Skocz do zawartości

Nowości na platformie CANAL+ - przecieki, info niepotwierdzone


Mr. Orbita
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

fiant Pani KONTENT nie jest jedynie twarzą tych zmian ale ona podejmowała także decyzje jak każdy z członków zarządu decyzje błędne fatalne w skutkach, nietrafne i za to dostała przysłowiowego dożywotniego bana w NC- . Masz racje co do tego że trzeba dać jej spokój.Dostała to co chciała, to na co zapracowała i koniec .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Poza tym jest pewna nieścisłość w Waszych zachowaniach, bo skoro oferta nc+ jest tak słaba to po co się nią emocjonujecie i 700 stron już tu napisaliście? Platforma ma tydzień, a liczba postów jest już równa tym z działu N. To znaczy, że zależy Wam na tym nc+ dużo bardziej niż mówicie. Powiedzmy sobie wprost, zagrajmy w otwarte karty - powstała bardzo dobra oferta Premium, która w dodatku jest bardzo droga. I trzeba to przyjąć do wiadomości, zamiast jarać się zwolnieniem jakiejś kobiety.

 

Pewnie, że nam abonentom zależy bo chciałbym wiedzieć na czym stoję i dlaczego za mniej KONTENTU mam płacić więcej, nie interesuje mnie c+ -owe premium patrząc na ramówkę to porażka i jak to że nie mogę doczekać końca mojej trwającej umowy, którą zapewniano mnie że będzie działać do końca nawet po połączeniu - KŁAMALIIIIII !!!!!! :censored:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tylko ze przez to forum miedzy innymi w nc+ dzieje się teraz to o czym codziennie czytamy. bez tego forum i paru innych stron a przede wszystkim bez internetu zapewne by była ciszaaaaaaaaaaaaa

 

No i co z tego że byłaby cisza? Jakby napłynęło do nich tysiące wypowiedzeń to od razu by rzucali promocjami. Czyny, a nie słowa moi drodzy... Czyny. A co większość robi? Tak interesuje się ofertą, że sami dzwonicie na Infolinię :brawo: To jak oni mają obniżać ceny jak Wy wykazujecie nienaturalne zainteresowanie ofertą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zwolnili niewinną panią Beatę, a żabojady z królem Julianem na czele dalej grzeją stołki. Nie wiem dlaczego was cieszy zwolnienie p. Mońki, która moim zdaniem bardzo dobrze rządziła Cyfrą. Przecież za jej prezesury czyli od maja 2011 Cyfra bardzo się rozwinęła (pełny pakiet Ekstraklasy, 4 mecze NBA, więcej meczów lig zagranicznych, własne kanały HD, TVN HD, C+Online, wyprzedzili n w ilości kanałów HD, bardzo dobre promocje np: C+Kompakt HD za 50zł z multiroom). Jedyne co jej można zarzucić to strata Serie A, praw filmowych i beznadziejny PR przez ostatni tydzień. Przypomnijcie sobie jak wyglądała Cyfra za prezesów z francuskiego nadania i ówczesne ceny pakietów, a następnie porównajcie z nc+.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Fiant

 

migrowałeś? :D

 

Nie, bo oferta jest dla mnie niesatysfakcjonująca. Jednak to nie jest powód by teraz spamować SatKuriera i jarać się tym jak to teraz wszyscy uciekną do CP. A zwolnienie jakiejś kobiety również oferty nie poprawia, więc daremna ta Wasza radość.

 

Powstała dobra platforma z bardzo źle skonstruowaną ofertą i w tym jest cały problem.

 

I myślisz że napisanie 25000 postów w tym dziale nie na temat poprawiło ofertę? Zwolnienie kogoś poprawiło ofertę? Jak na razie jest festiwal spamu i igrzyska zwolnień, a konkretów nie ma.

 

 

Gdyby nie te posty , akcje na facebooku i całą awantura w sieci to teraz Pani kontent i reszta zarządu piłaby szampana w ciszy i spokoju więc moja odpowiedź jest taka , że daje to rezultaty a czy poprawi ofertę? Czas pokaże ale jeśli nie to marny los czeka NC+ i chyba już o tym wiedząc dokonując roszad. Co nie zmienia faktu , że oferty nie zmienią w dwa dni trzeba jeszcze trochę poczekać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tylko ze przez to forum miedzy innymi w nc+ dzieje się teraz to o czym codziennie czytamy. bez tego forum i paru innych stron a przede wszystkim bez internetu zapewne by była ciszaaaaaaaaaaaaa

 

