Skocz do zawartości

Nowości na platformie CANAL+ - przecieki, info niepotwierdzone


Mr. Orbita
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Mnie ciekawi jak rozwiążą kwestie jesiennych meczy w LM, kiedy będzie kilkanaście transmisji w tym samym czasie - czy będą mieli w zapasie kilka kanałów ala C+ Weekend uruchamianych tylko na te transmisje czy będą je rozrzucać po innych dostępnych kanałach - no bo chyba nie obetną transmisji ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sport będzie w pakiecie za 500zł - sprawdzone info.

 

Ludzie ogarnijcie się. NIC jeszcze nie wiemy.

 

Tak w ogóle to ja rozumiem, że można coś krytykować, ale jak można krytykować coś, czego tak na prawdę jeszcze nie ma? :D

 

Oj to są tylko spekulacje i opinia innych. A zresztą chociaż temat się rozkręcił. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

piszecie tak, że chyba zacytuję lekko zmieniony tekst z "klozetowego humoru": "WOLĘ SIKAĆ NA SIEDZĄCO NIŻ CZYTAĆ FORUM SK NA BIEŻĄCO" ;)

co mam do dodania: "nie lękajcie się" - będzie drogo, bo musi być zarówno eNka ([beep]iana zawartość programowa, dobra jakość kanałów i sprzętu) jak i Cyfra ([beep]iana jakość sprzętu dobra jakość programów) do najtańszych nie należały, w obu za wydane 100 zł bywało że nie ma co obejrzeć. Dobra wiadomość, albo raczej przepowiednia jest taka, że MUSI być dobra oferta, żeby abonenci migrowali, bo jak nie będą migrować (nie będzie im sie opłacało, jak ja to mówię: będzie szeroko pojęte GORZEJ NIŻ W C+/N) to po kiego grzyba ta fuzja.

inna sprawa: widziałem te mediaBOXy - naprawdę wydają się spoko (jak na dekodery dedykowane i niech nikt kto ma DreamBoxy abo inne VUDuo i inne cuda niech nie pisze głupot, że to szmira, szrot), mam tylko nadzieję, że nie będą zbyt drogie (na co wskazuje ich liczba w dostawie: dosłownie 5 SZTUK- "[beep] nie urywa", czyli raczej będzie to towar "ekskluzywny").

jutro konfernecja a w APSach [beep]o wiedzą, nawet nie ma ulotek... duuuży minus, tajemnica tajemnicą - to wiadomo, że ulotki 2 tygodnie przed startem to gruba przesada, ale brak ulotek w dniu startu JAK TO NAZWAĆ? nasuwa się: pozdrowienia DLA NORMALNYCH

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Opinia innych? Raczej wróżenie z fusów jaka będzie cena, gdzie będzie sport itp.

 

Co do krytyki, to co chwile czytam jakieś najazdy na nc+, na ofertę, na dekodery (z resztą sam narzekałeś na dekoder bo jak dobrze pamiętam, to pilot, czy wyświetlacz Ci się nie spodobał, nie ważne, choć tak na prawdę widziałeś tylko kilka zdjęć)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Bogdan

Chodziło mi o ligę żużlową. W C+ mieli tylko GP.

Wyobraźnia ?

Jutro o tym pogadamy :)

I dlatego dzisiaj kupiłem Canal+ Start HD. Będzie Żużel, NBA, Hokej. Kopanina mnie nie interesuje, filmy oglądam HD z Blu-Ray a podstawowy kontakt ze światem będzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@mpoesp

Pierwsza reakcja na słowo "parowanie".

Nienawidzę jak ktoś mi coś narzuca. Z cyferką było prosto - płacić za dzierżawę ? A kuku. I kupowałem dekoder na własnych warunkach.

Poza tym mój dekoder naprawdę spełnia moje oczekiwania, nigdy żadnych zawiech, problemów itd. więc wymieniać na jakiś nowy który pewnie przez kolejne 2 lata będzie cierpiał na chorobę wieku dziecięcego to istny koszmar.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Telewizje mają wywalone na konferencję nc+ bo nic medialnego na niej nie będzie ... Wyobrażasz sobie że w TVN 24 podadzą na pasku na żółto ceny pakietów w nc+ ? Nie liczyłbym na to , chociaż znając TVN 24 to może będą cały dzień o konferencji nc+ opowiadali ..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pewno beda tam mecze ekstraklasy ale tylko te co na polsacie..premium dalej zostanie po staremu.

ste100-za bardzo sie przejmujesz [beep]olami.

placiles 50zł-pewno w promocji.

ja za prestiz tez 149 a powinno byc wiecej.

moze bedzie dalej mozlowosc kupna samego canal+ za powiedzmy50-60 zl+plus dvb-t i mozna zyc.

a co do stolkow-prawde mowiac nie slyszalem o jakis wielkich wywalaniach ludzi z C+..'oczko w glowie" canal plus zostaje starym skladzie.

a odnoscinie nazwy family...sport pasuje tam jak najbardziej

bo familia sie sklada i z baby i z dziecka i chlopa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...