Skocz do zawartości

Oferty - dla migrujących do platformy CANAL+


JoJo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Tak sobie teraz myślę... że oni zagrali tak specjalnie. Te ceny które teraz są, to są ceny standardowe - bez zniżek. Popatrzcie: C+ Optimum kosztował 107zł bez promocji, ale nigdy bez promocji nie był sprzedawany, i kosztował po "zniżce" 77zł. Albo 6x53,5 i 6x107 C+ Platinum kosztuje 119zł czyli 12zł więcej, i dali taką cenę na jakiś czas co by nałapać jeleni. A później obniżą ceny o powiedzmy 20zł i taka cena zostanie jako cena "promocyjna" choć będzie taka jaką sobie od początku zakładali, z tym, że wyjdą na dobroduszną platformę, bo obniżyli cenę specjalnie dla nas. Takie zagranie PRowe. Bo jakby dali od początku cenę powiedzmy 99zł to też by były narzekania, a tak to dali 119zł, ludzie trochę ponarzekają, oni po jakimś czasie obniżą do 99zł i ludzie już inaczej będą na nich patrzeć, bo obniżyli ceny.

 

To działa tak samo jak rząd, który chce podnieść podatki o 10%. To nie mówi, że będzie podwyżka o 10%, tylko powie, że podwyżka będzie o 20%. Ludzie się sprzeciwią, a rząd po jakimś czasie zniży do 10%, a ludzie będą myśleli, jaki to dobry rząd, i że coś wywalczyli, choć ten uzyskał to co chciał.

 

Niekoniecznie masz racje (aczkolwiek mam nadzieje, że ją masz :-) ). Zgodnie z tym co jest w cennikach, to ceny podane w ofercie na www już są promocyjne :D

 

standardowe ceny pakietów: (ceny podane w ofercie są promocyjne i obowiązują tylko w trakcie trwania umowy na czas określony - 12 miesięcy)

c+silver 109zł

c+gold 129zł

c+platinum 149zł

all inclisive 249zł

 

info z cenników

 

Witam, niestety powyższe ceny są cenami na 'czas nieoznaczony', czytaj promocyjnymi. Rzeczywista pełna opłata miesięczna za np. c+platinum to 179zł, a za all inclusive 299zł. Czytajcie dokument 'Szczegółowe Warunki świadczenia ... ' Te kwoty dopiero robią wrażenie :?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

umowa na czas nieoznaczony to nie promocja a umowa po upływie terminu minimalnego (czyli tego na który została zawarta). Inaczej mówiąc to umowa bez ściśle określonej daty do kiedy obowiązuje. Taka umowa ma z reguły wyższe ceny ponieważ operator zabezpiecza się przed abonentami, którzy mogą w każdej chwili odejść.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale w C+ zawsze było tak, że kończyła się jedna promocja i przychodziła następna; nigdy nie płaciło gołej ceny bez promocji, chyba że ktoś przeoczył w umowie że mu się kończy promocja. Najczęściej to się działo, gdy ktoś dobierał sobie pakiety w trakcie obowiązującej umowy i te pakiety w promocji kończyły się przed zakończeniem umowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uporządkujmy wątek na godzinę 23.00 21.03.2013:

 

34 zł dla migrujących do Comfort+

49 zł dla migrujących do Universe+

59 zł dla migrujących do Canal+ Silver

69 zł dla migrujących do Canal+ Silver (multiroom C+ dwie karty)

79 zł dla migrujących do Canal+ Gold (bez czy z multiroom ?) (uzyskała jedna osoba: Ci co mają obecnie N Premium mogą dostać dodatkowo za darmo C+ i C+Sport na cały okres umowy jako rekompensatę za N Premium 3 i N Premium 4 !!!)

79 dla migrujących do Canal+Platinum (bez multiroomu) UWAGA: oferta niepotwierdzona: Uzyskał tylko użytkownik Maci0s migrujący z Cyfry

89 dla migrujacych do Canal+ Platinum (bez multiroom) (tylko dwie osoby dostały migrujące z N)

99 dla migrujących do Canal+ Gold z HBO

99 dla migrujących do Canal+ Platinum z multiroom N-ki

109 dla migrujących do Canal+Platinum z multiroom C+ (dwie karty)

109 dla migrujących do Canal+ Platinum z HBO (bez multirooom ???)

129 dla migrujących do Canal+ Platinum z HBO (multiroom C+ dwie karty)

179 dla migrujących do All Inclusive+ z multiroom C+ (dwie karty)

 

Umowy na 12 lub 18 miesięcy, przy umowach 18 miesięcznych można wyciągnąć 6 miesięcy HBO gratis.

 

UWAGA: Są to najniższe uzyskane ceny na chwilę obecną (jeszcze na pewno spadną więc po co teraz migrować ) standardowo oferują np. multiroom C+ za 20 zł, jak ktoś chce ale można wytargować za 10 zł za dwie karty z C+ lub za darmo w przypadku posiadanego obecnie multiroomu N :lol:

 

Nowy user dostał propozycję Comfort+ wraz z C+Sport za 79 zł, pierwsza jaskółka zmian w pakietyzacji premium

User East dostał ofertę Canal+ Comfort+ wraz wszystkimi Canal+ i multiroom Cyfry za 88 zł

 

Zgadzam się najlepiej nie dzwonić i czekać aż nas zmigrują wtedy przynajmniej do końca czerwca ceny pozostaną bez zmian

 

PS. Każdy może wklejać i aktualizować ten post na forum ale proszę o najniższe uzyskane ceny wyższe nas naprawdę nie interesują :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Panowie, ponieważ jestem zupełnym "lajkonikiem" to proszę o radę. Mieni mi się już w oczach od porównywania pakietów.

 

Do tej pory miałam:

Canal+Optimum do tego HD Promo + Multiroom + dekoder z 500GB i dekoder z 250 GB

Za wszystko płaciłam 82 zł/miesiecznie.

 

Który z nowych pakietów jest najbardziej zbliżony do mojego starego pakietu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Platinum + MR za 20 zł za 109 złociszy. Grzecznie podziękowałem.

to już lepiej niż było :) miekna powoli to jest dopiero start patrza jak się rynek zachowuje itd. poza tym nie ma tej elastyczności która zapewne wprowadza tylko nie da się wszystkiego wprowadzić na raz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Naprawdę nie rozumiem tego zamieszania - niby wszyscy psioczą jak to drogo i do d... a panuje tu jakiś wyścig w migrowaniu do nowej oferty... a ja się więc pytam po co to robić? nie lepiej pozostać sobie na swojej ofercie? Na anty-fejs-koncie piszą też, że obecni abonenci będą mieli tylko dwa wybory a więc albo zmigrować albo zrezygnować - przecież to kompletna bzdura! Komu zależy na sianiu takich farmazonów?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...