Skocz do zawartości

Nowości na platformie CANAL+ - przecieki, info niepotwierdzone


Mr. Orbita
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Anonymous

Dlatego wcześniej rozpocząłem dyskusję, czym może nas pozytywnie zaskoczyć nowa platforma NC+, wg mnie, niczym! A tak bardzo podkreślają, że będzie to rewolucja :). Nie sądzę. Chyba, że, dodadzą np. bardzo dobrej jakości programy muzyczne w tym doskonały DJAZZ.TV, kanały filmowe nie będą non stop emitować powtórek, tylko dużo premier filmów kinowych oraz seriali, dużo sportu na żywo itp... Ale wątpie. Dlatego siedzą cicho, bo tak naprawdę nie mają nic do zaoferowania rewolucyjnego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja liczę że w końcu dadzą ofertę do WŁASNEGO złożenia...

czyli jakiś mega podstawowy pakiety i reszta do wyboru..

czy sport, czy film czy inne bajki ale PAKIETAMI.

a nie jak teraz, że mnie interesuje tylko sport (bo każdy film, serial oglądam kiedy chcę, jak chcę przez kompa) i muszę brać wysokie pakiety, gdzie większość kanałów zbędna.

liczę na pakiet sport.

ale się pewnie przeliczę ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie tylko w salonie jaja. Wczoraj rozmawiałem telefonicznie z konsultantem cyfry+ odnośnie przedłużenia umowy upływającej 30.04.2013r. Jak zapytałem o nC+ i fuzję, to powiedział, że około sierpnia... Chyba rzeczywiście chcą "na siłę" zatrzymać abonentów Cyfry+ w Cyfrze+. Wypowiedzenie wysłane w poniedziałek, póki co nie potwierdzone.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Jedna mała uwaga, odnośnie PPV, taka opcja musi być zawarta w kontrakcie na zakup praw do emisji. A wątpię, by obecne kontrakty miały takową klauzulę. Zatem nie snujcie opowieści w tym temacie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że najrozsądniejszym rozwiązaniem byłoby podzielenie na pakiety. Chcę sport, płacę za sport, chcę filmy, płacę za filmy, jeśli treść jest warta tego to ok. Ale jeśli byłoby tak jak ktos tu opisał że chcąc np. oglądać LM muszę wykupić wszystko to dziękuję bardzo postoję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wychodzi na to że nie zależy im na renomie bo jak by zależało to by chodź napisali Drodzy Abonenci przyszli i teraźniejsi prace jeszcze trwają ruszymy około np 31 Marca to by było wiadomo kiedy co i jak a tak jest jedno wielkie zamieszanie i chaos i teraz wyszło dlaczego n-ka padła bo nie umiała docenić nas abonentów i jak tak dalej będzie to NC+ też tą historię powtórzy :D już mnie to na tyle wkurza że po 13latach przejdę bez wahania do Cyfrowego Polsatu a do Cyfry+ tracę już szacunek jak i zaufanie :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jak Wy, przyglądam się sytuacji i przecieram oczy ze zdumienia. Fuzja robiona jest po to by zwiększyć przychody/zyski spółki. Mieli ponad rok czasu na to by przygotować się na ewentualną zgodę UOKiKu i nie zrobili nic, każdy miesiąc zwłoki to straty. Nie dziwie się również poirytowaniu abonentów, po tym jak dodawane są kanały do listy z których mogą korzystać tylko wybrane osoby, bo wraz z równoczesnym brakiem informacji stwarza to pole spekulacjom.

Moim zdaniem, szefowie przeliczyli się z czynnikiem ludzkim i po restrukturyzacji ( czyt. zwolnieniach) nie mogą funkcjonować na tyle sprawnie jakby sobie tego życzyli.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A na co tu czekać, czym może tak zaskoczyć was ten nowy twór ? Pozytywnie oczywiście. Może poza kibicami sportu, ale tu i tak pewnie większe wydarzenia będą w PPV :)) heheh Filmami?? większość tu piszących zapewne je ogląda zaraz jak wyjada z kina heheh

 

A może i tym, że póki co, to mam mecze które mnie interesują w tym pakiecie, który posiadam. A jaką mam gwarancję, że jak przedłużę umowę z cyfra+, to meczów z ligi angielskiej, hiszpańskiej nie przeniosą do np. nsport, lub ewentualnie nowo powstałych programów... i w tym tkwi problem, bo jak się okaże że mecze będą puszczane na różnych kanałach (tak aby wymusić maxymalny pakiet full wypas) to będzie to trochę nie fair.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ajax1982

A jaka masz pewność na jakim kanale będą poszczać jak już wszystkiego się dowiesz, tego nie ma w regulaminie. czytaj zawartości programowej poszczególnych kanałów.

Nie fair mogą powiedzieć ci tez co podpisali wcześniej lub ze nie wiedzieli ze coś takiego się szykuje.

 

@cantona7

po czym woskujesz ze nic nie zrobili ?? ktoś z dyrekcji ci to zdradził ??

Każdy kto podpisał umowy ma wszystko jak było w nich zawarte. Nikomu nic nie zabierają.

 

A komu się kończy umowa może jej nie przedłużać i wtedy przejdzie na czas nie określony, i jak się wszystko wyjaśni to se może zdecydować co robić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ajax1982

 

 

@cantona7

po czym woskujesz ze nic nie zrobili ?? ktoś z dyrekcji ci to zdradził ??

Gdyby coś zrobili, to zbieraliby już żniwa wynikające z synergii spółek i komplementacji oferty. Żeby rozumieć pewne rzeczy nie trzeba mieć wujka w dyrekcji ani znajomego w APS :lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słyszałem opinie ,że pójdzie migrować do nc tylko osobom , co kończą się umowy,reszta dopiero po wywiązaniu się z obecnej umowy, czy ktoś to może potwierdzić !!!!

 

Nie będzie tak. Migrować będzie mógł każdy, ten co dopiero przedłużył umowę, ten któremu się kończy jak i nowy abo (ten z automatu startuje w NC+)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...