Skocz do zawartości

mediaBOX+ (ADB ITI-3740SX)


Gość Anonymous
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Jednak co najważniejsze mediaBOX+ naprawdę działa szybciej :-) Da się to zauważyć i przy przełączaniu kanałów i w netVOD+ i w np. wyszukiwarce programów. Wcześniej miałem turboBOX+ i nie żałuję wymiany. Problem z nagrywanie programów pewnie niedługo rozwiążą, a także z niedziałającym pilotem w nc+GO. I wtedy będzie git.

 

Ale dekoder nie jest "bezszelestny" jak piszą na ncplus.pl. Działanie dysku słychać i to z daleka. Nie wiem czy mniej niż na turboBOX+, raczej nie, raczej jest podobnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

działa u was podgłaszanie mediaboxa ? dziś jeszcze działało ale teraz nawet lamka na dekoderze nie reaguje na pilota (podgłaszanie-przyciszanie)miał już ktoś taki problem?

 

Jeśli masz w opcjach dźwięku dolby digital, to nie działa ściszanie dźwięku w mediaboxie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spróbuj resetu pilota.

 

1) naciśnij i przytrzymaj równocześnie przez 3 sekundy przyciski "OK" i "N power"

2) Czerwona dioda mignie dwukrotnie

3) Naciśnij kolejno przyciski 9, 8 i 0 w przeciągu 10 sekund

4) Pilot potwierdzi reset pilota do ustawień fabrycznych za pomocą czterech mignięć czerwonej diody

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czyli nagrywanie z timshiftingu nie DZIALA jak ogladam kanal i cofne go np o 15 min i chce nagrac to ukazuje sie info ze w TRYBIE TIME SHIFT FUNKCJA NIE JEST DOSTEPNA a szkoda :(

 

DZIAŁA tylko nieco inaczej niż np. w PACE na C+. Jeżeli cofnąłeś oglądany program i chcesz go nagrać, to musisz wcisnąć STOP a następnie R. Program nagra się od początku trwania oglądanej audycji lub od momentu włączenia danego kanału. Uważam to za plus, bo możesz wtedy przełączyć kanał na inny. W PACE podczas nagrywania z timeshiftingiem musiałeś oglądać nagrywany kanał, oczywiście dekoder przesuwał audycję do czasu rzeczywistego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z racji tego, że mam jedno wejście optyczne w ampli zakupiłem sobie rozdzielacz sygnału. Wszystko było by OK gdyby nie jeden fakt - rozdzielacz działa prawidłowo z małym ale...mediabox po teoretycznym jego wyłączeniu (wciśnięcie przycisku "n") jest wysyłany sygnał z wyjścia optycznego i wówczas po włączeniu drugiego urządzenia sygnały się nakładają i...nici. Czy to coś u mnie czy też u wszystkich taka sytuacja ma miejsce tzn. że wyjście optyczne w mediaboxie nie jest wyłączane mimo iż dekoder nie działa??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale żeby odbierać przez HDMI to trzeba podłączyć dekoder to ampla przez HDMI i ampla do tv przez hdmi i za każdym razem gdy włączę dekoder to muszę włączyć ampla. Pomijam fakt ekonomiczny (dekoder + ampl to jednak zżera energię) to jeszcze o ile przy filmach słuchanie 5.1 jest frajdą i celem zakupu ampla to już Fakty, bajki, telenowele i inne bzdury (często w SD) puszczanie audio przez ampla nie jest taką atrakcją. A takto oglądam film to włączam ampla a jak coś mało atrakcyjnego audio to sam tv i jest ok.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W nowym wydaniu Satkuriera jest podobno test dekodera mediaBOX+. Z uwagi na to, że nie mogę dostać już miesięcznika, może ktoś ma go i wrzuci skan testu. Mam obecnie Cyfrę i dekoder Opticum 9600TS i ciagle mam z nim problemy, więc zastanawiam się czy przejść na ich dekoder. Wg Was warto przejść ta ten dekoder??? Wiem, że strace wtedy swoją listę kanałów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...