Skocz do zawartości

Nowości na platformie CANAL+ - przecieki, info niepotwierdzone


Mr. Orbita
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

@ddlugii

Wiem ale... ja musze mieć 2 dekodery w MR czyli razem 3 więc 2 niezależne karty odpadają.

A że przy budowie puściłem w ścianach wszystkie kable to nie płacze z tego powodu.

 

 

No tak w Twoim przypadku akurat pasuje;p ale jak ktoś korzystał z 2 kart w innym miejscu np. w biurze które miał z 50 metrów koło domu to już jest trochę problem z kablem;p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ddlugii

Wiem ale... ja musze mieć 2 dekodery w MR czyli razem 3 więc 2 niezależne karty odpadają.

A że przy budowie puściłem w ścianach wszystkie kable to nie płacze z tego powodu.

 

 

No tak w Twoim przypadku akurat pasuje;p ale jak ktoś korzystał z 2 karty w innym miejscu niż dom np. w biurze które miał z 50 metrów koło domu to już jest trochę problem z kablem;p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[...]jak ktoś korzystał z 2 kart w innym miejscu np. w biurze które miał z 50 metrów koło domu to już jest trochę problem z kablem;p

W moim przypadku Multiroom działa w dwóch pokojach obok siebie, przedzielonych jedną ścianą. Multiroom'u w wersji "n" nie chcę z jednego powodu: posiadam swój własny, niezależny tuner i nie chcę dedykowanego "pudła" od nc+... :?

 

 

no więc właśnie;p powinni dać też karty niezależne nawet w dekoderach np turboBoxach :D

Tutaj akurat nie da rady, bo TurboBOX działa tylko w systemie Conax i karta jest z nim sparowana.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:brawo: Ja już zostawiłem chyba z 5 razy numer kontaktowy;) do tej pory nikt się nie odezwał, dodzwonić się nie można ciekawie jest na prawde :):brawo:

Ja też pewnie z 3 razy przez ten niedziałający formularz i też się nie doczekałem niestety...

 

Najłatwiej chyba jest dodzwonić się w nocy... tylko nie wiem czy pracuje wówczas ktoś poza infolinię techniczną ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[...]jak ktoś korzystał z 2 kart w innym miejscu np. w biurze które miał z 50 metrów koło domu to już jest trochę problem z kablem;p

W moim przypadku Multiroom działa w dwóch pokojach obok siebie, przedzielonych jedną ścianą. Multiroom'u w wersji "n" nie chcę z jednego powodu: posiadam swój własny, niezależny tuner i nie chcę dedykowanego "pudła" od nc+... :?

 

 

Nawet w Twoim przypadku może być więcej powodów :D nie chcesz "burować" dziur w ścianach :D:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To brzmi ciekawie:

"79 zł dla migrujących do Canal+ Gold (bez czy z multiroom ?) (uzyskała jedna osoba: Ci co mają obecnie N Premium mogą dostać dodatkowo za darmo C+ i C+Sport na cały okres umowy jako rekompensatę za N Premium 3 i N Premium 4 !!!) "

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[...]jak ktoś korzystał z 2 kart w innym miejscu np. w biurze które miał z 50 metrów koło domu to już jest trochę problem z kablem;p

W moim przypadku Multiroom działa w dwóch pokojach obok siebie, przedzielonych jedną ścianą. Multiroom'u w wersji "n" nie chcę z jednego powodu: posiadam swój własny, niezależny tuner i nie chcę dedykowanego "pudła" od nc+... :?

 

 

Nawet w Twoim przypadku może być więcej powodów :D nie chcesz "burować" dziur w ścianach :D:D

 

To też swoją drogą. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[...]jak ktoś korzystał z 2 kart w innym miejscu np. w biurze które miał z 50 metrów koło domu to już jest trochę problem z kablem;p

W moim przypadku Multiroom działa w dwóch pokojach obok siebie, przedzielonych jedną ścianą. Multiroom'u w wersji "n" nie chcę z jednego powodu: posiadam swój własny, niezależny tuner i nie chcę dedykowanego "pudła" od nc+... :?

