Skocz do zawartości

Nowości na platformie CANAL+ - przecieki, info niepotwierdzone


Mr. Orbita
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ile przewidywań i ile głupot. Sieć sprzedaży odbywa obecnie szkolenia z zakresu systemów sprzedaży. Kilka dni (3-5) przed startem nc+ odbędą się natomiast szkolenia produktowe - oferta, pakietyzacja. Zobowiązuję się do poinformowania o tym fakcie, ale na Boga dajcie sobie siana ze strzelaniem dat :)

 

w pełni się zgadzam - wszystkie daty na tym etapie to tylko przypuszczenia - od posiadających wiedzę na dzień dzisiejszy w tym temacie raczej nie ma co liczyć na przeciek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

takie mam pytanko, jesli ktoś może, ma taką wiedzę, czy jako dotychczasowy abonent C+ po połączeniu platworm będę miał dostęp do kanałów niedostępnych w tej chwili na platwormie c+ jak: fox, espn america, bbc beebies, tvp historia, history hd, czy discovery historia?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kochani bracia i siostry.Zwracam się do Was z pytaniem czy jeśli od 5 kwietnia likwidują nPremium to czy ja mogę zerwać umowę z tego powodu? Proszę powiedzcie mi,to dla mnie ważne jest gdyż brakuje mi na chleb i chce się pozbyć ciężaru opłacania płatnej tv.

Jeśli masz taki problem, o którym tutaj piszesz, to najlepiej jest napisać list do platformy n opisując Twoją trudną sytuację życiową, w której obecnie się znalazłeś. Myślę, że z ich strony spotkasz się ze zrozumieniem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie musisz czekac na likwidacje nPremium, wystarczy ze uzasadnisz im swoja ciezka sytuacje finansowa i z tego powodu prosisz o zerwanie umowy

Nie wiem czy wiesz, ale @tufta to mistrz trollowania, więc nie bierz jego słów na poważnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

takie mam pytanko, jesli ktoś może, ma taką wiedzę, czy jako dotychczasowy abonent C+ po połączeniu platworm będę miał dostęp do kanałów niedostępnych w tej chwili na platwormie c+ jak: fox, espn america, bbc beebies, tvp historia, history hd, czy discovery historia?

jeśli nie migrujesz na nową ofertę nc+ to nie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

takie mam pytanko, jesli ktoś może, ma taką wiedzę, czy jako dotychczasowy abonent C+ po połączeniu platworm będę miał dostęp do kanałów niedostępnych w tej chwili na platwormie c+ jak: fox, espn america, bbc beebies, tvp historia, history hd, czy discovery historia?

 

Jeśli te kanały znajdą się w ofercie nc+ to po migracji tak. Oczywiście nie wiem czy będą dostepne w nc+

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie musisz czekac na likwidacje nPremium, wystarczy ze uzasadnisz im swoja ciezka sytuacje finansowa i z tego powodu prosisz o zerwanie umowy

Nie wiem czy wiesz, ale @tufta to mistrz trollowania, więc nie bierz jego słów na poważnie.

Chyba jest tak jak piszesz. Zatem odpocznie sobie jeden dzień.

Jeśli będzie powtórka z "rozrywki" - to wywalę go tam, gdzie raki zimują.

Nie lubię takich ludzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś znowu dzwonili z propozycją przedłużenia umowy Cyfry. Już nawet nie chciałem słuchać co proponują i powiedziałem, że czekam na ofertę nc+. Pani powiedziała, że jak teraz przedłużę umowę, a po starcie nc+ okaże się dla mnie atrakcyjniejsza, to w kwietniu będę mógł migrować. Jest to spory postęp, bo jak dzwonili pierwszy raz na początku lutego, to mówili, że nc+ może wystartować nawet pod koniec roku :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak to jest, do cyfrowiczów dzwonią i dzwonią , piszecie maile dają wam kanały dodatkowe, a do abonentów N nikt nie dzwoni , nikt nie oferuje żadnych kanałów ogólna cisza;)

 

prosta sprawa. W C+ oferuja nadal te kanaly, a n zrezygnowala z wlaczania swoim abonentom paczki kanow od C+

Stad do abo C+ dzwonia, a do abo n juz nie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecież to jest jedna wielka komedia. Za miesiąc kanały mają być wyłaczone, ok, ale wypadałoby jakiś czas wcześniej mimo wszystko powiadomić abonentów.

 

Ja powiem szczerze, że dla mnie to wygląda tak, jakby kilka osób wzięło się za tworzenie telewizji i platformy satelitarnej, chociaż w ogóle nie mają o tym pojęcia. Są jakieś podchody, informacje o [beep]ołach, a tu się okazuje, że nie ma pomysłu na platformę, nie mówiąc o konkretach. Ja mam nPremium tylko i wyłącznie dla LM. Teraz teoretycznie zostaję się na lodzie, bo nPremium znika, a LM wywędruje zapewne do Canal+ (oby do Canal+ w takiej postaci w jakiej jest w Cyfrze).

