Skocz do zawartości

Nowości na platformie CANAL+ - przecieki, info niepotwierdzone


Mr. Orbita
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

 

I jeśli dają już Platynę za 99zł to okrojoną, bez nc+Go i Seriali+ - na forum nc+ jakiś doradca pisał, że Platyna dla migrujących jest inna. Tylko brak takowej w jakimkolwiek regulaminie czy cenniku.

Mnie akurat i listownie i telefonicznie oferowali Platynę za 99zł z Serialami+, ale bez nc+Go.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie akurat i listownie i telefonicznie oferowali Platynę za 99zł z Serialami+, ale bez nc+Go.

 

Tyle że to już nie jest wtedy Platyna..

Nie ma sprawy jeżeli dostałeś właśnie taką ofertę i się na nią zgodziłeś. Problem jest gdy oferują ci Canal+ Platinum a potem się okazuje, że czegoś brakuje bo "migrujący maja inne Platinum"

Przy okazji, dostałeś netVOD+ i cały VOD+?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@deepblue, z VOD+ dostałem Seriale i Prapremiery TVP, a co dostałęm z netVOD+ to sam nie wiem bo jest w liście tylko info że dostaję "netVOD+ Canal+ Platinum", a co w tym się znajduje to sam nie wiem. Oczywiście na nic się nie zgodziłem i w kwietniu wysyłam wypowiedzenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem juz abonentom nc+ ale nadal kibicuje wam zeby wywalczyć lepsze warunki bo na tym wszyscy skorzystają ci co migrowali i ci którzy by chcieli migrowac gdyby były ceny bardziej ludzkie i dopasowane do polskich realiów i pensji

to po co sie tam pchałes na siłe chlopie kazdy ktory tam przechodzi na pewno nie pomaga mielismy wszyscy czekac jak sie tak akzdy bedzie wyłamywał to beda z nas doic i doic pomysl zanim cos zrobisz

A co ty jakimś [beep] mafiozą jesteś???? Chcesz dyrygować w tym biznesie to kup NC+ i daj nam pakiety za free!!!!! Póki co to nie mów nikomu co mają robić bo każdy ma swój rozum i biznes. Ceny i pakiety na pewno nie są najlepsze i najtańsze ale póki to jeszcze jest wolny kraj i nikt nikomu nie będzie niczego mógł narzucić ty bardziej Ty.

wez przestan raz wielce oburzony raz migrujesz choragiewa jestes i tyle

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak źle i tak niedobrze. Płacę na chwilę obecną 105zł więc za platynę mi pewnie nie zejdą poniżej 119, jak wypowiem umowę to jako nowy klient też dostanę ją za 119. Canal+ film zapowiada się na kanał powtórkowy z n premium więc zastanawiam się czy nie lepiej byłoby po zerwaniu umowy wziąć sobie univers z hbo bo 119 za platynę to rozbój w biały dzień. Pytałem też w kilku punktach nc+ o oferty i wszędzie za 119 platyna dla mnie. Jednak zdaje się potwierdzać fakt iż cena platyny zależna jest od wysokości naszych dotychczasowych abonamentów i ktoś kto płacił cały czas powyżej 100zł nie ma szans na nią za 99;/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyobraźmy sobie, że istnieje świat idealny i NIKT nie zmigrował...jak myślicie co by wówczas stało się z cenami i pakietami...ja też płacę 101 za C+Optimum, PVR, MR, i mógłbym przejść za 109 - za 8 zł. dochodzi mi Liga Mistrzów, ale dla zasady nie przejdę za taką cenę, zastanówcie się, drożej na pewno nie będzie, a jak sprzedaż dalej będzie tak słabo szła to będą musieli obniżyć ceny.