No i co z tego że byłaby cisza? Jakby napłynęło do nich tysiące wypowiedzeń to od razu by rzucali promocjami. Czyny, a nie słowa moi drodzy... Czyny. A co większość robi? Tak interesuje się ofertą, że sami dzwonicie na Infolinię :brawo: To jak oni mają obniżać ceny jak Wy wykazujecie nienaturalne zainteresowanie ofertą.

jajco bo nic innego mi do glowy nie przychodzi. polowa osob by nawet nie wiedziała i migrowala ze ich w hu robia. i wtedy na pewno bys się doczekal na swoja satysfakcjonujaca oferte

 

 

przez to ze ludzie czytają wlasnie dzialaja i sa pierwsze oznaki tego poprzez zwolnienia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdyby nie te posty , akcje na facebooku i całą awantura w sieci to teraz Pani kontent i reszta zarządu piłaby szampana w ciszy i spokoju więc moja odpowiedź jest taka , że daje to rezultaty a czy poprawi ofertę? Czas pokaże ale jeśli nie to marny los czeka NC+ i chyba już o tym wiedząc dokonując roszad. Co nie zmienia faktu , że oferty nie zmienią w dwa dni trzeba jeszcze trochę poczekać.

 

Ty chyba sobie żartujesz. Myślisz że oni interesują się Waszymi postami? Oni piją szampany bądź zwalniają pracowników po wynikach, a nie po tym co sobie jeden z drugim naspamuje na forum. Wy naprawdę myślicie że oni bardziej się Waszymi "lajkami" przejmują niż realnymi wypowiedzeniami?

 

Każde wypowiedzenie jest więcej warte niż setka postów tutaj napisanych. Ich nie interesuje co Ty napiszesz na forum, tylko czy przedłużysz umowę. Ale brakuje ludziom odwagi by wypowiedzieć umowę, bo chcą być w nc+. Jedyne na co ich stać to spamowanie tego forum i dzwonienie na infolinię i wyżywanie się na młodych ludziach.

 

jajco bo nic innego mi do glowy nie przychodzi. polowa osob by nawet nie wiedziała i migrowala ze ich w hu robia. i wtedy na pewno bys się doczekal na swoja satysfakcjonujaca oferte

 

Uważasz że gdyby nie szum na forum to ludzie mający pakiet za 60zł migrowaliby na 120, a tak to nie zrobią tego? ;) Heh, myślę że każda istota myśląca wie co dla niej jest dobre i nie potrzebuje do tego wysłuchiwania innych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ta Pani to tak się przejmuje Waszym gadaniem... Teraz siedzi w dużym, ciepłym domu i czeka na wypłatę odprawy, na którą Wy byście pracowali ze 2-3 lata ;)

 

10000 postów i 9500 nie na temat... To jest rekord tego forum.

to po co na nie wszedłes i dodałes kolejny post nie na temat?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Była pani vice była odpowiadała za przygotowanie procesu połączenia obu platform i zapewne jej pomysłem było branie abonentów od tyłu, z zaskoczenia i bez mydła... I zapewne, ze względów ambicjonalnych, nie mogła się pogodzić z porażką i ustąpić pod naporem opinii. Dlatego została usunięta i spodziewałbym się dość szybko obniżonych opłat dla abonentów n i cyfry. Zapewne będzie to na zasadach promocji, a ceny stopniowo będą rosnąć, ale wszyscy będą się do tego przygotowywać. Zapewne nie jest również problemem powrót do wersji z dotrzymaniem zawartych umów z n i cyfrą, a o tyle jest to chyba korzystne dla nc+, że oba podmioty (ITI i Ccanal+) będą miały zapewniony dopływ gotówki, w dokładnie przewidywalnym terminie. To co się udało przy przejmowaniu Wizji TV, tym razem, zapewne dzięki możliwości komunikacji między ludźmi, jest już nie do zrealizowania. Rozmowy konsultantów z klientami pokazały zapewne rozmiar niezadowolenia, a dodatkowo także ZWERYFIKOWAŁY sondowania rynku prowadzone wcześniej, właśnie pod kierunkiem byłej pani viceprezes.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawa wypowiedzeń nie jest sprawą łatwą ponieważ na moim przykładzie gdy zrezygnuje z obecnego abo w byłej n i nie przejdę do nc- rosną mi koszty ewentualnej nowej umowy oddam dekoder aby w przyszłości (okres świąt) płacić za niego jeszcze raz głupota. Z drugiej strony na obecne warunki nc- się nie zgadzam i nie zgodzę więc wypowiadam umowę i czekam do ostatniego dnia umowy czyli w moim przypadku do ostatniego kwietnia 2013r. jeżeli nie dostaję umowy która mnie satysfakcjonuje odchodzę. Sądzę iż w obecnej sytuacji to rozwiązanie jest najbardziej sensowne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ta Pani to tak się przejmuje Waszym gadaniem... Teraz siedzi w dużym, ciepłym domu i czeka na wypłatę odprawy, na którą Wy byście pracowali ze 2-3 lata ;)

 

10000 postów i 9500 nie na temat... To jest rekord tego forum.

to po co na nie wszedłes i dodałes kolejny post nie na temat?

