Skocz do zawartości

Nowości na platformie CANAL+ - przecieki, info niepotwierdzone


Mr. Orbita
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Nie przedstawia się to fajnie. Ale odpowiedniki HD też pewnie będą. Wyczytałem na forum, że podobno wersje SD będą jedyne, ale coś nie chce mi się wierzyć.

Nie ma takiej opcji, żeby nie było wersji HD, nie wierzę. Byłby to strzał w stopę. Prędzej opcja że nie będzie wersji SD.

 

Chciałem się tylko upewnić. Wiem, że macie rację :] .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

za co dziękujesz wystarczy obserwować;) do czego doszło kodowanie Cyfry+ :) i tak z tego co wiem szału nie będzie. Sprzęt odgrzany kotlet oferta to miszmasz 2 platform.Pewnie jakieś droszsze ceny i tyle...Do Boomerang narazie caidu nie dodano.A szkoda;) mam w Polsacie i sporo bajek z czasów sobotnich/niedzielnych pasm z tvp2 hanna barbera itd;)Topcat....ok offtop end;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli faktycznie pozostanie jedynie C+Sport a reszta sportu znajdzie się w C+Family 1/2 to coś mi się wydaje, że zrobią tak jak w N z kanałami premium tzn. dwa drogie pakiety:

- sport (C+Sport, N)

- filmowe (C+ m.in. C+Family 1/2).

 

Więc żeby oglądać mecze trzeba będzie mieć obydwie paczki - obym się mylił....

 

btw. nie rozumiem też tego, że pozostanie C+Sport tylko.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dla fanow kina/filmow bedzie taniej/prosciej

a do Tych sie ja zaliczam.

gorzej chyba faktycznie bedzie z fanami sportu, tak mi sie wydaje ze ten podzial bedzie niesprawiedliwy, ale coz, my kinomaniacy ostatnio utrzymywali sportowych fanow, wiec teraz bedzie na odwrot.

chcialbym zeby bylo tak ze kto chce film to bierze tylko to a kto sport to bierze ten.

no ale czarno to widze.

a wydaje mi sie ze fanow tego i tego jest pol/pol moze z lekka przewaga kinomaniakow

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

krycho oglądałeś kiedyś Baby TV?

I zależy w jakim wieku dzieci masz na myśli... i czego oczekujesz od programu dziecięcego...

 

Wiadomo, że Baby TV stoi również na wysokim poziomie ale jak dobrze podkreśliłeś jest trochę do innych dzieci skierowane. Oczywiście Baby TV powinno być i będzie na nc+ ale również i powinien być Boomerang.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kanały z kodowaniem SECA/NAGRA których nie było w CYFRZE+:

- BABY TV

- BBC Knowledge HD

- DARING TV

- Discovery HD

- Discovery Historia

- Disney Junior

- MGM HD

- Nick Jr.

- Nickelodeon

- nSport

- Redlight 3D-HD

- Romance TV

- TVN 24 HD

- TVP Historia

 

kanały z kodowaniem CONAX których nie było w N:

- ALE KINO+ HD

- AXN SPIN HD

- CANAL+ HD

- CANAL+ 3D

- CANAL+ FILM HD

- CANAL+ GOL HD

- CANAL+ SPORT HD

- CANAL+ WEEKEND HD

- DOMO+ HD

- KUCHNIA+ HD

- MINIMINI+ HD

- PLANETE+ HD

- teleTOON+ HD

 

Teraz wystarczy dodać i mamy prawie wszystko co będzie w nc+ :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

po minie gościa z APS, gdzie odbierałem pace'a - nc+ naprawdę musi się sprężyć, aby oferta zaskoczyła. APS w duzym miescie , w dużym centrum.... puchy totalne od dawna.

Kompletna posucha. Tyle w temacie... wiec już wiem czemu C+ i n nie mogły iść osobno. Gadka o tych stówkach, superpakietach robi tylko wrazenie na forum. W realu kryzys otwiera dzwi i w salonach paytv.

 

po tych kanałach z SECA to rewolucji raczej nie widzę...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ludzie opłacają Canal+ dla sportu. Pamiętacie jak kiedyś wprowadzili do sprzedaży same Canal+ sportowe, bez filmu? Bardzo szybko to wycofali i wrócili do sprzedaży pełnej paczki kanałów. Wniosek jeden- tylko pojedyńcze jednostki wykupywały film.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

krycho oglądałeś kiedyś Baby TV?

I zależy w jakim wieku dzieci masz na myśli... i czego oczekujesz od programu dziecięcego...

 

Wiadomo, że Baby TV stoi również na wysokim poziomie ale jak dobrze podkreśliłeś jest trochę do innych dzieci skierowane. Oczywiście Baby TV powinno być i będzie na nc+ ale również i powinien być Boomerang.

 

Nie twierdzę że nie powinno być boomeranga...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...