Skocz do zawartości

Nowości na platformie CANAL+ - przecieki, info niepotwierdzone


Mr. Orbita
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Dokładnie, ja jak dostane list z propozycją nie do odrzucenia to od razu wysyłam wypowiedzenie. Im więcej wypowiedzeń wysłanych, tym bardziej zmiękną. A jak nie zmiękną, to na 15 miesięcy kablówka albo CP. Na NC+ świat się nie kończy :D

 

Daj se luzu. Hejterowanie monopolisty nie daje żadnych rezultatów. Obecnie na rynku mamy duopol. Oferty Polsatu i NC+ adresowane do dwóch w większości rozłącznych grup klientów. HBO jako kanał premium praktycznie już się nie liczy. Tylko dwie wytwórnie filmowe bo trzecia ucieka. Reszta jest w C+. Sport - podzielony rynek pomiędzy Polsatem i NC+ Ta grupa wspólna jest niegwarantowana dla obydwu nadawców i jej po prostu nie biorą pod uwagę w kalkulacjach cenowych. Ponadto przy duopolu nikt inny nie wejdzie do gry - chyba że z możliwością długofalowego ponoszenia strat - bo na starcie musi zaoferować gorsza ofertę od dwóch monopolistów którzy sobie rynek podzielili między siebie.

 

Duże silne firmy mające monopolistyczną pozycję spokojnie olewają hejterstwo i negatywny wizerunek. Próbowano tak walczyć z Coca-colą, Microsoftem itd. Z jakim skutkiem?

 

NC+ ma wkalkulowaną w koszty grupę abonentów która zrezygnuje.

 

Jakie znowu hejterowanie? Przedłużyłem umowę w lutym na 18 na dobrych warunkach i chciałbym przy tym pozostać. Skoro nie dają mi takiej możliwości, to rezygnuję po prostu z ich usług. Nie ma w tym żadnego hejterstwa, po prostu nei chcę przepłacać. Popełnili poważny błąd marketingowy. Wiedzieli od dłuższego czasu, jakie będą ceny w nowej platformie. Po co więc oferowali tak niskie stawki przy aneksowaniu przed połaczeniem? Gdyby dawali wyższe stawki nie byłoby różnicy cenowej przy migracji.... Kto daje i zabiera ten się w piekle poniewiera :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A na jakiej podstawie wyliczyłeś sobie ile to jest warte ?? Prawa sportowe te które ma C+ są warte miliony !! Nie mówiąc o prawach filmowych. Płacą za to abo. Dlatego w Polsacie jest taniej tam prawa mniej kosztują.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na ncpluspytania.pl wprowadzono opcje krótka piłka. Pytanie - odpowiedź w ciągu 24 godzin i zamykamy wątek

 

Jednak sposób odpowiedzi znów zakrwawa o kpinę:

 

Posiadam umowę z C+ do końca lipca.

Czy potwierdzacie słowa wiceprezesa:

"Artur Przybysz, wiceprezes ds. sprzedaży i logistyki w nc+ informuje wirtualnemedia_pl, że najdłuższe obecnie zawarte umowy z obecnymi klientami wygasają za ok. półtora roku. Do tego czasu stare oferty Cyfry+ i n będą funkcjonować..."

http://www.wirtualnemedia_pl/artykul/nc ... t-z-orange

Myślę, że nie tylko mnie interesuje odpowiedź na powyższe pytanie...

 

Aktualna odpowiedź znajduje się w FAQ:

Nie jest możliwe pozostanie przy aktualnej ofercie. W zależności od posiadanej oferty, klienci otrzymają od nas indywidualne propozycje najlepiej dopasowane do ich potrzeb.

Podkreślamy, że to jest nasz aktualny stan wiedzy.

 

 

I JESZCZE JEDNO:

skoro od 5.04 nie bedzie npremium to gdzie teraz bedzie mozna ogladac Lige mistrzow, mowie oczywiscie o wszystkich meczach i multilidze i ile bedzie to kosztowac?

nie tak dawno liga mistrzow zostala przeniesiona na npremium z nsport i trzeba bylo placic dodatkowa kase za to samo, czy teraz bedzie tak samo?

