Skocz do zawartości

Nowości na platformie CANAL+ - przecieki, info niepotwierdzone


Mr. Orbita
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

A ja sobie tak siedzę i myślę . Tak , myślę !! :D Że oferta nc+ naprawdę musi być ciekawa i atrakcyjna cenowo !?? Tyle czasu trzymają w niepewności , nawet rąbka tajemnicy nie uchylą... ! Musi to być coś mega :D Wyobrażacie sobie to , że sport będzie tylko w najwyższym pakiecie ??? I to płatnym 160 zł prawie??? Bo ja nie!! Takie napięcie , tyle emocji i oczekiwania... a oni wyskoczą z taką ofertą ??? Haha byłoby zażenowanie i pośmiewisko na całą Europe ^^

Wcześniej się upierałem , że paczka Canal+ będzie jedna z upływem czasu mam coraz większe wątpliwości. Może faktycznie będzie podział: Canal+ Film , Canal+ Family , Canal+ Sport. Trzy osobne opcje do kupienia z każdym pakietem! Mam jedynie nadzieje , że każda opcja nie będzie droższa jak 15 zł , a przy wyborze pełnej paczki Canal+ będzie rabat np. 10 zł :D No i oby żeby nie zrobili durnych limitów. Wiecie o co chodzi : Start - jedna paczka Canal+ , Kompakt - dwie , Optimum - możliwość kupienia całej paczki Canal+ , a premium to wiadomo.

 

Heh milion myśli na minute , a nawet nie mam N , C+ , CP - jedynie naziemną cyfrową ^^

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jaki jest wasz punkt widzenia : fragment znanego już nam komunikatu "W miejsce Opcji dodatkowej nPremium ITI Neovision Sp. z o.o. rozpocznie udostępnianie 6 nowych kanałów premium wzbogaconych ekskluzywnymi programami.".

Czy na pewno będą to kanały Canal + Film-Sport-Family czy może jednak MiniMini Kuchnia itd ?

Czy te premium to faktycznie premium ?

Bo jeśli w "n" za 79 zł dostane dostęp do faktycznej oferty premium filmowo-sportowej to po co mi migrować do nc+ jak tam prawdopodobnie będzie drożej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolsultanci nie mieli jeszcze żadnych szkoleń? paranoja jakaś ? no to ciekawe jak pierwszego dnia będzie wyglądała sprzedarz w salonach nc+? kowalski pójdzie i co ? spyta się o oferte a tam co sprzedawca bedzie się sam szkolił dopiero? śmiechu warte ale możę chociasz swoją ofertą dla migrujących nas powalą

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...