplus.com.pl

adres do obsługi Abnentów nc+: doradca@info2.ncplus.com.pl

 

edit:

kartę Cyfry już nie dobierze, teraz zostaje mu tylko multiroom made in N

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Śledzę ten wątek od początku.

Dla czego przewijają się tu opinie iż oferta nc+ dla ludzi migrujących z n'ki to dobra oferta? a abonenci cyfry są pokrzywdzeni ?

Ja w tej chwili mam pakiet wielka rewolucja (kiedyś tak się to nazywało - nie wiem jak teraz) + 4 kanały npremium + 3 kanały HBO = 69zł(dekoder z hdd 250gb)

I z jakiej oferty nc+ mam być zadowolony? Z 69zł mam przejść na ofertę 199zł (może starguje na 179zł) żeby mieć hbo ? to dobra oferta dla n'kowiczów ????

 

Prawda jest taka (dla mnie) : nie ma szans abym uzyskał TO SAMO w nc+ za TAKIE SAME pieniądze - ja nie chcę więcej , chce tylko mieć to co miałem i nie płacić za to 100++ zł

To czy będę dzwonił czy czekał na tel. konsultanta i się targował nie wiele tu pomoże bo takich cen i oferty nie osiągnę.

Pozostaje tylko wypowiedzieć umowę.

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

możesz napisać emaila podając dane na adres

adres do obsługi Abnentów n: doradca.n@info2.ncplus.com.pl

adres do obsługi Abnentów c+: doradca.c@info2.ncplus.com.pl

adres do obsługi Abnentów nc+: doradca@info2.ncplus.com.pl

 

edit:

kartę Cyfry już nie dobierze, teraz zostaje mu tylko multiroom made in N

Podobno właśnie dobierze bo już tacy są, co dostali od NC+. Karty nie dostaną tylko nowi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak się składa, że przed chwilą otrzymałem telefon z NC+. Obecnie posiadam pakiet Canal+ Optimum HD 72 zł bez MR. Zaproponował mi Pan pakiet Canal+ Platinum za 99 zł, zaś Gold za 79 zł. Odmówiłem. Umowa wygasa mi pod koniec kwietnia, ja ze swej strony określiłem swoje propozycje. Zobaczymy, w każdym bądź razie nie ma co się zgadzać na pierwszą zaproponowaną ofertę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przed chwilą telefon z nc+ z "rewelacyjną" ofertą Canal+Platinium + 2x Pace PVR + multiroom z 2 kartami C+ za "jedyne" 129 zł. :brawo:

z informacji od konsultanta co do starych umów, ma przyjść pismo i decyzja o pozostaniu/rozwiązaniu do końca przyszłego miesiąc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...