 

Liga mistrzów będzie dostępna w nSport. Mamy taką oto informację, wybacz, że posługujemy się formatką:

W abonamencie UNIVERSE+ dostępnym za 59 zł będzie można oglądać kanał nSport z Enea ....[i dalszy ciąg tego co każdy sam może przeczytać]

 

 

ZNÓW TOTALNY BRAK WIEDZY, wiedza tych osób mija się ze stanowiskiem wiceprezesa ds.sprzedaży i logistyki,

brak jednoznacznego stanowiska

 

ŻENADA roku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tokic zejdz na ziemie. dwa mecze ligi wloskiej czy pelne prawa do pokazywania ligi europejskiej sa niewiele warte. ogladales te rozgrywki na nsport czy npremium? myslisz ze oprocz garstki fanatykow kogos interesuja takie mecze jak marsylia-fenerbahce. obie druzyny wystawiaja okrojone sklady bo myslami sa przy rozgrywkach krajowych i przez 90 minut robia laske kibicom. ile gwiazd gra w lidze wloskiej? najlepsi pilkarze wyjezdzaja z wloch. jedyna wartosc dodana to liga mistrzow.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałabym wierzyć że całe zamieszanie wokół NC+ to przejaw geniuszu marketingowego pani Mońki. Ale bardziej prawdopodobną przyczyna jest niebywały bałagan korporacyjny. Bo jak inaczej wytłumaczyć że:1. w czwartek na konferencji członek zarządu ogłasza że istniejące umowy będą nadał obowiązywać , po 3 dniach okazuje się że jest całkiem inaczej 2. na konferencji prezes ogłasza że oferta będzie elastyczna, po 2 dniach okazuje się że żeby oglądać cały sport trzeba mieć premium za co najmniej 99 PLN (dotychczas ok.60 PLN 3.) pani Mońka w czwartek ogłasza że nie oddadzą żadnego dotychczasowego abonenta, a po 2 dniach wysyłają propozycje " nie do odrzucenia " z podwyżkami średnio 20 PLN na umowę (ok 33% średnio, a w poszczególnych przypadkach 15-200 %). Dla wizerunku firmy to jest po prostu katastrofa, której nie da się odbudować przez lata. Chyba jednak zapomnieli że rynek się zmienia, wiele filmów i sportu można ściągnąć z netu, wchodzi cyfrowa telewizja naziemna, prawa do ekstraklasy na kolejny sezon mogą zostać wymówione od ręki przez Ekstraklasę SA. Canal + kombinuje trochę jak przed laty TPSA, i chyba też obudzi się z ręką w nocniku (czego sobie i wam serdecznie życzę)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

śmieszą mnie co po niektórzy. Każdy krytykuje i każdy jest świetnym marketingowcem. Co drugi post słyszę, że oferta nie jest tyle warta, że to za drogo itp. Przecież nikt was nie trzyma, nc+ i tak zarobi, bo większość do nich i tak przejdzie. Polska to nie jest biedny kraj mimo, że nie którzy myślą inaczej. Jeśli ktoś wcześniej płacił za full pakiet 150zł, to bez problemu zapłaci 180zł, zwłaszcza, że dochodzi LM.

Nie pasuje? Idziesz do konkurencji, tylko ciekaw jestem do kogo? Polsat? Śmiech! Tam nic nie ma. Kablówka? No OK, tylko policz sobie ile Cie to wszystko będzie kosztowało. Już słychać w internecie pogłoski, że cena za 6 kanałów C+ to min 50zł, a nawet gdzieś wyczytałem, że 79-89zł (np. vectra). Dolicz do tego jeszcze full pakiet z nagrywarką i wychodzi prawie 200zł.

nc+ na pozór wcale nie jest taka droga, jedynie do czego można się przyczepić, to do tego, że w Europie mamy tańsze platformy. Tylko zastanówmy się, to pierwsza rzecz w Polsce, która jest droższa niż na zachodzie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szybkie pytanko - dotarł do mnie kurier z przesyłką, niestety przywiózł same dekodery (bez anteny). PartyLine twierdzi, że przyjdzie druga paczka z anteną. Nie wiem, czy uwierzyć, tym bardziej że typ twierdził, że przesyłka idzie z innego miejsca, ale tą samą firmą kurierską. Czy na umowie dla nowych abonentów jest jakoś zaznaczone, że była zamówiona też antena? Pytałem trzy razy przy zamówieniu, czy faktycznie daje mi upust na Multiroom do 10 zł i twierdziła że tak, podała też łączną kwotę do zapłaty przy odbiorze razem z dekoderami i anteną.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