 

 

no więc właśnie;p powinni dać też karty niezależne nawet w dekoderach np turboBoxach :D

Tutaj akurat nie da rady, bo TurboBOX działa tylko w systemie Conax i karta jest z nim sparowana.

 

 

No tak wiadomo ale powinni dać kartę Conax do TurboBoxa a ta 2 pozostawić taka jaka była od C+ ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nowa definicja rozrywki. Za to co mam teraz w Cyfrze w tej nowej pseudo platformie musiałbym płacić 2x drożej. Kogo stać niech buli a ja czekam do końca umowy z Cyfrą. Gratuluje myślenia tym którzy uważają że i tak większość będzie migrować ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Baca90

A po Wi-Fi to faktycznie tak kiepsko? Bo ja się o kable zacznę potykać już na każdym kroku - potrzebuję w sumie na 3 tv (główny + 2 MR)

 

Po WiFi jest kiepsko w Multiroomie Premium HD. Gdy masz Multiroom Standard to spokojnie daje rade po WiFi (bo przesyłane są same uprawnienia). :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Baca90

A po Wi-Fi to faktycznie tak kiepsko? Bo ja się o kable zacznę potykać już na każdym kroku - potrzebuję w sumie na 3 tv (główny + 2 MR)

Mogę tylko powiedzieć o tym co mialem u siebie - uprawnienia nie przechodziły, trzeba było co pewien czas główny dekoder restartować, gubił ustawienia. Choć router mam na środku domu i odległość wszędzie była równa. Kompy działają ok a to ustroistwo nie chciało.

Miałem Multiroom w Standardzie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak im tam pięknie cisną na facebooku :D Na "fanpejdżu" nc+ takie zamieszanie, że co chwila kasują posty.

I dobrze im tak. Pan Solorz już otwiera kieszenie i chyba powinien wysłać oficjalny list z podziękowaniem za promocję CP :D Żeby tak C+ potraciło abonentów. U mnie (jak i u mojej rodziny, która praktycznie cała jest w C+) to co dziś odwalili przekreśliło wszystko to co dotychczas mówiłem o C+ (a były to raczej pozytywy i promocja platformy). Może się w końcu obudzą i coś zmienią ale wątpię. Ja tam się nie martwię. Filmy, mecze znajdę na necie ale gorzej ze starszymi... mama i tak ma mało czasu na oglądanie czegokolwiek (a jak już coś ogląda to najbardziej prymitywne seriale TVP) ale najbardziej żal mi taty bo T-Mobile Ekstraklasa i Liga Angielska to całe jego życie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przypomnienie dla osób chcących przejść z C+ lub n

 

Promocje trafny wybór (po okazaniu rachunku nie starszego niż 3 miesiące za TV od poprzedniego usługodawcy. Minimum pakiet familijny max HD za 49,90 zł.

 

Umowa na 29 m-cy - 6 m-cy gratis

 

Umowa na 15 m-cy - 3 m-ce gratis

 

Multiroom gratis przez cały okres umowy.

 

Aktywacja dekodera głównego :

 

PVR Sagemcom - 49 zł. + 5 zł. czynszu ( przy umowie na 29 m-cy dostępny od familijny max hd + film hd/sport hd, a przy przy umowie na 15 m-cy dostępny od familijny max hd + film hd + sport hd)

HD z dyskiem zewnętrznym - 49zł.

HD - 1zł.

 

AKtywacja dekodera dodatkowego:

przy familijnym max hd - 29zł.(HD2000/HD3000)lub 79zł. (HD5000/HD6000)

przy wyższym niż familijnym max hd - 1zł.(HD2000/HD3000)lub 79zł. (HD5000/HD6000)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...