Skocz do zawartości

Oferty - dla migrujących do platformy CANAL+


JoJo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ja czekam na ich decyzję. Powiedziałem im że 139 zł za ALL INCLUSIVE+ Lite tzn. mogą sobie zabrać netVOD, nc+ GO i MR.

Gość prawie się zgodził, ale chyba nie był pewny czy może to zrobić i ma dziś do mnie oddzwonić.

daj znac tez na PW jak dostaniesz ta oferte i jaka bedzie ostateczna cena, jestem w podobnej sytuacji;

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

W południe migrowałem z HBO SUPERPREMIUM HD (umowa z telewizorem) na PLATINUM z HBO. Umowa na 12 miesięcy. Dotąd było 137zł teraz 149zł z bezpłatnym użytkowaniem PACE (tak jak miałem) MR mnie nie interesował bo mam wszystko na DIVISO. Wymiany dekodera nie dało się wynegocjować. Konsultantka stwierdziła że od 15 czerwca ma być jakaś promocja na wymianę dekoderów. W sumie jestem zadowolony. Umowa kończy się w listopadzie, a 10zł więcej za LM i LE to nie jest tak dużo. Za pełen pakiet powiedziała 179zł z bezpłatnym użytkowanie m dotychczasowego dekodera.

 

 

nie wierzę, inni dostają za 120 zł a Pan za 149zł ? Może chodzi o pakiet "All Inclusive+"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierwsza propozycja 109zł ostatecznie zeszli na 89zł za goły platinium jednak poprosiłem o telefon po 17 bo umowa tylko na 18miesięcy a mnie zalezy na 12 miesiącach..Obecnie płacę 62 zl za c+optium ,czy ktoś otrzymał taką propozycje na 12miesięcy?

 

a multi i dekoder?

 

Multiroom-u nie używam dlatego nawet nie pytałem a dekoder mam wykupiony na własność od nich i równiez nie chciałem wynajmować .Pamiętam,że proponowali chyba 20 złmiesięcznie i też opcja jednorazowa bardzo duża 150? ale pewności nie mam bo skupiałem się na gołym pakiecie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, nowi użytkownicy muszą brać nowe dekodery z Conaxem

 

Jestem abonentem Cyfry, więc wynikałoby z Twojej odpowiedzi, że nie muszę brać tych ich dekoderów, ale czy na moich obecnych dekoderach (jeden to dekoder HD - Ariva 102E, a drugi to dekoder SD - STRONG 6880) będzie działał Multiroom Standard HD lub Multiroom Premium HD ?

 

Nie, na Twoich dekoderach tylko multiroom z cyfry (dwie karty), Jeśli go nie masz to pozamiatane.

 

Mam obecnie w Cyfrze+ ten normalny, najzwyklejszy mulitoroom (w obu dekoderach siedzą karty).

 

Natomiast chodzi mi o to, czy jeżeli chciałbym przemigrować do nc+ (z opcją Multiroom Standard HD lub Multiroom Premium HD), to czy koniecznie muszę koniecznie brać dekodery od nich? I czy te dekodery rzeczywiście można wziąć tylko na wynajem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

W południe migrowałem z HBO SUPERPREMIUM HD (umowa z telewizorem) na PLATINUM z HBO. Umowa na 12 miesięcy. Dotąd było 137zł teraz 149zł z bezpłatnym użytkowaniem PACE (tak jak miałem) MR mnie nie interesował bo mam wszystko na DIVISO. Wymiany dekodera nie dało się wynegocjować. Konsultantka stwierdziła że od 15 czerwca ma być jakaś promocja na wymianę dekoderów. W sumie jestem zadowolony. Umowa kończy się w listopadzie, a 10zł więcej za LM i LE to nie jest tak dużo. Za pełen pakiet powiedziała 179zł z bezpłatnym użytkowanie m dotychczasowego dekodera.

 

 

nie wierzę, inni dostają za 120 zł a Pan za 149zł ? Może chodzi o pakiet "All Inclusive+"

 

Drogo bo umowa z TV była

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy jest możliwe wyciągnięcie za All Inclusive 169 zł i w cenie multiroom (dwie karty cyfry+ już mam) a do tego wynająć np PACE PVR za 0 zł??? dodam że mam już jednego PACE PVR

 

Bardzo realne, pani mi powiedziała najpierw 199 :D potem 179 bez zbednego targowania więc 169 z pewnością uda Ci się uzyskać, ale czy to faktycznie jest dobra oferta? Sam nie wiem, 159 to by był mój maks (12 lat w Cyfrze wczesniej Wizja TV). Nie dajcie się tak skubać, to oni mają przedstawiać dobre oferty a nie my się prosić...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przed chwilką dzwoniła konsultantka i zaproponowała:

Canal + Platinum + HBO 129,00 x 9 miesięcy potem 149,00 x 3 miesiące do tego multiroom 20,00 miesięcznie i dekoder, który posiadam Pace PVR 0,00.

Daje to średnio miesięcznie po 154,00 zł, a obecnie płacę za podobny pakiet 99,00 zł. Coś drogo wychodzi. Mam nadzieję, że z czasem obniżą ceny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Powtarzam NIE MA SZANS na Platinum za 79 plnów. 99,00 bez HBO to jest aktualna oferta i nikt w tym kraju nie dostał tańszej.

Radzę z większym dystansem podchodzić do śmietnika pt "Internet

 

Cytat z forum nc+

 

popytaj ludzi z APS co dzisiaj sie odbywa, nad czym dyskutują. To, ze w tej chwli proponują 99zł bez żadnych problemów to nei oznacza, zę za chwile nei bedą proponować 79zł. A wierz mi będą. Możesz zapisać ten post.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Powtarzam NIE MA SZANS na Platinum za 79 plnów. 99,00 bez HBO to jest aktualna oferta i nikt w tym kraju nie dostał tańszej.

Radzę z większym dystansem podchodzić do śmietnika pt "Internet

 

Cytat z forum nc+

Dokładnie. Jestem w stanie uwierzyć, że komuś zaproponowali jeszcze 89 złotych.

Ale 79 zł to będą pewnie proponować ale dopiero po wypowiedzeniu umowy gdy będą przyciśnięci do ściany.

A tymczasem ludzie wypisują bajki, że do CANAL+Platinum za 79 dorzucają jeszcze Multiroom :mrgreen:

 

@Ukassiu18,

ja też czekam cierpliwie, podobnie jak Ty, na lepszą ofertę i taka jak piszesz pewnie będzie ale za kilka tygodni... nie wprowadzaj ludzi w błąd, że już dziś rozdają na infolinii Platinum z multiroomem za 79 zł :!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...