Skocz do zawartości

Nowości na platformie CANAL+ - przecieki, info niepotwierdzone


Mr. Orbita
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

@Pawop

Powiem ci szczerze, że ja też nie wierzę w to, co mi konsultant powiedział odnośnie tej migracji do nc+. To by było jakieś niedorzeczne, aby prawo do migracji było tylko do końca kwietnia, a później już nie. Byłoby to totalnie bez sensu! :shock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... wolą pisać na forum wróżby zamiast oglądać płatną TV ...

Dokończę za Ciebie: za którą płacą ich rodzice :)

Zgadza się, "dokończeń" mógłbym więcej, ale starałem się panować nad sobą i być powściągliwy.

... Zgodziłem się, tym bardziej w świetle dzisiejszych informacji o blokadzie przedłużeń umów z CYFRĄ+. ...

Ty tylko przedłużyłeś, ja w grudniu zostawiłem "n" i nie wiem nawet gdy będę miał możliwość skorzystać z oferty nc+, czy to zrobię, na pewno będę odwlekać maksymalnie gdy wiązało się to będzie z sprzętem i zasadami nMultiroom. Nawet za super nBox Turbo Rekorder nie tęsknie, jest szybszy, ale przydatna mi funkcjonalność i stabilność działania wolnego PACE wygrywa.

Jeżeli chciałeś mieć możliwość wyboru C+ lub nc+ to na pewno właściwa decyzja, zresztą już podjęta i nieodwołalna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ten koleś z zarządu w dzień dobry TVN zapytany jeszcze jak się będzie nazywać połączona platforma, powiedział, że nC+.

a tak to się chwalili tylko, że cały najważniejszy sport na jednej platformie, super dekodery, itp.

żadnych konkretów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Pawop

Powiem ci szczerze, że ja też nie wierzę w to, co mi konsultant powiedział odnośnie tej migracji do nc+. To by było jakieś niedorzeczne, aby prawo do migracji było tylko do końca kwietnia, a później już nie. Byłoby to totalnie bez sensu! :shock:

 

Umowę przedłużyłem przedwczoraj i tekst o możliwości migracji tylko w kwietniu też usłyszałem. Ruch dość dziwny i trudny do uzasadnienia, ale kto tam wie co się po Francuzach spodziewać można :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Pawop

Powiem ci szczerze, że ja też nie wierzę w to, co mi konsultant powiedział odnośnie tej migracji do nc+. To by było jakieś niedorzeczne, aby prawo do migracji było tylko do końca kwietnia, a później już nie. Byłoby to totalnie bez sensu! :shock:

 

Umowę przedłużyłem przedwczoraj i tekst o możliwości migracji tylko w kwietniu też usłyszałem. Ruch dość dziwny i trudny do uzasadnienia, ale kto tam wie co się po Francuzach spodziewać można :/

 

To będzie taki chwyt, aby od razu większość przeszła do nowej platformy a potem pewnie i tak będą takie możliwości, jeśliby zbyt mało abonentów na to poszło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Był start ekstraklasy mecze lm,le grand derbi i teraz będą rewanże lm to byłby dobry okres na start ale niestety lipa jak nie zdążą przed świętami to już w ogóle katastrofa dużo mogą stracić i włączanie kanałów dla wybranych to też dla mnie głupota i jak już wymieniali się kanałami to cyfra też powinna dać jakiś sportowy kanał z meczami na żywo.Jak włączą w kwietniu to będe ich miał w d... zrobi się ciepło to będę siedział na polu a nie przed telewizorem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma się czym podniecać. Promocje na Wielkanoc już dawno nie są promocjami. Nie ma też specjalnego ruchu w interesie bo rynek już jest nasycony. Chyba tylko użytkownicy tego forum coś wiedzą na ten temat. Większość, albo nic nie słyszała, albo ma to [beep]oko... Kryzys też zrobił swoje. :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moje zdanie odnoście migracji do nC+.

