Skocz do zawartości

Nowości na platformie CANAL+ - przecieki, info niepotwierdzone


Mr. Orbita
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Oferta taka jak w N-ce tylko doleciały kanały produkowane przez Canal+, myślałem, że kanały dziecięce będą z Cyfry, a tu np. Cartoon Network brak.

 

Zobaczymy co będzie dla starych abonentów, ale raczej na tej fuzji może zyskać tylko Cyfrowy Polsat i kablówki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

LUDZIE, proszę Was nie dzwońcie sami. Od 5 kwietnia wszyscy abonenci opcji Canal+ zostaną automatycznie zmigrowani do nowych pakietów nc+ (opłaty bez zmian). Kilka tygodni po tej dacie otrzymamy pismo z propozycją cenową pakietów nc+. Termin na podjęcie decyzji to prawdopodobnie koniec czerwca. Wtedy albo godzisz się na warunki z pisma lub wysyłasz rezygnację.

 

Dzwoniąc teraz pokazujemy, że oferta zaprezentowana jest ciekawa i atrakcyjna - niestety to przełoży się na ceny w wysyłanych do nas ofertach.

 

Info z DUK C+.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli dziś dają napaleńcom Platynę za 89 złotych, to spokojny i opanowany emigrant za kilka dni dostanie za 99zł Platinum+HBO i dodatkowo zostawią mu dwie niezależne karty Cameleon, które posiada. I to będzie oferta dla mnie, ale niewykluczone, że jeszcze bardziej opanowany ktoś wyrwie je taniej. Ja po prostu tyle mogę za to dać i już.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dopiero co przedłużyłem umowe na C+ Optimum + hd promo + multiroom za 65zł/m

I teraz mam płacić 119zł za podobna oferte ... pogieło kogoś:)

Mam swojego Opticuma a Sagema od Cyfry....nie potrzebuje mediaboxów za 199zł...nie potrzebuje VOD i netVOD bo mam w domu internet i Smart TV:)

Zaproponują max. 80-90zł za platinum z multiroomem (dwie karty) to zostanę...jak nie to do widzenia:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla ludzi płacących ponad 150 zł za tv to taka opcja snobingu. Wiadomo że i tak nie wszystko będziesz oglądać ale musisz mieć. Ceny faktycznie porażka. Jak nie będzie sporych rabatów dla migrujących to trzeba wymysleć jakąś inną opcję. Ja teraz płacę 71+10 za C+optimum z MR i HBO, Cinemaxy, Filmboxy przez 7 mies free. Z tych ostatnich pakietów mogę spokojnie zrezygnować bo i tak to co na nich oferują to śmiech na sali. Mogę to znaleźć w necie za free. Najbardziej wkurza to, że miłośnicy sportu muszą płacić 120 zł również za c+ family które mnie tak naprawdę nie interesują. Powinno to być dostępne do najtańszych pakietów. No i wkurza mnie to że żeby mieć History trzeba wziąć najwyższy pakiet!!! Co to ma znaczyć? To moim zdaniem najlepszy program naukowy. Jego brak w opcji platinum to kolejna wielka porażka!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli dziś dają napaleńcom Platynę za 89 złotych, to spokojny i opanowany emigrant za kilka dni dostanie za 99zł Platinum+HBO i dodatkowo zostawią mu dwie niezależne karty Cameleon, które posiada. I to będzie oferta dla mnie.

Komu znowu tak dają za 89 zl Platinum ....bajki niepotwierdzone :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

LUDZIE, proszę Was nie dzwońcie sami. Od 5 kwietnia wszyscy abonenci opcji Canal+ zostaną automatycznie zmigrowani do nowych pakietów nc+ (opłaty bez zmian). Kilka tygodni po tej dacie otrzymamy pismo z propozycją cenową pakietów nc+. Termin na podjęcie decyzji to prawdopodobnie koniec czerwca. Wtedy albo godzisz się na warunki z pisma lub wysyłasz rezygnację.

 

Dzwoniąc teraz pokazujemy, że oferta zaprezentowana jest ciekawa i atrakcyjna - niestety to przełoży się na ceny w wysyłanych do nas ofertach.

 

Info z DUK C+.

 

Zgadzam się w zupełności. Radzę poczekać i zobaczyć co się wydarzy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli dziś dają napaleńcom Platynę za 89 złotych, to spokojny i opanowany emigrant za kilka dni dostanie za 99zł Platinum+HBO i dodatkowo zostawią mu dwie niezależne karty Cameleon, które posiada. I to będzie oferta dla mnie.

