Skocz do zawartości

Oprogramowanie 2.18B7 dla 100/100E/120/200/210/220


kacper0058
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Zainstalowałem. Niestety dalej głupi błąd z nagrywaniem tylko bieżącej ścieżki dźwiękowej z satki, Ciekawostką jest, że jeżeli w trakcie nagrywania przestawimy ścieżkę dźwiękową, to od tego momentu nagrywają się już obie ścieżki. Ale w sumie kto chce przełączać na angielski i oglądać z napisami :) .

Z tego co pamiętam to w 2.18B6 nie można było w trakcie nagrywania uruchomić Media Playera, Tutaj jest OK.

Moje wrażenie jest takie, że menu chodzi szybciej, stabilniej, Jeżeli to byłaby prawda, to cały dekoder będzie działał stabilniej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba jedynie usuneli błędy w przyciskach opcji wyszukiwania.

Dziś zainstalowałem ten soft i w edycji listy satelit dalej błąd w przycisku zapisywania. Reszta ok. Jednak wydaje mi się, że na plus obraz po SCART. Jakby nieco lepiej. Choć to może złudzenie :D Ogólnie w informacjach o sofcie dość dużo plików z datą marcową więc może coś zostało zmienione ku lepszemu, może nie widoczne gołym okiem ale poprawiające właśnie stabilność. Może to oznacza, że wsparcie jednych z lepszych modeli się nie skończyło :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak edytuję np. nazwę satelity Hotbird na np. HB 13E, czy dodaję nowego satelitę to nie ma wyświetlonego przycisku zapisz(zdaje się, że to czerwona kropka powinna być). Ale zapisuje bezbłędnie.

 

Zielony przycisk jest jako "ok" , czerwony jako "usuń" i są wyświetlane prawidłowo, nie wprowadzaj w błąd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wgralem dzis ten nowy soft do mojej 200.

ustawilem wszystko i zrobilem fastscan Cyfra HD

no i przerzylem szok:(..wiadomo lista programow..ale mialem przestawiania.

z drugiej strony jestem szczesciarz ze moge sobie przestawic,hihi

 

ale wracam do tematu..nic nowego nie zauwazylem..czyli chyba nic nie zepsuli...troche inaczej klawisze menu "chodzą"

jedyny plus na ta chwile to taki ze po nastawieniu na taimerze nagrywania filmu ,dekoder sie zalczyl i go nagral a potem sie wylaczyl.

i to wyłączyl sie mimo ze po zaprogramowaniu pstrykalem jeszcze po innych kanalach-zawsze w takim wypadku po nagrywaniu tuner dalej zostawal wlaczony.

no ale to tylko jedna probka byla..dlugosc filmu 1,5 godziny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj sprawdziłem dokładnie transpondery które czyta ten soft. No i okazało się że porównując z wykazem KingOfSata na Astrze i HB (tylko te sprawdziłem) ok. 10 transponderów ma niepoprawne dane i nie jest czytanych. Nie są to być może dla mnie najistotniejsze transpondery ale fakt wypada odnotować...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a poustawiales dobrze porty?

bo ja za pierwszym razem zapomnialem i zaczalem wyszukiwanie z marszu..

nie znalazl mi chyba 6 tr.a wyszukiwalem tylko cyfra HD.

gdy juz ustawilem porty wyszukal wszysatko ok..jeden tr. byl tylko napis brak ale podejrzewam ze jest on juz dawno nieaktywny...w kazdym razie wszystkie kanaly z nc+ znalazl:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak edytuję np. nazwę satelity Hotbird na np. HB 13E, czy dodaję nowego satelitę to nie ma wyświetlonego przycisku zapisz(zdaje się, że to czerwona kropka powinna być). Ale zapisuje bezbłędnie.

 

Zielony przycisk jest jako "ok" , czerwony jako "usuń" i są wyświetlane prawidłowo, nie wprowadzaj w błąd.

W sumie może źle napisałem. Chodzi o to, że jak jest nazwa satelity i długość geograficzna to w tej opcji przy długości geograficznej nie jest dostępna kropka zielona - zapisz(mimo iż jako funkcja działa). Przy zmianie nazwy satelity wyświetla wszystko dobrze. Nie wiem czy to błąd, czy tak już było.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dawno nie wgrywałem już tych nowych oprogramowań do A 200 - ostatnio 2.11B7 więc postanowiłem uaktualnić to oprogramowanie. Wgrałem tą najnowszą wersję softu , następnie przeskanowałem satelity i ułożyłem sobie listę kanałów tak jak miałem w poprzednim sofcie. Pierwsze wrażenie po dwudniowym użytkowaniu tunera jest pozytywne. Kanały szybciej się przełączają, EPG lepiej działa niż w tym moim poprzednim sofcie. W tunerze mam kartę tnk Smart HD. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przez railroad » 25 mar 2013, o 22:18

A co za problem poprawić parametry transponderów, dodać czy usunąć ? Po to istnieją funkcje edycji. Parametry mogą sie zmieniać częściej niż wydania kolejnych wersji firmware.

 

w zasadzie oprócz wytrwałości i czasu to żaden problem ale sądzę że wielu użytkowników może być nieświadomych tej niedoskonałości więc o niej napisałem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

"Łatwiej, ale poza lektorem niewiele więcej słychać..."Ważne aby mieć możliwość wyboru i dzisiejsze nagranie 6-tego odcinka serialu "Anna German" daje mi taką możliwość! Mam nadzieję,że to nie przypadek i wszystkie możliwe do wyboru ścieżki będą się nagrywać.Trzymam kciuki i pozdrawiam wszystkich posiadaczy Ferdków.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wgrałem ten soft i niestety nie deszyfruje się druga ścieżka dźwiękowa. W tunerze działa, ale tam jest karta. Po wrzuceniu do komputera druga ścieżka jest zakodowana. Tak było w pierwszych softach. Później działało dobrze, a teraz znowu kiszka.

 

Nadal też nie poprawiono sprawdzania poprawności programowania nagrań. W dalszym ciągu można omyłkowo zaprogramować dwa nagrania na styk. Brak jakiegokolwiek odstępu pomiędzy nimi powoduje, że drugie się nie nagra. Sporo wcześniejsze softy wymagały przynajmniej jednej minuty przerwy pomiędzy nagraniami.

 

Wracam do 2.15B5.

 

ArtS

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...