Jeżeli im na tym będzie zależało, to mogą zrobić takie promocje, że większość ludzi przejdzie z abonamentu n i c+ na nc+.

Co za problem dać jakieś programy w promocji na jakiś czas, albo skusić jakimiś nowymi funkcjami/produktami, czy dekoderem w promocji?

Wtedy tylko najbardziej zatwardziali zostaną przy starych umowach (np. ze względu na MR albo własny sprzęt, jeżeli wprowadzą parowanie) albo ci z najwyższym abonamentem (no chyba, że im też nie włączą czegoś tam, jak nie przejdą - taki szantaż).

"Zwykły Kowalski" da się przyciągnąć na jakieś gratisy. Zresztą widać po tym forum, jak ludzie napalają się na jakiś MGM, jakby to był jakiś superhiperpremiumkanał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... Aby co niektórzy się nie zdziwili, co tak głośno pisali, żę już 1-go marca będziemy widzieli nowe kanały grupy Canal+, nowe pakiety, telefony od konsultantów, podpisywanie nowych umów w nc+, a tak może być, że start nc+ nie nastąpi w ogóle w tym miesiącu ... Z tego co ja wiem to ma być przełom kwietnia niestety ... Poczekamy zobaczymy ... Hmm

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Biznes po polsku i tyle. Przed nami Święta, dobry okres by się rozreklamować i wyskoczyć z ofertą a tymczasem wszystkie znaki na niebie i ziemi wskazują że się nie wyrobią. Tylko pogratulować.

Zresztą nie tylko o to chodzi. Nie ma premier filmowych, z premier league w C+ zrobiło się MU TV... kpina i żenua na całego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak naprawdę, to dyskutujemy tutaj o naszych przypuszczeniach na temat kształtu przyszłej oferty nc+. Nie znamy nawet oficjalnej daty startu nc+, ani szczegółów oferty odnośnie pakietów i ich zawartości, cen, rozwiązań technologicznych. Logicznym wydaje się, że do nc+ zostanie przeniesione to, co było najlepsze, zarówno w Cyfrze+ i "n". Jednakże, daleki byłbym od przesądzania czy multiroom będzie taki jak w Cyfrze+ czy może taki jak w "n", bo nawet na tym forum pojawiły się zupełnie odmienne informacje na ten temat, wiadomo - z "wiarygodnych źródeł". Wszlekie dywagacje na temat zasad migracji, to jest zwyczajne wróżenie z fusów. Jak cień, przez to forum, przewija się ciągle jakiś "wujek" z kierownictwa nowej platformy lub pracownicy APS-ów, którzy, bądź to mają jakieś ulotki, bądź coś tam zasłyszeli na szkoleniach. Tej dyskusji nikt nie zatrzyma do czasu startu nc+, ale nie możemy zapominać, że przedmiotem dyskusji są nasze domysły i przypuszczenia. @cyfra.tv podał jakiś miesiąc temu, część informacji odnośnie nc+, ale od tego czasu pojawiło się tutaj, tyle różnych "rewelacji", częściowo dementujących, to o czym poinformował @cyfra.tv, że trudno jest do tego podchodzić inaczej, jak do zwykłych plotek. Jedynym pewnikiem jest dla mnie na dzień dzisiejszy fuzja i nic poza tym. Reszta to tylko domysły i spekulacje. Nie ukrywam, śledzę ten wątek na bieżąco, ale do większości postów podchodzę z dystansem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Konferencja nc+ 18 lub 19 marca a start platformy nc+ 21 marca, czyli na wiosne tak jak zapowiadali oficjalnie. To są pewne informacje. Ci co pisali o 4, 11 lub innych dniach powinni dostać bana za bajkopisarstwo.

 

super wreszcie ktoś ujawnił oficjalną datę startu nc+ (?!) - jak podejrzewam po nicku w zarządzie nc+ zasiedli młodzi ludzie :) (bo niestety datę startu znają nieliczni ludzie z centrali nc+)

 

skąd masz taką pewność - wrózyłeś z fusów czy zadzwoniłeś do EzoTV ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...