Skocz do zawartości

Nowości na platformie CANAL+ - przecieki, info niepotwierdzone


Mr. Orbita
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Mam fergusona wiec czasem nie przechodzą mi uprawnienia,zadzwoniłem dzisiaj żeby mi je wysłali ,ktoś tam od razu odebrał i ok wysłał,zegnam się a on mi ze ma dla mnie ofertę,mowie mu ze nie jestem zainteresowany bo mam za 70zł to co chce, i nie mam zamiaru rezygnować,ze pewnie i tak dostane cała paczkę canal plus bo mam wykupiony pakiet canal plus wiec jak oni coś w nim zmieniają to murze to mieć,a on mi ze nie koniecznie i ze będą wysyłane oferty listownie,ja mu ze ok nikt nikogo na sile nie trzyma jeśli mi się nie bedzie podobało to zrezygnuje on mi ze proponuje mi Platinim plus 2 niezależne karty cameleony za 109 zł,powiedziałem ze dziękuje ,ze nie jestem wogóle zainteresowany ich oferta gdy jest dla normalnie zarabiających ludzi oferta zbyt droga,grzecznie się pożegnałem i rozłączyłem,nie obraziłem go ani nic z tych rzeczy powiedziałem ze go rozumiem ze to nie jego wina tylko jego zwierzchników ale widać ze to już chyba nie tylko ja mu parę pocisków sprzedałem bo był lekko zniesmaczony ,50 razy w naszej krótkiej rozmowie wypowiedział słowo premium)))śmieszny gość

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bardzo proszę o pomoc !

 

Jak mam do końca kwietnia c+kompakt, to co będzie po tym czasie gdy nie przedłuże umowy? poleci na czas nieograniczony?

 

 

gdzieś czytałem że c+kompakt bez promocji kosztuje 76 zł, czy jak poleci umowa na czas nieokręslony to kanały c+gol i c+weekend zostaną zmienione na c+family i family 2 czy nie ma szans?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Cierpliwie czekam....

Obecnie posiadam Nke wszystkie tematyczne + HBO + 2 Npremium za kwote 29 zł/miech i Cyfre - canal+start.

Mam wszytstko co potrzebuje, filmy i sport.

Zobaczymy co zaoferują....ja dzwonic pierwszy na pewnio nie bede .. :lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cyfra.tv przywrócił na stronie zaktualizowaną ofertę z nc+, czyli żyje. Albo żyje jakaś firma, która to za niego robi. Wcześniej była goła strona z ofertą TNK i montażem.

 

Kaspian pewnie dalej szuka tego chipa Wi-Fi w nowych dekoderach i próbuje uruchomić Nagrę MA w mediaboksie :mrgreen:

 

Ewentualnie jeśli mają zakaz, to konwersują z nami na alterkontach, ale nie ma co drążyć :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chyba tak, bo wszyscy wyparowali w jednym momencie, a wcześniej nagminnie się udzielali.

szkoda, zawsze można było coś ciekawego się od nich dowiedzieć.

Teraz nie dość że jesteśmy w [beep]ie z ofertą, to jeszcze nie wiemy jakie zmiany nastąpią.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Bogdan

Co się stało z cyfra.tv ? kaspianem ? innymi ludźmi z APS'ów ?

Przypuszczam że mają jakiś zakaz wypowiadania się na forum.

Pewnie nie oto chodzi. Ale też nie mam takiej wiedzy.

 

 

ja tam jestem ciekaw co mysla moderatorzy, redaktorzy itd. satkuriera o nowej ofercie nc+. doczekamy się kiedyś waszego zdania na ten temat? pytam poważnie bez zlosliwosci. tylko nie artukul o suchych faktach tylko wasza opinie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale wy jesteście nie mądrzy!!! Przecież cyfra.tv i inni z APSów nc+ mają tylu nowych klientów, że nie mają czasu pisać na forum. Przecież z tak atrakcyjną ofertą, to się pewnie nie mogę od przyszłych abonentów opędzić

Swoją drogą wczoraj byłem w jednym z APS C+. Nie było żadnej zmiany. Bannery C+, plakaty C+. Pani powiedziała, że nie dostali nawet ulotek, system sprzedaży leży i kwiczy, wszystkie procedury sprzedaży spływają dopiero. Zapytałem się o ceny pakietów. Pani powiedziała, że wie tylko to co na stronach internetowych i że jest tak jak się spodziewała - nie jest różowo. Już w lutym jak u niej byłem mówiła mi, żeby się nic wielkiego nie spodziewać. Przedstawiła mi ceny nowych pakietów i--- zaczęła się śmiać. Ja razem z nią :D Ale oprócz tego śmiechu, to była delikatnie zażenowana tym, co musiała mi przedstawić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Rozumiem że jeśli mam umowę z Cyfrą + do sierpnia tego roku nie będę musiał przechodzić do NC+ by nadal mieć sportowe kanały C+mając obecnie pakiet C+START HD?

Doszły mnie słuchy że było UPDATE listy kanałów na dekoderach CYFRY, gdzie działa TVN 24 HD, ja jednak żadnych zmian nie zauważyłem w swoim dekoderze(Box+/HD SAGEMCOM DSI83). Próbowałem aktualizować, ale takowych dekoder nie znalazł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cyfra.tv wczoraj ok. 16-tej zamieścił z 2-3 krótkie wiadomości. W jednej z nich pisał że pomimo zainteresowania ludzie śmiali się z ulotek i wychodzili, a on z nikim nie podpisał umowy.

domyślam się że w innych APS'ach jest niewiele lepiej.

no a jeśli w innych w ogóle jeszcze nie dali ulotek...

 

trudno to skomentować. przecież ta fuzja nie powinna w ogóle wystartować w takiej formie. oni są do niej najzwyczajniej w świecie NIEPRZYGOTOWANI.

strona co trochę im pada, telefony też, system też im ponoć nie działa, jak się dodzwonisz to konsultant na co 2-gie pytanie odpowiada "NIE WIEM", w APS'ach to już w ogóle masakra.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdyby w COMFORT+ były dodatkowo kanały grupy Canal+Cyfrowy za 29zł (bo 39zł za to, to przesada: wystarczy spojrzeć na zawartość familijnego czy mini w CP), Universum+ tak samo za 49zł a pełna paczka Canal+ za 30zł, to by się od klientów nieopędzili. Universum+Canal+ za 79zł (bez VOD, VOD jako opcja dodatkowa) to by była oferta marzeń. Ale po prostu komuś bardzo zależy, aby nc+ umarło śmiercią naturalną... A gadanie, że nc+ ma konkurować ze stadionami i kinami, a nie innymi operatorami jest tak żałosne, że aż się [beep]ć chce...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...