Komu znowu tak dają za 89 zl Platinum ....bajki niepotwierdzone :roll:

Ktoś tak napisał wcześniej, nie mam podstaw by nie wierzyć, zresztą trzeba poczekać, pewnie niedługo abonenci zaczną potwierdzać podobne oferty.

 

Platinum mozna dostac przy przedluzeniu za 89 zl, wiec 30 taniej....no to nie jest jednak tak zle juz na dzien dobry..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli dziś dają napaleńcom Platynę za 89 złotych, to spokojny i opanowany emigrant za kilka dni dostanie za 99zł Platinum+HBO i dodatkowo zostawią mu dwie niezależne karty Cameleon, które posiada. I to będzie oferta dla mnie.

Komu znowu tak dają za 89 zl Platinum ....bajki niepotwierdzone :roll:

 

Dokładnie bajki. Bo jak Platyna z 119 na 89 to Universe z 59 na 29 zł.

Ceny z kosmosu. History 2 zł i w najwyższych pakietach, Sundance 3 zł tak samo :/ 2 programy i już 5 zł. Filmboxy 15 zł gdzie u konkurencji w pakietach normalnie.

Zwariowali z cenami :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czyli teraz kolejny miesiac wszystkie dzieci beda bluzgac ze drogo i w ogole...

i przybylo tylu zwolenikow kanalow ktore zostaly wywalone bo nie spelnialy podstawowych warunkow (przyzwoita zawartosc + jakosc) ze az glowa boli...ciekawie ilu tych krzykaczy ogladnelo chocby 1 film na CBS czy Universalu czy sci-fi...

pewno zaden bo ogladac sie tego nie dalo.

 

no ale to polska wiec wlasciwie nie powinno mnie to dziwic..

dobrze ze juz ten caly cyrk z domyslami sie skonczyl-mozna oddac sie teraz ogladaniu tv a nie denerwowac sie pisanina na tym forum.

 

szczesliwy abonent nc+ bo za 109 (10zl rabat ma wszystko co mu do szczescia potrzeba

Pierwszy raz się z Tobą zgodze kolego. Posprzątali liste ze śmieciowych kanalów,a najbardziej pewnie za nimi płaczą Ci co najbardziej na nie narzekali. Też już zostałem szczęśliwym posiadaczem NC+ oferta ALl Inclusive+ multiroom (dwie niezależne karty) za 179 zł. Nie piszcie mi że się podpalam bo oferta mi pasuje, a jak Wam nie to czekajcie na lepszą. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli dziś dają napaleńcom Platynę za 89 złotych, to spokojny i opanowany emigrant za kilka dni dostanie za 99zł Platinum+HBO i dodatkowo zostawią mu dwie niezależne karty Cameleon, które posiada. I to będzie oferta dla mnie.

Komu znowu tak dają za 89 zl Platinum ....bajki niepotwierdzone :roll:

Ktoś tak napisał wcześniej, nie mam podstaw by nie wierzyć, zresztą trzeba poczekać, pewnie niedługo abonenci zaczną potwierdzać podobne oferty.

 

Platinum mozna dostac przy przedluzeniu za 89 zl, wiec 30 taniej....no to nie jest jednak tak zle juz na dzien dobry..
:D

Juz sie zaczyna fantazjowanie ...... czego nie za 69zl od razu he he

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... Kompletnie nic nowego nie dali, wymieszali tylko kanały Cyfry z N-ką i na dodatek jeszcze dużo zabrali kanałów ... A gdzie nawet te FRANCE 2 HD czy takie kanały jak KBS WORLD HD, RT DOC HD, RT HD przecież to kanały darmowe w FTA ... Znowu jak N-ka na liście ujęli ARTE HD, które też jest darmowe dla wszystkich, a oni sobie liczą jako kolejny kanał HD !!! Dobry piar ... :brawo:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zwariowali z cenami ? Bo dzisiaj specjalnie takie cyfra rzuciła ceny. Są to ceny dla chorych napaleńców którzy muszą coś mieć dzisiaj i teraz. Bo ciężko jest im poczekać

 

Zrobili sobie niezłą reklamę. fb, każdy serwis, cały internet huczy. To się nazywa promocja i niechęć i pogarda do nc+ już. Całe fora wrzą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście teraz osoby które się napaliły i brały pierwsze lepsze oferty będą siać zamęt jak to niewiarygodne jest zejście z platyny niżej niż 99 :)

 

Jeżeli komuś zależy na spocie niech negocjuje silver, ma 2 miech z całą paczką C+ a jeszcze tyle pograją ligi i puchary. Potem rezygnujecie z C+, wysyłacie wyp. z 3 miesięcznym okresem i pewnie będzie jakaś fajna oferta :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...