Skocz do zawartości

Nowości na platformie CANAL+ - przecieki, info niepotwierdzone


Mr. Orbita
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

lukx95, a co Cię to obchodzi kto będzie? Sam nie wiem, ale wiem, że nie będzie tam ludzi z 1000 APS jak to napisał @cidik, bo wtedy i ja bym dostał zaproszenie.

21.03 raczej nie podpiszesz umowy, a to dlatego, że nawet nie mamy info jaki sprzęt i kiedy dostaniemy. Co najwyżej dostaniesz informację kiedy możesz przyjść.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem wam jedno - żałuje że zrezygnowałem z vectry,tam mialem za 174.90 internet 16mg,pakiet pletynowy,canal+,hbo , filmboxy,erotyka i dekoder pvr adb ,ale cóż zrezygnowałem tylko dlatego że były ciągłe problemy z sygnałem tv,sorki za takie pisanie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poza tym z punktu widzenia abonenta to się trochę wydaje tak, że to jest fuzja CANAL+ i nPremium a nie CYFRY+ i platformy N.

 

No sorry, ale 90% oferty programowej obu platform jest dokładnie taka sama i wiele więcej tutaj abonent nie zyska! Nawet wielu się wzbrania przed nowinkami "mega nowoczesnej" platformy n czyli parowanie kart, multiroom itd.

Jak to możliwe, że są tutaj nawet ludzie, którzy z wypiekami na twarzy deklarują gotowość do płacenia nawet 200zł za najwyższy pakiet i przyjęcie na klatę jakiś kosmicznych podwyżek ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie sa 2 punkty N, jeden z nich byl wspolny razem z Play, ale od wczoraj N-ka w tym pukncie zakonczyla swoja dzialalnosc, pracownik jeszcze wczoraj mi powiedzial ze Play juz konczy wspolprace z N-ka a z nc+ nie bedzie wcale wspopracowac... I wieczorem juz nie bylo ani reklam ani szyldu ani logo N ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poza tym z punktu widzenia abonenta to się trochę wydaje tak, że to jest fuzja CANAL+ i nPremium a nie CYFRY+ i platformy N.

 

No sorry, ale 90% oferty programowej obu platform jest dokładnie taka sama i wiele więcej tutaj abonent nie zyska! Nawet wielu się wzbrania przed nowinkami "mega nowoczesnej" platformy n czyli parowanie kart, multiroom itd.

Jak to możliwe, że są tutaj nawet ludzie, którzy z wypiekami na twarzy deklarują gotowość do płacenia nawet 200zł za najwyższy pakiet i przyjęcie na klatę jakiś kosmicznych podwyżek ...

Ja mam N i bardzo się cieszę z połączenia ponieważ brakowało mi lig zagranicznych.Bzdurą jest to co napisałeś że ktoś jest gotów zapłacić 200 za abonament, może jeden wyjątek się znajdzie to max ,a te 10 procent kanałów to są właśnie kanały premium.Z drugiej strony jak ktoś ma kasę to niech płaci;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Mazmar,

ja piszę z perspektywy abonenta CYFRY+, a Ci zyskają znacznie mniej więc im trudno będzie wytłumaczyć ewentualną podwyżkę.

Co do osób gotowych zapłacić za abonament taką kwotę to w tym wątku zdarzały się takie gwiazdy, choć wiadomo, że można je traktować z przymrużeniem oka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Może część punktów jeszcze nie dostała bo trwa rozwożenie, wszystkie APS bedą miały do czwartku sprzęt :-) Ale czy naprawdę to ma jakieś znaczenie czy już mają czy dostaną we wtorek ??? Oferta rusza w czwartek :-) Czy to że gdzieś zawisło lub zawiśnie dopiero w piatek nowe logo ma takie życiowe znaczenie ? .... Zaraz zaczniecie na siebie naskakiwać bo ktoś w punkcie ma 5 dekoderów z logiem N a 15 z logien nc+ .... wyluzujcie....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale magiel...

Rodzaj dekodera, który będzie można wynająć zawierając umowę będzie zależeć od wybranego pakietu. Najnowszy model ADB będzie dostępny w dwóch najwyższych pakietach - Platinum i All-Inclusive.

 

Powiedz mi proszę , czy przy podpisaniu umowy z nc+ będzie można kupić dekoder ADB na własność?

Czy będzie ew. sprzedawany dekoder z wbudowanym dyskiem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak a propos pakietu CANAL+, myślę, że warto będzie dziś obejrzeć Sport+ i we wtorek Sport+ Ekstra, bo po nich zawsze jest przedstawiany program na nadchodzący tydzień, może z niego uda się coś wyciągnąć, jeśli nowy C+ wystartuje 21 marca, to chyba nie podadzą nam programu na nieistniejący już wtedy C+Gol, czy C+Weekend. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Hugo,

Ty się lepiej ustosunkuj do tego, co ostatnio pisałeś (jako info pewne), iż "CANAL+Family będą w drugim pakiecie od dołu, potem w wyższym pakiecie będą kanały CANAL+Film a CANAL+ Sport i CANAL+ Sport 2 będą tylko w dwóch najwyższych (najdroższych) pakietach" - dalej to potwierdzasz i jednocześnie bierzesz na siebie odpowiedzialność przyjęcia bana na klatę, jeżeli w czwartek twoje rewelacje (dość przykre) się nie potwierdzą ? ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...