" Jeśli ktoś wcześniej płacił za full pakiet 150zł, to bez problemu zapłaci 180zł, zwłaszcza, że dochodzi LM. "

 

Na jakiej podstawie tak twierdzisz? W skali nowej 18-mcznej umowy to jest dodatkowo 540 zł

 

nc+ może i nie jest droga, ale sposób w jaki układano pakiety spowodował że tak jest. Gdyby:

- Canal+ PREMIUM dało by się zakupić jako opcję dodatkową a nie w pakiecie (tj. kupuję sam CANAL+ PREMIUM albo dokupuję do najniższego lub wyższego pakietu 2,4, lub 6 kanałów PREMIUM)

- kanały tematyczne byłyby w najniższym pakiecie

- opcje internetowe:kolekcje, WimP i inne dodatki nie był wliczane do pakietu

 

to mogłoby to wyglądać zupełnie inaczje - przede wszystkim ELASTYCZNIE

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

śmieszą mnie co po niektórzy. Każdy krytykuje i każdy jest świetnym marketingowcem. Co drugi post słyszę, że oferta nie jest tyle warta, że to za drogo itp. Przecież nikt was nie trzyma, nc+ i tak zarobi, bo większość do nich i tak przejdzie. Polska to nie jest biedny kraj mimo, że nie którzy myślą inaczej. Jeśli ktoś wcześniej płacił za full pakiet 150zł, to bez problemu zapłaci 180zł, zwłaszcza, że dochodzi LM.

Nie pasuje? Idziesz do konkurencji, tylko ciekaw jestem do kogo? Polsat? Śmiech! Tam nic nie ma. Kablówka? No OK, tylko policz sobie ile Cie to wszystko będzie kosztowało. Już słychać w internecie pogłoski, że cena za 6 kanałów C+ to min 50zł, a nawet gdzieś wyczytałem, że 79-89zł (np. vectra). Dolicz do tego jeszcze full pakiet z nagrywarką i wychodzi prawie 200zł.

nc+ na pozór wcale nie jest taka droga, jedynie do czego można się przyczepić, to do tego, że w Europie mamy tańsze platformy. Tylko zastanówmy się, to pierwsza rzecz w Polsce, która jest droższa niż na zachodzie?

 

No i ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@rotalplus: Jak tak czytam różne wypowiedzi to, my, zwykli, szarzy abonenci mamy lepszy pomysł na taką platformę niż ci wszyscy spece :)

 

Przecież gdyby taka cała paczka Canal+ kosztowała nawet 35-40 zł i można by ją było dobrać do zwykłego pakietu to na pewno ludzie by nie narzekali.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie czym predzej przyjdzie takie pismo tym lepiej mam cyfre tylko dla paczki canal+ srednio 42 zlote.Interesuje mnie tylko sport a nie filmy ale mam oplacona cala umowe do wrzesnia lub pazdziernika i mam takie pytanie jak odzyskac pieniadze za niewykorzystane miesiace.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przed chwilą rozmawialem jak codzien z konsultantką dosyc "rozgarnietą" -mam pakiet Superpremium hd do konca lipca..proponuje mi od reki platyne za 99zl na 12 m-cy ..ale co budujace powiedziala to ,to że jesli Ktos mam opcje canal+ to bedzie to gwarantowane do konca umowy czyli u mnie do konca lipca ..i radziala delikatnie zeby sie nie spieszyc z przejsciem bo mam dobrą umowe ..co do spadku cen jeszcze wyczulem ze jest sznasa by platyna jeszcze spadla..radzila zaczekac..chyba ze ktos musi juz a to inna sprawa..ja mysle ze oni z dnia na dzien miękną i dopiero teraz sobie zdaja sprawe co namieszali..nie da sie "nażrec" na szybko bo sie czlowiek udusi wlasnym jedzeniem-to dedykacja dla nc+:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...