Skocz do zawartości

Nowości na platformie CANAL+ - przecieki, info niepotwierdzone


Mr. Orbita
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Kwestie Nsport i MGM HD powinniście załatwiać sobie w dziale Cyfry, bo większość ludzi co czyta ten wątek nie interesuję ile maili wysłaliście do Cyfry, aby wam to włączyli!!! Ja chcę znać stan przygotowań nowej platformy, a to na razie ma mało wspólnego z głównym tematem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dekoder hd NIE ma odpowiednika Nsport sd , to prawdopodobnie tak przypuszczam poczatkowy ruch gdy jesli jest kanal HD to odpowiednik w sd nie bedzie w dekoderach i tym sposobem bedzie mniejszy syf z dublowaniem kanalow , np w NC+ moze byc tak ze gdy kazdy klient bedzie miec dekoder HD to jesli kanal np tvnHD ma tez wersje SD to SD wogole nie bedzie w dekoderach HD :) byloby fajnie gdyby tak bylo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przed chwilą zadzwonili do mnie z N... Przedłużyłem umowę na 1,5 roku - WPT za 54zł... Chcieli mi wcisnąć nPremium (czyli w sumie abo by było za 96zł czyli paczkę nPremium za 25zł :lol2: ), ale podziękowałem mówiąc, że prawdopodobnie (czytają na pewnej stronie o tematyce SAT - tj SK :mrgreen: ) paczka nPremium zostanie usunięta. Pani mi zakomunikowała iż to są co najwyżej plotki, ale mimo to nie dałem sobie wcisnąć tego nPremium :roll: Co ma być to będzie, nawet po fuzji... :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wlasnie ogladam na nsport hd program w stylu ligi plus extra na canal+ sport. Nie macie wrazenia ze jakosc obrazu jest gorsza niz w canal+?

 

wszystko ze studia w nSport jest od zawsze w SD

No tak to wlasnie wyglada jakby bylo w SD..troche jestem zaskoczony.myslalem ze to profesjonalny kanal;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj ktoś opublikował na forum N ofertę CANAL+ po rebrandingu:

 

http://oi47.tinypic.com/161gtc2.jpg

 

widać od razu, że to fake, więc w zasadzie o kant ... rozbić to foto, aczkolwiek ciągle konsekwentnie wszystkie plotki/pogłoski mówią o stworzeniu kanałów FAMILY.

O ile oferta nc+ nie jest jeszcze dopięta, to decyzje odnośnie CANAL+ (rebranding) zapewne już zapadły (potwierdzają to pogłoski o wycofaniu nPremium) i niedługo powinniśmy się coś dowiedzieć.

Bardzo możliwe, że powstaną cztery kanały typowo filmowe (coś w stylu CANAL+, CANAL+Family, CANAL+Family2, CANAL+Premium jak na zdjęciu) i one zastąpią nPremium tak, żeby abonenci n nie mogli rozwiązać umowy. Oprócz tego będą pewnie 3 kanały sportowe i żeby je dostać, to pewnie abonenci n będą zmuszeni migrować do nc+.

Te 3 kanały sportowe zastąpią Canal+Sport, Canal+Gol i Canal+Weekend tak, żeby również abonenci CYFRA+ nie mogli rozwiązać umowy. Klientów CYFRA+ pewnie będzie się zachęcało do migracji tymi dodatkowymi dwoma kanałami filmowymi.

W zasadzie to bez większego znaczenia jakie będą nazwy - czy Canal+Family, Canal+Film itp. Znaczenie ma to czy stworzą coś dodatkowego w stylu Canal+PREMIUM (dostępnym po migracji do nc+) gdzie będą puszczać wszystkie premiery i najważniejsze wydarzenia sportowe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...