Skocz do zawartości

Nowości na platformie CANAL+ - przecieki, info niepotwierdzone


Mr. Orbita
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Do mnie dziś dzwonili po 18 z super atrakcyjna oferta migracyjną:

Canal+ Premium za 149zł + HBO + Multiroom (2 karty jak mam teraz) :D

Teraz mam Canal+ Superpremium HD + Multiroom + Sagemcom DSI87 za co płacę 119zł, umowa kończy mi się 31 maja tego roku.

Jak popytałem o wymianę tego DSI87 na mediaBOX+ to cena urosła do 169zł + aktywacja :D

śmiech na sali normalnie, bo z cyfrą jestem od 1998 roku (prawie zawsze najwyższe pakiety) a oni potraktowali mnie jak jakiegoś śmiecia...

podziękowałem pani z infolini i powiedziałem że nigdzie mi się nie spieszy i poczekam jak się sytuacja rozwinie z tymi cenami i radzę wszystkim żeby zaczekać z 2tyg, conajmniej jak się wszystko wyklaruje ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najnowsza wersja mam nadzieję że admini nie uznają tego za spamowanie. Uporządkujmy wątek na godzinę 22.20 21.03.2013:

 

34 zł dla migrujących do Comfort+

49 zł dla migrujących do Universe+

59 zł dla migrujących do Canal+ Silver

69 zł dla migrujących do Canal+ Silver (multiroom C+ dwie karty)

79 zł dla migrujących do Canal+ Gold (bez czy z multiroom ?) (uzyskała jedna osoba: Ci co mają obecnie N Premium mogą dostać dodatkowo za darmo C+ i C+Sport na cały okres umowy jako rekompensatę za N Premium 3 i N Premium 4 !!!)

79 dla migrujących do Canal+Platinum (bez multiroomu) UWAGA: oferta niepotwierdzona: Uzyskał tylko użytkownik Maci0s migrujący z Cyfry

89 dla migrujacych do Canal+ Platinum (bez multiroom) (tylko dwie osoby dostały migrujące z N)

99 dla migrujących do Canal+ Gold z HBO

99 dla migrujących do Canal+ Platinum z multiroom N-ki

109 dla migrujących do Canal+Platinum z multiroom C+ (dwie karty)

109 dla migrujących do Canal+ Platinum z HBO (bez multirooom ???)

129 dla migrujących do Canal+ Platinum z HBO (multiroom C+ dwie karty)

179 dla migrujących do All Inclusive+ z multiroom C+ (dwie karty) lub N

Umowy na 12 lub 18 miesięcy, przy umowach 18 miesięcznych można wyciągnąć 6 miesięcy HBO gratis.

 

UWAGA: Są to najniższe uzyskane ceny na chwilę obecną (jeszcze na pewno spadną więc po co teraz migrować ) standardowo oferują np. multiroom C+ za 20 zł, jak ktoś chce ale można wytargować za 10 zł za dwie karty z C+ lub za darmo w przypadku posiadanego obecnie multiroomu N :lol:

 

Nowy user dostał propozycję Comfort+ wraz z C+Sport za 79 zł, pierwsza jaskółka zmian w pakietyzacji premium ???

 

Zgadzam się najlepiej nie dzwonić i czekać aż nas zmigrują wtedy przynajmniej do końca czerwca ceny pozostaną bez zmian

 

PS. Każdy może wklejać i aktualizować ten post na forum ale proszę o najniższe uzyskane ceny wyższe nas naprawdę nie interesują :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Generalnie radziłbym wziąć na wstrzymanie i poczekać z podpisywaniem nowej oferty.

Te ceny mają charakter wyjściowy, to trochę jak w sklepie gdzie sprzedawca ze sklepu RTV ma wiedzę ile może zejść ale tego klientowi nie ujawni.

Jeśli klient nie zapyta to płaci za to co widzi, a jak zapyta to może utargować. A wiecie co jest najlepsze. Ano to że klient kupi taniej i jest zadowolony, a sprzedawca cieszy się że tez dobrze na tym wyszedł bo wiedział, że miał jeszcze drugie tyle w zapasie do odpuszczenia. To autentyczna historia z jednego sklepów, która znam od kolegi w nim pracującego ;) Zszedł z ceną 200 zł, a wiedział 'z centrali' że może nawet 400.

I tak samo to działa w tym przypadku. Te pakiety to górne zakresy. Więcej nie zażądają, mogą tylko pójść w dół, ale trzeba pytać i uzbroić się w cierpliwość.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może ktoś mądry i obeznany w temacie wyjaśni mi jedną rzecz. Otóż w n-ce walczyłem długo o dodanie radiowej Trójki. Bez powodzenia. W C+ Trójka jest a w nc+ już nie. Mają z nimi osobiste porachunki czy zarząd olewa najbardziej słuchana antenę radia publicznego?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z cen zejdą to pewne.... dali takie ceny , żeby zobaczyć ilu ludzi sie na to nabierze... za jakiś nie długi czas zejdą z cen może nawet z 20zł , że niby dostosowuja się pod klijentów którym ceny nie odpowiadają;) chwyt marketingowy ;))) proste;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...