Skocz do zawartości

Nowości na platformie CANAL+ - przecieki, info niepotwierdzone


Mr. Orbita
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Dostałem ofertę in exklusiv za 179 zł na cała umowę więc dekoder nagrywarka 0 dwie karty 0 opcje internetowe 0 a ze miałem opcje w cyfrze tez pełna to tylko dopłata 19 zł więc nie narzekam ;)

 

Za 179 PLN mógłbym wziąć, gdyby tylko coś takiego zaoferowali. Dzwoniłem w piątek 2x i co chwila inna propozycja. Do tej pory miałem Prestiż HD z dwoma PVR, całość za 144 PLN + 15 PLN za drugi PVR czyli 159 PLN. Na wyposażeniu 2x PACE, dwie karty Cameleon. Jestem w miarę nowym abonentem (tego co było za czasów WizjaTV i trochę później nie liczę). Jak zadzwoniłem po raz pierwszy do tych z retencji, to było 199 PLN i coś tam jeszcze. Niestety nie usłyszałem co jeszcze, bo po prostu przerwało rozmowę. Po jakimś czasie zadzwoniłem do nich ponownie i tutaj jeszcze lepiej. :( Jak wszystko podliczyli (dodatkowe opłaty za MR, za dekodery itd.) to wyszło 219 PLN. Na głowy się pozamieniali.

 

Nie wiem co teraz robić, bo po latach wróciłem do tvsat, gdyż jakość i oferta dostępnych u mnie kablówek była niskiej jakości i zbyt droga w ostatecznym rozrachunku. Do CP też nie mam po co iść. Chciałem mieć znacznie taniej w stosunku do kablówki a wyszło owszem taniej ale niewiele. Brałem full opcję bo chciałem mieć premiery filmowe i sport czyli coś czego CP nie daje za żadne pieniądze. Jestem ostro wkurzony. I co teraz? Panie premierze jak żyć?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Strategia nc+ jest zapewne taka, żeby od migrujących ściągnąć na ogół więcej kasy niż płacili do tej pory...cennik jest chyba też i pod to tak ustawiony.

 

Jeszcze a propos listy kanałów niegwarantowanych. Nie wiem czy to jest jakaś przejściowa kwestia niezakończenia negocjacji z właścicielami tychże kanałów ale gdyby z oferty nc+ wyleciały Eurosporty i Discovery Historia to ja już się tam kompletnie nie widzę. Inna sprawa, że Discovery Historia to w zasadzie ich kanał i też jest niegwarantowany? Kiepsko to wszystko wygląda jeśli dodać jeszcze ten nieprzygotowany od strony logistycznej start i niejasność co do przyszłości obecnych abonentów. Widzę, że wiele osób nie za bardzo chce zmieniać platformę na CP ale na takie dictum nc+ chyba staje się to coraz bardziej realne w moim przypadku... :?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dostałem ofertę in exklusiv za 179 zł na cała umowę więc dekoder nagrywarka 0 dwie karty 0 opcje internetowe 0 a ze miałem opcje w cyfrze tez pełna to tylko dopłata 19 zł więc nie narzekam ;)

 

Za 179 PLN mógłbym wziąć, gdyby tylko coś takiego zaoferowali. Dzwoniłem w piątek 2x i co chwila inna propozycja. Do tej pory miałem Prestiż HD z dwoma PVR, całość za 144 PLN + 15 PLN za drugi PVR czyli 159 PLN. Na wyposażeniu 2x PACE, dwie karty Cameleon. Jestem w miarę nowym abonentem (tego co było za czasów WizjaTV i trochę później nie liczę). Jak zadzwoniłem po raz pierwszy do tych z retencji, to było 199 PLN i coś tam jeszcze. Niestety nie usłyszałem co jeszcze, bo po prostu przerwało rozmowę. Po jakimś czasie zadzwoniłem do nich ponownie i tutaj jeszcze lepiej. :( Jak wszystko podliczyli (dodatkowe opłaty za MR, za dekodery itd.) to wyszło 219 PLN. Na głowy się pozamieniali.

 

Nie wiem co teraz robić, bo po latach wróciłem do tvsat, gdyż jakość i oferta dostępnych u mnie kablówek była niskiej jakości i zbyt droga w ostatecznym rozrachunku. Do CP też nie mam po co iść. Chciałem mieć znacznie taniej w stosunku do kablówki a wyszło owszem taniej ale niewiele. Brałem full opcję bo chciałem mieć premiery filmowe i sport czyli coś czego CP nie daje za żadne pieniądze. Jestem ostro wkurzony. I co teraz? Panie premierze jak żyć?

 

 

A po co do nich dzwonisz sam z siebie ? Więcej chcesz płacić za mniej ? Nie rozumiem tego . Mi się umowa kończy z końcem kwietnia ale ja do nich nie będę pierwszy dzwonił , to nie ja jestem dla nich , tylko oni dla mnie . Szanujmy się ;)

 

Poza tym wczoraj konsultanci mieli info że migracja dotknie wszystkich z Canal+ do 1 lipca , a dziś już jest info że migracji jednak nie będzie . Wszystko się zmienia dynamicznie , nie ma sensu dzwonić do nich , bo Oni sami nie wiedzą jak się mają . To się nazywa badanie klienta. W potocznej mowie łapanie napaleńców na tak na prawdę nieznaną ofertę . Jeśli was to kręci to proszę bardzo .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fakt, to wszystko jest robione na żywioł. Nie ma tak naprawdę jasno określonej i podanej do publicznej wiadomości strategii nc+ wobec obecnych abonentów Cyfry+. Raz mówią to, raz tamto. To znowu w kwietniu mają jakieś listy z nową ofertą i regulaminem rozsyłać. Pewnie wygląda to tak, że szefostwo najpierw chce do 5 kwietnia sprawdzić jakie są wyniki migracji na żywioł i dopiero wtedy podejmą decyzję co zaproponować reszcie.

