Skocz do zawartości

Nowości na platformie CANAL+ - przecieki, info niepotwierdzone


Mr. Orbita
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Przypomnę Informacje nawet na satkurierze pisano.Więc proszę mnie nie denerwowac/obrażać. Wiadomym od samego początku jest że NMA....

Na pewno będą koegzystowały dwie technologie systemów dostępu warunkowego Nagra (NMA dla CYFRY+) i Conax oraz obecni dostawcy Pace, Sagemcom i ADB.
Aczkolwiek ten ostatni i tak z czasem będzie zastąpiony NMA..(powodem sami wiecie że jest powszechne piractwo oraz to że ma już 9lat.Więc nie jest bezpieczny)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ulotki jak ulotki.Pewnie ubłocone :)

Ale nie ważne.Mam pytanie do tych co czytają ten wątek bo ja odpuściłem jakieś 2 tyg temu...Chcę zejść z pakietu Superpremium do C+Kompakt.Było jakiś ''przeciek'' czy jeśli wezmę C+Kompakt dziś(cena nie ważna) na 18 miechów to bez migracji dostanę paczkę C+ ''po rebrandingu'' czy tylko migracja?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoda, że nie będzie można kupić samej paczki canal+. W sumie w nc+ nic mnie oprócz tej paczki i paczki HBO nie interesują. A tak aby mieć filmy trzeba będzie wsiąść jakiś wyższy pakiet z nie interesującymi mnie kanałami i jeszcze za to bulić większa kasę. wiadomo im wyższy pakiet tym drożej, a skoro C + maja być porozrzucane po rożnych pakietach to kicha.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mi się wydaje że ofertę przedstawią już w ten weekend. Ale to już są moje przypuszczenia .

 

Nie przedstawią w ten weekend na pewno. Wpis z oficjalnego Facebooka

 

"Już za TYDZIEŃ odkrywamy karty :). Nowa definicja rozrywki coraz bliżej :). Zapisz się na www.ncplus.pl, aby jak najszybciej poznać wszystkie szczegóły :)!"

 

Czyli jeszcze tydzień i wszystko wiemy XD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...