 

Nikt nie wie co z paczką Canal+. Nikt nie wie kiedy start. Nikt nie wie jakie ceny i pakiety. Nikt nic nie wie, ale platforma ma ruszyć w pierwszym kwartale. Z tego, co się orientuje kwartał ma 3 miesiące, a więc na start został ledwo miesiąc - a nic nie jest przygotowane i każdy mówi co innego. Ludzie zaraz zostaną postawieni pod ścianą, bo już się cyrk zaczyna. Chcesz LM i filmy? Przyjmuj warunki nc+ albo wypad. Pół biedy, że n-kowicze mają możliwość wypowiedzeń.

 

Canal+ zawsze kojarzył mi się z profesjonalizmem, z kolei dziś z każdej strony widać wszechobecną amatorkę. Są prawa do żużla? No są, ale poza tym, że jedno spotkanie będzie w TVN Turbo nic nie wiadomo. Jest dobry okres do startu, będą święta, można ludzi przyciągnąć promocjami, ale w tej sprawie cisza. Różne rebrandingi już ten kraj widział, ale tak komicznego chyba jeszcze nie widział. T-Mobile miał stronę internetową, miał reklamy, miał pomysł i miał jasno sprecyzowaną datę startu. Jasne, to nie do końca to samo, ale czy jeśli nagle jutro z rana wystartuje nc+ to będzie to bardziej szczyt amatorstwa, niż profesjonalizmu.

 

Mnóstwo osób ma własne dekodery, pobrało same karty - nikt nie pomyślał co z nimi. Nikt się jasno nie sprecyzował co z multiroomem, bo tu też każdy mówi co innego.

 

Tak po prawdzie to gdyby nie piłka nożna w obu platformach to serdecznie podziękowałbym za ta taką amatorkę, bo specjalnie mnie nie podnieca takie traktowanie klientów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Los_Davidos - komedią to jest to co piszesz...

Drzesz szaty na podstawie plotek i niepełnych informacji, oskarżasz o brak profesjonalizmu insynuujesz zupełny chaos i brak koncepcji, a to wszytko tylko dlatego, że nowy twór organizacyjne nie raczył poinformować Ciebie z "półrocznym" wyprzedzeniem o wszystkich swoich planach.

Wątek ten już dawno przestał być zabawny, a stał się żałosny.

Wszyscy "rozżaleni" powinni wziąć sobie coś na uspokojenie i jakiś tygodniowy rozbrat z komputerem sobie zrobić - może wtedy nabiorą dystansu do fuzji i zaczną formułować logiczne wnioski zamiast dramatyzować nad mlekiem co to niby jest rozlane, a jeszcze nikt krowy wydoić nie zdążył

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Los_Davidos - poczekaj aż wystartuje nc+ i wtedy krytykuj. Na dzień dzisiejszy niestety nie wiemy jak poruszane tu problemy rozwiążą n-ka, cyfra i nc+

 

Możemy tylko gdybać. Mam wrażenie jakby ostatnio dominującym tu tematem była kwestia włączenia dwóch dodatkowych kanałów.

 

Niestety rzeczowej dyskusji brak

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Julek1982 - nPremium dalej dostępny w ofertach telewizyjnych Orange - podejrzewam, że nPremium zniknie z oferty kablówek by zwolnić tam miejsce na nową propozycję nc+. Fakt, ze nie ma bezpośredniej podmiany na inny kanał może być spowodowany próbą uzyskania lepszej ceny na nowy produkt nc+. Chyba, że zwyciężyła w nc+ koncepcja: chcesz mieć nasze kanały - kup naszą platformę. Wobec Orange i UPC nie będzie natomiast takiej polityki z uwagi na powiązania biznesowe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam z góry moderację za ten post, ale wydaje mi się że niektórzy szczytują nie podczas zbiżenia z kobietą, a po tym jak ujrzą na forum jakieś bajki pisane przez fantastów.

Panie i panowie- co ma być to będzie, z oficjalnych zapowiedzi wynika iż w przeciągu miesiąca będzie wszystko jasna, pozostaje czekać. nc+ to nie tlen niezbędny do życia więc dajcie na wstrzymanie. Grono ludzi udzielających się w tym wątku więcej czasu spędza przed monitorem komputera czytając bzdety niż przed ekranem TV oglądając stacje za które płaci. Po co więc wam znać ofertę nc+ skoro i tak większość czasu przeznaczycie na ohy i ahy ekscytując się nową ofertą lub w razie braku rewolucji ze strony nc+ ujadając jakie to były zapowiedzi, a wyszło g@#$o niż oglądając to za co płacicie.

Zgadzam się ze stwierdzeniem że to forum jest przeznaczone dla osób traktujących dostęp do PayTv i pasjonatów sat.TV jako do hobbystów, ale bez przesady. Wychodzi na to że 90% wolnego czasu poświęcacie na pisanie bezsensownych postów i czytanie baśni, a tylko 10% przeznaczacie na to o czym tak zaciekle piszecie czyli o PayTv.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...