Skocz do zawartości

Nowości na platformie CANAL+ - przecieki, info niepotwierdzone


Mr. Orbita
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Technicy nC+ manipulują ot co.

zły skos konwertera, konwerter siadł, uszkodzony dekoder, śnieg na czaszy... mam dalej wymieniać co może być nie tak...? (

ale to raczej nie na temat tego postu na fo)

 

Zapytałem bo od prawie roku żadnych problemów, a na tym forum bo tu najwięcej osób :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam , chciałbym się dopytać czy tylko ja jestem tym szczęśliwcem , który na dzień wiosny dostał prezent w postaci zwiększonego abonamentu cyfry ? Jeszcze do czwartku jego koszt wynosił 68 złotych ku mojemu zdziwieniu po zalogowaniu się na ICA za pakiet kompakt hd od kwietnia mam płacić 82 zł. Czy to są normalne praktyki w cyfrze , bo od dłuższego czasu posiadam enke i tam o każdej takiej zmianie informowali mnie osobiście (telefon lub ekran telewizora). Sorki jeśli temat był już poruszany ale nie mogłem się tego doszukać. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam , chciałbym się dopytać czy tylko ja jestem tym szczęśliwcem , który na dzień wiosny dostał prezent w postaci zwiększonego abonamentu cyfry ? Jeszcze do czwartku jego koszt wynosił 68 złotych ku mojemu zdziwieniu po zalogowaniu się na ICA za pakiet kompakt hd od kwietnia mam płacić 82 zł. Czy to są normalne praktyki w cyfrze , bo od dłuższego czasu posiadam enke i tam o każdej takiej zmianie informowali mnie osobiście (telefon lub ekran telewizora). Sorki jeśli temat był już poruszany ale nie mogłem się tego doszukać. Pozdrawiam

 

Marcin to są ceny bez promocji i zniżek, spokojnie :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ile biorą za MR przy migracji na samych kartach kamelon?

 

Z tego co dzisiaj rozmawiałem z konsultantem to 10 zł multiroom (2 karty, i ten enkowy standard) 20 zł premium

a jak chcesz zostać z drugim dekoderem od nich to HD 0 zł a PVR 20 zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kazdy mowi co innego odnosnie paczki C+ w zamian za Npremium

 

zasłyszane mozliwosci (od najbardziej optymistycznych):

1) 6 kanałów C+

2) 4 kanały C+, bez sport i głównego

3) 2 kanały C+ - Family 1 i 2 * - ponoć najprawdopodobniejsza

4) 6 kanałow, ale tylko do końca kwietnia (przeczytana wlasnie na forum)

5) NIC w zamian za Npremium... nie chce mi sie w to wierzyć, gdyż ludzie bedą starali sie wypelnic swoje stary umowy n i coś w ramach Npremium na pewno ich zadowoli, z kolei migracja na nie do konca ciekawych warunkach, patrz drogo, spowoduje za pewno, że wiekszość będzie chciala wypowiedzieć umowę. inna sprawa, kto zapomni, kto nie bedzie wiedizał, kto nie zdązy do 14 kwietnia dosłac wypowiedzienia..

 

Licze na Wasze opinie na ten temat

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanko bo dzisiaj byłem w punkcie NC+ mam dwie platformy w C+ mam umowe do sierpnia a z N do listopada i ten pan co tam pracuje powiedział ze lepiej przenies sie z n bo na tym dekoderze moge zostac i zaproponował mi platinium za 119 zł plus multiroom 10 zł i podobno multiroom trzeba podłaczyc dekoder do dekodera kablem enternet czy jakos tak taki telefoniczny:) i powiedział ze jak sie przemigruje to moge zrezygnowac z C+ napisac rezygnacje i tyle. Tylko boje sie ze moze byc tak ze ja wysle rezygnacje a w kwietniu bede placił 118 bo tyle płace jeszcze abonament z cyfry a jak bede migrował z n to przyjdzie mi w kwietniu 130zł i bede musiał zapłacic prawie 250 zł proszę was o pomoc!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@stujasio

 

Nie cytujemy postu pod postem...

 

Tu macie kolejne info: za @Rigidigi

 

Czyli jak teraz mam Superpremium +2 karty + 2 PVR i place 124 czyli normalna cena 207-124 czyli moj rabat to 83 zł na miesiąc.83x18=1494 jesli zerwe np po 3 tygodniach.I z kazdym miesiacem 1494-83...dobrze rozumiem..?
Tak. Mniej więcej o to chodzi, bo po 3tyg nie da rady rozwiązać umowy. Ale takie zasady dopiero po migracji.

Kary beda niezle za zerwanie umowy,zalezne od rabatu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kazdy mowi co innego odnosnie paczki C+ w zamian za Npremium

 

zasłyszane mozliwosci (od najbardziej optymistycznych):

1) 6 kanałów C+

2) 4 kanały C+, bez sport i głównego

3) 2 kanały C+ - Family 1 i 2 * - ponoć najprawdopodobniejsza

4) 6 kanałow, ale tylko do końca kwietnia (przeczytana wlasnie na forum)

5) NIC w zamian za Npremium... nie chce mi sie w to wierzyć, gdyż ludzie bedą starali sie wypelnic swoje stary umowy n i coś w ramach Npremium na pewno ich zadowoli, z kolei migracja na nie do konca ciekawych warunkach, patrz drogo, spowoduje za pewno, że wiekszość będzie chciala wypowiedzieć umowę. inna sprawa, kto zapomni, kto nie bedzie wiedizał, kto nie zdązy do 14 kwietnia dosłac wypowiedzienia..

 

Licze na Wasze opinie na ten temat

 

na ostatniej fakturze jaka wyświetliła mi się w telewizorze wyraźnie jest napisane że 5 kwietnia wyłączają nPremium - w zamian mają włączyć 6 programów premium; jako że mam ofertę full - te 6 programów premium to mogą być tylko nowe kanały Canal +

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...