 

Co do usług internetowych w nc+ to oprócz podbijania cen pakietów jak wiadomo chodzi o kolejny sposób na zarabianie pieniędzy. Gdyby ktoś zaczął bawić się w te wszystkie VOD-y, których multum ma pod ręką w dekoderze, to jak nic po miesiącu jego rachunek mógłby się podwoić! :lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fakt, to wszystko jest robione na żywioł. Nie ma tak naprawdę jasno określonej i podanej do publicznej wiadomości strategii nc+ wobec obecnych abonentów Cyfry+. Raz mówią to, raz tamto. To znowu w kwietniu mają jakieś listy z nową ofertą i regulaminem rozsyłać. Pewnie wygląda to tak, że szefostwo najpierw chce do 5 kwietnia sprawdzić jakie są wyniki migracji na żywioł i dopiero wtedy podejmą decyzję co zaproponować reszcie.

 

 

Dokładnie tak to teraz wygląda. Sondowanie rynku na żywym organizmie ... Tak profesjonalnie zrobili fuzję że o wszystkim zapomnieli . Więc te parę dni zostawili sobie dla tych co to chcą mieć to co nowe od razu ... A z czasem jak zobaczą odpływ klientów to zacznie się zmiana podejścia .

 

A tak na marginesie .. Pamiętasz co powiedział ten facet co to przedstawiał ceny pakietów na konferencji ? Padło z jego ust mniej więcej coś takiego "Pakiet Canal+ Platinum będzie w promocji 59 zł oferowany " na samym końcu ... Więc jednym słowem , pomieszanie z poplątaniem .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, przez te dwa tygodnie p[beep]rną do nc+ napaleńców, "dwuplatformowców" i krezusów i będą jakoś do przodu. Kwestia podstawowa to ile procent obecnych abonentów na to pójdzie, ale chyba niewielki. Potem to nie wiem, bo jeśli roześlą nowe regulaminy i będzie można z nimi zerwać od kwietnia to dopiero może się zacząć potężny ruch w interesie i także poważne ruchy cenowe.

 

Nie wiem czy mu nie chodziło o te 2 miesiące gratis na próbę za kanały z paczki Canal+ w niższych pakietach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie powinni na siłe tych usług internetowych wciskać.powinno to być odzielone od tv.nie każdy ma neta,a w polączeniu platform,teraz nie każdy ma od nich twór techniki z narzuconą listą kanałów

Heh, dokładnie!

Jak już wielokrotnie mówilem na tym forum, posiadam własny niezależny tuner i nie mam zamiaru, ani ochoty stawiać pod moim TV ich dedykowanego "pudła".

A do funkcji internetowych to mam komputer. :P

Raz kiedyś z ciekawości podłączyłem do Internetu Turbodekoder n'ki moich rodziców i przejrzałem, co tam takiego w tym dekoderze jest "internetowego". Kilka zaledwie serwisów z wiadomościami i jakieś głupie serwisy VOD. W ogóle nie interesują mnie tego typu rzeczy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

interesuje mnie jedna sprawa.jak ktoś powiedzmy bierze samą platynę na cały okres umowy,to czy będzie mół np.po dwóch miesiącach dokupić sobie opcję doodatkową,np.hbo. i np.po kolejnych 2,czy 3 misiącach jak mu się znudzi,czy będzie mógł z hbo zrezygnować.tak było w c+.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeglądnąłem jeszcze raz ta konferencje i powiedział " rozpoczynamy promocję gdzie od 59 zł dajemy dostęp do oferty premium " więc nic o platinum nie mówił , więc mi się przesłyszało ...

 

Konkluzja tak czy inaczej jest jedna , czekać i się z niczym nie spieszyć bo tylko można na tym stracić .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziwna sprawa przypomniałem sobie, że konsultant dał mi 3 numery:

 

pierwszy odkryłem, iż jest to numer klienta ktorego idzie uzyc w ICA ale N a nie cyfry (to by wyjasniało dlaczego w starym koncie mam ciągle dawną oferte)

drugi 10 cyfr i nie wiem od czego są

trzeci 4 literowy z tego ci mi tam mamrotał hasło dla kuriera który ma dostarczyć dekoder? (pierwsze słyszę)

 

Tylko teraz nie mam literowego hasła by się dostać poprzez ICA N

 

Komuś jeszcze tak namotali? :)

Zastanawiam się też czy to by oznaczało, że migrujący beda korzystać z oby ICA czy tylko nki? ciekawe...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

interesuje mnie jedna sprawa.jak ktoś powiedzmy bierze samą platynę na cały okres umowy,to czy będzie mół np.po dwóch miesiącach dokupić sobie opcję doodatkową,np.hbo. i np.po kolejnych 2,czy 3 misiącach jak mu się znudzi,czy będzie mógł z hbo zrezygnować.tak było w c+.

 

Jako że przeglądałem teraz konferencje to mogę Ci napisać co ten "siwy Pan " mówił . Do platinum będziesz mógł sobie dokupić pakiety dodatkowe w każdej chwili a czy będziesz mógł sobie wyłączyć te pakiety dodatkowe w każdej chwili to za to się nie dam pokroić .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tu jest właśnie całe clou programu . Gdyby dali możliwość dokupienia dodatkowej opcji canal + do podstawowego pakietu to ludzie by zdzierżyli te ceny . Jestem o tym przekonany . Z prostego powodu , jak idziesz do kina na film to nikt Ci nie każe oglądać meczu .. To dwa rożne światy , niepowiązane ze sobą .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...