 

Bo chcę, żeby w końcu ten temat się uspokoił i żebyście opanowali emocje? Przecież to się czat z tego zrobił, a nie forum... Jakby teraz ktoś chciał wejść i sprawdzić coś nie będąc w temacie to nie ma szans.

 

Czy tak ciężko jest Wam siedzieć na obecnych umowach? Po co tak się jarać i od razu przechodzić do nc+ skoro nie podoba się ta oferta? Będzie lepsza to będzie się przechodzić.

 

@mgdgdr - nie mówię by nie krytykować, bo na krytykę zasługują, przede wszystkim przez brak elastyczności (głównie w sporcie) :) Tylko jest różnica między tym jak dzisiaj na blogu SK, gdzie pojawił się rzetelny artykuł, a spamowaniem i cieszeniem się że jakaś kobieta ze stołka poleciała, albo powtarzaniem setek razy że Platinum jest po 99zł...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam,

napisałem kilka dni temu mail z pytaniem "Poproszę o wyjaśnienie co będzie po 5 kwietnia kiedy kanały: Canal + Weekend, Canal Gol, Canal + Film, Canal + 3D, Canal + Sport ,Canal + zostaną zamienione na Canal + Family, Canal + Family 2, Canal + Film, Canal + Film 2, Canal + Sport , Canal+. Jakie kanał będę mógł u siebie odbierać?

 

dziś otrzymałem odpowiedź:

 

Szanowny Panie,

odpowiadając na e-mail, uprzejmie informuję, że od 5 kwietnia 2013 roku

będzie Pan posiadał dostęp do następujących kanałów CANAL+: CANAL+

HD, CANAL+ Film HD, CANAL+ Film 2 HD, CANAL+ Sport HD, CANAL+ Family HD,

CANAL+ Family 2 HD.

 

Mam umowę na Canal+ Optimum HD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous
Nie wiem dlaczego was cieszy zwolnienie p. Mońki, która moim zdaniem bardzo dobrze rządziła Cyfrą....

 

Że co? Wyprzedzili nkę w ilości HD robiąc wersje HD swoich kanałów. Nieco na siłę. To i tak by się odbyło bez pomocy ze strony Mońki. No cóż świetny ruch dodać hade do logotypów stacji. A gdzie zadbanie o treść?

 

Rozwojem za jej ponowania jest znokautowanie marki C+? Za jej prezesury otrzymaliśmy premium bez oferty filmowej plus ograniczone nadawanie.

TNV HD? A kogo obchodzi w platformie kanał z denną ofertą która sporadycznie przerywa reklamy i lans samej stacji?

Sport? A sport czyli piłka kopana. NBA - mały akcent w SD.

 

Promocje? No tak jak nic nie ma w ofercie premium to tylko tą drogą można było coś sporadycznie sprzedać.

 

Beznadziejny PR - przecież była za to odpowiedzialna. Potrafiła tylko klepać bezczelne formułki w wywiadach. Typowa karierowiczka - nuworysz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ta Pani to tak się przejmuje Waszym gadaniem... Teraz siedzi w dużym, ciepłym domu i czeka na wypłatę odprawy, na którą Wy byście pracowali ze 2-3 lata ;)

 

10000 postów i 9500 nie na temat... To jest rekord tego forum.

to po co na nie wszedłes i dodałes kolejny post nie na temat?

 

Bo chcę, żeby w końcu ten temat się uspokoił i żebyście opanowali emocje? Przecież to się czat z tego zrobił, a nie forum... Jakby teraz ktoś chciał wejść i sprawdzić coś nie będąc w temacie to nie ma szans.

 

Czy tak ciężko jest Wam siedzieć na obecnych umowach? Po co tak się jarać i od razu przechodzić do nc+ skoro nie podoba się ta oferta? Będzie lepsza to będzie się przechodzić.

 

@mgdgdr - nie mówię by nie krytykować, bo na krytykę zasługują, przede wszystkim przez brak elastyczności (głównie w sporcie) :) Tylko jest różnica między tym jak dzisiaj na blogu SK, gdzie pojawił się rzetelny artykuł, a spamowaniem i cieszeniem się że jakaś kobieta ze stołka poleciała, albo powtarzaniem setek razy że Platinum jest po 99zł...

tu kazdy moze pisac co chce i o czym chce jesli tylko nie obraza innych a jak ci sie nie podoba nie wchodz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...