Cyferek - jeszcze raz Ci napiszę, płacę 101 zł i mi oferują Platynę za 99 zł, z MR 109 w sumie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie przede wszystkim nie możemy pozwolić na tak wysokie ceny pakietów za które teraz mamy płacić średnio 50 zł więcej, chyba że ktoś leży na kasie i lubi płacić tyle za telewizje zważywszy ze w tygodniu każdy pracuje i ogląda jej w zasadzie nie wiele. Nie zapominajmy że trzeba dodatkowo doliczyć dodatkowo obowiązkowy abonament radiowo telewizyjny jak sie to zliczy to wychodzą spore opłaty za samą telewizje. Jak bęnda tak jechali z cenami to za jakiś czas faktycznie bęndą ja oglądali tylko wyłącznie klienci premium z zasobnym portfelem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja także dostałem propozycję Canal+ Platinum za 119 zł, czyli tyle, ile dla nowych. Zaś w liście zaproponowano mi Canal+ Platinum + HBO za 129 zł. Pytając się w APS i na infolinii o Canal+ Platinum za 99 zł, powiedziano mi, że nie ma szans. Obecnie mam pakiet Full HD + History HD, gdzie razem płacę 100,99 zł. W piątek wysłałem rozwiązanie umowy ze względu na zmiany, które nastąpią w ofercie z dniem 1 kwietnia br, i dlatego, że nie akceptuję oferty migracyjnej zaproponowanej mi w liście. Ciekawe, czy jak zarejestrują moje oświadczenie o rozwiązaniu umowy, to czy wówczas uda mi się wynegocjować Canal+ Platinum za 99 zł. I tak mam zamiar jeszcze do tego dobrać History HD i Sundance HD.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak źle i tak niedobrze. Płacę na chwilę obecną 105zł więc za platynę mi pewnie nie zejdą poniżej 119, jak wypowiem umowę to jako nowy klient też dostanę ją za 119. Canal+ film zapowiada się na kanał powtórkowy z n premium więc zastanawiam się czy nie lepiej byłoby po zerwaniu umowy wziąć sobie univers z hbo bo 119 za platynę to rozbój w biały dzień. Pytałem też w kilku punktach nc+ o oferty i wszędzie za 119 platyna dla mnie. Jednak zdaje się potwierdzać fakt iż cena platyny zależna jest od wysokości naszych dotychczasowych abonamentów i ktoś kto płacił cały czas powyżej 100zł nie ma szans na nią za 99;/

 

Nie panikuj, masz jeszcze sporo czasu do namysłu. Najlepszym wyjściem jest wypowiedzenie umowy, zawsze wtedy oferowali dużo lepsze warunki( i Cyfra i Nka).

A oferta 119zł za Platynę jest wręcz śmieszna. Ja nie wezmę Platyny nawet za 99zł.

Dotąd miałem/mam Fulla w Nce i w tej cenie miałem wszystkie kanały HD +4 kanały nPremium, wszystkie HBO, Cinemaxy, FilmBoxy, NSeriale i PictureBox. Nie uważam, że 6 kanałów Cyfry+ zastąpi to wszystko, tym bardziej, ze nie wiadomo nawet jaka będzie ich ramówka.

Jestem przyzwyczajony do przyzwoitego turboboxa i nienajgorszej jakości obrazu w Nce ale jeśli nie dostanę Platinum + HBO w cenie 99zł to po prostu przejdę do Polsatu.

Oglądałem u znajomego na Sagemcomie i nie jest źle. Żal mi będzie tylko nRadia.

Po prostu ten "kontent" nc+ IMO nie jest więcej wart - skoro Nka na mnie zarabiała to nc+ też może. Ceny powyżej 100 zł za taki pakiet to już czyste zdzierstwo i ja nie dam się naciągnąć, tym bardziej przy takim traktowaniu klienta z ich strony. Oczywiście to tylko moje prywatne zdanie, każdy zrobi jak uważa za stosowne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Pawel85, Seriale+ (byłe nSeriale), są jeszcze spoko. Sam korzystałem z tego, oglądając serial "Revolution". Nie zmienia to faktu, że powinni być bardziej elastyczni i dać większy wybór abonentom, co kto chce mieć w swoim pakiecie. Jak wspomniałem wyżej, wysłałem rozwiązanie umowy i czekam na telefon od nich. Jestem ciekawy, czy uda mi się wynegocjować to, co chcę. Choć teraz zastanawiam się, czy negocjować za 99 zł Canal+ Platinum, czy może Canal+ Gold + HBO?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Bloo411, nie twierdzę że Seriale+ nie są wartościowe. Ale niech dadzą wybór. Kto chce Seriale+ niech bierze tę opcję, a kto nie ten albo niech otrzyma rabat na Platynę albo niech za tą kwotę weźmie sobie HBO. I to by była elastyczność oferty, o której tak trąbili.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Wszystko będzie jasne we wtorek rano"?

