Skocz do zawartości

Oferty - dla migrujących do platformy CANAL+


JoJo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Radziu - ja mieszkam w Suwałkach. Vectra to kablówka ogólnopolska....

Mam Vectre, oferta tylko analogowa z 50 kanalami, wiekszosc sniezy, net az 8mb, dziekuje :)

3 lata temu mieli zaczac inwestowac i wprowadzic cyfrowke, do tej pory nawet nie zaczeli nic robic

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Takie pytanko do tych którym udało się dokonać migracji z cyfry+ do NC+ przy pozostaniu z własnym sprzętem lub sprzętem cyfry np PACE PVR.

 

Mianowicie chodzi o kartę abonenta i jej system kodowania? Rozumiem że karta zostaje taka sama i nie ma mowy o żadnym parowaniu czyli klasyczne splittery dalej będą działać w takiej sytuacji ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze jedno co najbardziej mnie wkurza to ,ze trzeba co roku czy co 18 miesiecy dzwonic i sie targowac, tak jakby nie mozna na czas nie okreslony tej umowy podpisac .To jest dla mnie kompromitacja no i standard ,ze niby zagranica nie mozna ,jakby tak było to polowe straca bo tyle ludzi siedzi poza Polska .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam Vectre, oferta tylko analogowa z 50 kanalami, wiekszosc sniezy, net az 8mb, dziekuje :)

3 lata temu mieli zaczac inwestowac i wprowadzic cyfrowke, do tej pory nawet nie zaczeli nic robic

No to najwyraźniej w twoim regionie jest z tym problem. W wielu miejscach jest też UPC, Multimedia itp. Ja mówiłem o cyfrówce, która u mnie akurat jest rozwinięta i nieawaryjna.

 

Ale mniejsza - nie ma co kontynuować offtopa. Gdy porozmawiam z infolinię, poruszę także ten temat, bo niższy pakiet w kombinacji z Canal + jest nadal tańszy niż ten za 119 zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Akurat nie dziwię się, że w nc+ nie ma kanałów CBS Chello Zone, Universal Networks International czy IKO Media Group, choć mogli się postarać o Universal Channel HD. Szkoda, że nie ma TRACE URBAN, Mezzo, Travel Channel, Cartoon Network czy TCM, ale cóż poradzimy.

;)

 

Czy Waszym zdaniem opłacałoby się wypowiadać umowę z n, żeby dostać lepsze warunki przejścia do nc+, np. CANAL+ GOLD za 79 zł/mies. przez okres trwania 12-miesięcznej umowy?

:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Akurat nie dziwię się, że w nc+ nie ma kanałów CBS Chello Zone, Universal Networks International czy IKO Media Group, choć mogli się postarać o Universal Channel HD. Szkoda, że nie ma TRACE URBAN, Mezzo, Travel Channel, Cartoon Network czy TCM, ale cóż poradzimy.

;)

 

Czy Waszym zdaniem opłacałoby się wypowiadać umowę z n, żeby dostać lepsze warunki przejścia do nc+, np. CANAL+ GOLD za 79 zł/mies. przez okres trwania 12-miesięcznej umowy?

:)

 

Universal Channel HD widziałem na zdjęciu na SK w newsie o 50 kanałach HD:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Emil.1603, zawsze musi być ten pierwszy raz :) W targowaniu trzeba być pewnym siebie. Konsultant musi wiedzieć, że Ty wiesz, co możesz dostać. I trzeba twardo obstawiać przy swoim. Ja jak się targowałem przy przedłużeniu C+ odpaliłem stronę CP i zacząłem panu opowiadać o tym, co bym dostał w CP czego nie ma w C+. U mnie podziałało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja piXXX weźcie zabierzcie to coś co nazywa się nc+ !! Za 4 dni wygasa mi umowa z Cyfrą, cały dzień nie mogłem się dodzwonić, a o 22 koniec rozmów z konsultantami !! We wtorek wyjeżdżam za granicę i miałem nadzieję na szybką migrację, ale czuję, że zamiast migracji będzie jutro wysłane wypowiedzenie !! Jeśli nie wynegocjuję Platinum + MR (takim jak w C+ czyli dwie karty bez ich dekoderów) z umową na 12 msc. w cenie 89, góra 99 zł to na bank koniec wspołpracy z tym czymś !! W CP za 89 jest full pakiet z HBO, Cinemax i Filmbox, niestety Sport mają do bani, a raczej w ogóle go nie mają !! ;/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja dziś sie mega uśmiałem. Dzwoni do mnie Baba z nc+ ble ble ble że dla mnie najlepszy pakiet to platiunium to jej mowie że chetnie go biore ale za ile ona że za 119zł plus 10zł za MR ja wiedziąc ile oferują wam targuje sie to idzie pogadac z kimś tam:) wraca mowi że za 109 sprzeda mi ten pakiet plus 10zł za MR ale widzi ze mam dekoder PVR z cyfry i płace za niego najem 5zł( fakt tyle płące) ale jak w nc+ stwierdza nie ma regulaminu ani oferty dla kogos kto chce zostać z tym dekoderem więc musze za niego płacić standardowy najem w wysokości 20zł roześmiałęm sie i grzecznie jej podziękowałem informując ze 99zł max moge dac za wszystko

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ad_nar o czym ty piszesz ?

mie widze nigdzie zeby opcje canalow plus byly jako dodatkowe tak jak przedtem ?

Mówiłem o Vectrze. Obecnie w nC+ pełna oferta sportowa jest tylko od 119 zł. W Vectrze można dobrać pakiet Canal + (w tym HD) i pakiet sportowy do tzw. pakietu złotego. Łącznie daje to ok. 100 zł. A u nich można sporo utargować. Natomiast taka sama ilość sportu w nC+ jest właśnie w pakiecie za 119 złotych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość dreamslon
Tylko ja zostawiłem numer telefonu w APS-ie i oni mogą mi zaproponować pewnie inne warunki niż infolinia, na której nie zostawiłem numeru.

to zadzwon na infolinie 12 294 78 00

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...