Skocz do zawartości

Nowości na platformie CANAL+ - przecieki, info niepotwierdzone


Mr. Orbita
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Z całym szacunkiem dla Hugo, ale wydaje mi się, że to co pisał jest niedorzeczne. Po pierwsze brak Canal+ głównego, kiedy w spocie ewidentnie jest.
A poza tym media2 opublikowało ramówkę nowego Canal+ na 5 kwietnia, więc kanał zostaje
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cesc4 cyt."Prawdopodobnie chodzi o nowy pakiet CANAL+, który według nieoficjalnych informacji będzie składać się z kanałów: CANAL+ Family, CANAL+ Family 2, CANAL+ Film, CANAL+ Film 2, CANAL+ Sport i CANAL+ Sport 2." No właśnie, prawdopodobnie! A komunikatu nie ma z N-ki. Nic nie jest pewne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli żeby mieć Canal+sport to trzeba min. 100 zł zapłacić. Ciekawe czy to się potwierdzi (...)

 

Nie potwierdzi się, bo to byłoby samobójstwo. Prędzej uwierzę, że część meczy będzie w PPV, a reszta poleci na np. Canal+ Sport.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ludzie, wyluzujcie. Zostało nieco ponad 6 dni, chyba wytrzymacie ;)

Chłopie, nie ma czasu na luz, tu się toczy bitwa o być albo nie być w nc+ :D Ja się przyznam, że od 1,5 roku śledzę cały przebieg fuzji i przeżywam to bardzo, bp jestem maniakiem telewizyjnym i przyznaję się do tego bez bicia. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@koko89, @julek1982

ok, mój błąd, rzeczywiście to tylko domysły. Brak potwierdzenia.

 

@matik,

ja nic nie sugeruję.

 

W całym tym gąszczu bzdur postanowiłem zebrać wypowiedzi Hugo traktując go jako użytkownika któremu można zaufać. Ja osobiście go nie znam i sugerowałem się jedynie opinią innych użytkowników - traktowany jest jako użytkownik z długim stażem, któremu można ufać. Jeżeli popełniłem błąd/dałem się nabrać/przekleiłem głupoty to sorry.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czy dla fanów sportu alternatywą może okazać się CP + al-Jazeera Sport?

Oczywiście, że tak. A nawet DVB-T + Al Jazeera Sport. Również czekam na cennik nowej platformy, bo z tego co można wyczytać najlepsze mecze (2x C+ Sport) będą w wysokich, a co za tym idzie dość drogich pakietach, bo na C+ Family pewnie zwykle będą "ściepy". Al Jazeera Sport dopóki nie wprowadzi nowego sposobu odbioru ze sparowanym dekoderem (najwcześniej 2015?) jest mega konkurencyjna, bo jak ktoś już ma kartę (np. ja :mrgreen:) to wychodzi niecałe 50 złotych miesięcznie za 10 kanałów SD i 2 HD - już dzisiaj powiem "powodzenia ze skompletowaniem porównywalnej sportowo oferty w nc+ za taką cenę" :wink:

 

Btw co oni kombinują ze stroną enceplus.pl? Blog już od kilku dni wrócił, ale adres przekierowuje na: tvncplus.pl :| Ile tych stron będzie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli te plotki się potwierdzą no to chyba szykuje się cena 150 zł za to co teraz jest za stówkę w Superpremium HD. :)

 

Fakt, dla fanów sportu opcja AJS nawet za 50 zł/m-c (jak pamiętam jest też opcja tańsza bez kanałów HD?) plus jakiś tańszy pakiet w CP i DVB-T może wyjść prawie dwukrotnie taniej, jeśli za full sportu w nc+ trzeba będzie dać 150-200 zł!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli żeby mieć Canal+sport to trzeba min. 100 zł zapłacić. Ciekawe czy to się potwierdzi

 

W sumie teraz płace 120 zł - także ok :brawo:

120zl? :shock:

Ja za to co mam w podpisie place 85

 

 

No ja mam taką umowę od 16 miesięcy - może niedawno przedłużałeś - to masz 85 zł

 

Pani do mnie dzwoniła z Cyfry i za ten sam płaciłbym 88 zł - ale odmówiłem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

D

5. Multiroom - 2 karty, bez zmian, nawet po migracji do NiC+ - ale nie "był pewnien na 100%", a na pytanie, że miał być jak w N - nie potrafił odpowiedzieć.

6. Sprzęt na obecnych zasadach czyli w tym przypadku własny, nawet po migracji do końca trwania okresu umowy, ale na pytanie "a co w przypadku multiroomu" -nie potrafił odpowiedzieć.

 

I tyle. Czyli nic nowego.

Dwa najważniejsze punkty migracji w przypadku abonentów C+ a taki MR od N niech sobie w spodnie wsadzą nie powiedzieć gorzej ....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...