http://wyborcza.pl/1,75478,13659850,Two ... ystko.html

Jak myślicie Anty nc+ zniknie we wtorek z FB? :D A może to całe Anty nc+ to jakaś inicjatywa ludzi zajmujących się wizerunkiem, reklamą, promocją nc+? :)

 

Z tego co czytam to wielu liczy na powtórkę z Cyfry+. Wysyłam wypowiedzenie i czekam na telefon z rabacikami :) Na mój gust nie ma co liczyć na zniżki. Przecież takie akcje jak w Cyfrze+ były chore. Wystarczy popatrzeć jak ładnie funkcjonuje CP. Ceny sa stałe i jasne. Nikt nie dostaje zniżek. Jedyny bonus to darmowe miesiące. I coś takiego powinna zastosować nc+.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co ty jakimś [beep] mafiozą jesteś???? Chcesz dyrygować w tym biznesie to kup NC+ i daj nam pakiety za free!!!!! Póki co to nie mów nikomu co mają robić bo każdy ma swój rozum i biznes. Ceny i pakiety na pewno nie są najlepsze i najtańsze ale póki to jeszcze jest wolny kraj i nikt nikomu nie będzie niczego mógł narzucić ty bardziej Ty.

wez przestan raz wielce oburzony raz migrujesz choragiewa jestes i tyle

 

Co to ma być!!!!!!!!!! Polityka też tu zagościła???????? A może to nie polityka tylko forma zastraszania uczciwych ludzi. Masz może w tym jakiś interes "Soprano". Chorągiewka a może lepiej chorągwią to chyba ty jesteś!!!! Tacy ja ty to zawsze ustawiają się i wieja w kierunku destabilizacji i podwyższaniu negatywnych nastrojów.

Kogo ty reprezentujesz???????????

Polsat czy może tv naziemną ?????????? :brawo::brawo::brawo::lol2::lol2::lol2::lol::lol::lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W n płacę 69 zł. W tej kwocie mam kanały n premium i multiroom standard na 2 telewizory.

 

Z NC+ otrzymałem ofertę na Silver 22 za 69 zł.

Nic nie napisali o dodatkowych kwotach za multiroom i dzierżawę dekoderów.

A co z aktywacją? Tutaj może być niespodzianka przy pierwszym rachunku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Bloo411, nie twierdzę że Seriale+ nie są wartościowe. Ale niech dadzą wybór. Kto chce Seriale+ niech bierze tę opcję, a kto nie ten albo niech otrzyma rabat na Platynę albo niech za tą kwotę weźmie sobie HBO. I to by była elastyczność oferty, o której tak trąbili.

 

Dobre rozwiązanie ale niekorzystne, albo raczej mniej korzystne dla drugiej strony. Sprzedając w pakietach zarobią więcej, a to jest celem każdej firmy. Dlatego też zrezygnowali z możliwości dokupienia pakietu Canal + jako osobnego zestawu. Teraz, żeby mieć pełny Canał+, a raczej, żeby mieć Canal+, musisz kupić Platinum.

I w tym celu rozbili, o ile pamiętam, 4 kanały Calal+ na 6. Żeby dawkować tę "rozkosz", w zależności od zasobności portfela.

I tak, pakiet Canal + nagle zyskał, wg nich, na wartości z 40zł (poprawcie jeśli się mylę) na 70zł. Tyle, że pewnie zawartość będzie ta sama co w 4 kanałach, tylko więcej powtórek. Z punktu widzenia firmy, genialny pomysł, wzrost wartości pakietu bez zwiększenia kosztów.

Niestety, wprowadzenie tego w życie w idiotyczny sposób...

"Jeśli wrzucisz żabę do wrzątku to wyskoczy, ale jeśli wrzucisz żabę do zimnej wody i będziesz ją stopniowo podgrzewał to żaba się w końcu ugotuje"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I tak, pakiet Canal + nagle zyskał, wg nich, na wartości z 40zł (poprawcie jeśli się mylę) na 70zł. Tyle, że pewnie zawartość będzie ta sama co w 4 kanałach, tylko więcej powtórek. Z punktu widzenia firmy, genialny pomysł, wzrost wartości pakietu bez zwiększenia kosztów.

Różnica pomiędzy Universe+, a Platinum C+ (czyli całą paczką C+) to 60 PLN. Poza C+ dochodzi kilka serwisów VOD i nc+ GO. W kablówkach za pełny pakiet C+ liczą sobie 44-49 PLN za 12 miesięcy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...