Skocz do zawartości

Nowości na platformie CANAL+ - przecieki, info niepotwierdzone


Mr. Orbita
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Kanały Family będą dostępne bodajże od drugiego pakietu od dołu.

 

jeśli się to sprawdzi... To ten pakiet w nc+ (cenowo drugi od dołu) z kanałami C+Family może być pod względem zawartości taką odpowiedzią na Familijny w CP

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli faktycznie ma byc rozdział na trzy pakiety

Canal+ Family i Canal+ Family

Canal+ Film i Canal+ Film 2

Canal+ Sport i Canal+ Sport 2

to każdy powinien zostać wyceniony po 10 zł, tak by cały pakiet a kablówkach był dostepny za około 30 zł. Inaczej nie widzę sensu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja mam nadzieję że nie. Kiepska jakość SD, ograniczona ilość seriali, problemy ze ściąganiem się. Lepiej jakby stworzyli serialowy kanał, albo przerzucili te seriale do kanału premium (Canal+?).

Mam turbo recorder i jak do tej pory problemôw ze ściąganiem nie było, fakt jakość mogłaby być lepsza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te listy są pewne na 100%??

 

Wróżbita wilos zapowiada, że "jutro dopiero najwcześniej dotra". Prawda jest taka, że ktoś p.i.e.r.d.n.ą.ł z datą 11/12 i tak plotka goni plotkę. Nie wydaje Wam się dziwne, aby regulaminy itp. pier.d.oły o jakich tutaj pisano bajki miały dotrzeć do odbiorców przed 21 marca ?

 

Odpowiedziałem mu na pytanie - jeżeli wysłali to dojdą na jutro - jeżeli było to kłamstwo to nie dojdą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zależy od umowy z poczta, wysyłka miliona kopert to nie jest wrzucenie listu do skrzynki- c+ mogła zastrzec ze listy maja być doręczone po np. 19 marca.

po 1. Wysyłka listem zwyklym

po 2. Nie spodziewałbym się poczty jutro, prędzej po weekendzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przejrzałem sobie obecną ofertę filmowo-serialową Cyfry+ bez kanałów premium i wygląda ona tak:

 

- paczka AXN

- paczka Universal

- paczka CBS

- paczka Comedy Central

- kanały "oldie": TCM, Kino Polska

- kanały filmowe "solo": Ale Kino! , Polsat Film

- kanały "romance": Zone Romantica, Foxlife

 

Teraz pojawiają się pogłoski, ze w nc+ zniknie paczka Universal. Nie wiem czy nie wycofają też Zone Romantica. Ponadto z n-ki znika kilka podobnych kanałów tego typu (WiP, Sundance), więc nie będzie ich też w nc+. Dojdzie tylko MGM. Odnoszę wrażenie, że bez pakietów premium oferta filmowa nc+ będzie uboższa...

 

W segmencie sportowym non-premium też będzie "obcinka": koniec ze SportKlubem, ESPN Classic i ESPN America w n-ce Fightbox też. Pozostaną na dobrą sprawę Eurosporty oraz TVP Sport.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wycofanie Zone Romantica jest pewne i pewnym jest to że nie bedzie ten kanał istniał więc w Ncepence sie nie znajdzie. Co do Wycofania sportowych kanałow było pewne że odlecą te espn ale dlaczego sportklub flihtbox?? to tego nie wiem sam...Paczka Universal tak samo dziwne ale może dlatego że chcą do NC+ zachęcić jak najszybciej...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może tak a może nie. Mi to jednak pachnie okrojeniem ogólniej liczby kanałów non-premium aby zwiększyć parcie klientów na pakiety premium nc+...żeby było jasne nie mam nic przeciwko kasowaniu kanałów o słabej jakości przekazu i słabej zawartości ale z drugiej strony coś dla abonentów oferty non-premium też powinno być coś sensownego. Chyba jednak to wszystko pójdzie w stronę platformy premium dla bogatych klientów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Umowa z pocztą to nie jest zmartwienie abonentów

 

W myśl art.66kc oświadczenie złożone drugie stronie stanowi ofertę pod warunkiem że druga strona może się zapoznać z jej warunkami ,nikt nie da gwarancji że list zwykły dotrze do adresata ,podobnie macie w przypadku wypowiadania umów ,dlaczego nie wysyłacie ich listem zwykłym ?

W przypadku postaci elektronicznej np.za pomocą wiadomości e-mail jest jeszcze ciekawiej ,gdyż w myśl art66 (1) oferta jest wiążąca gdy druga strona potwierdzi jej otrzymanie ,czyli w takim przypadku nie może być przedłużenie umowy z automatu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Hanys Czemu ty na każdym kroku obrażasz ludzi? Już ostatnio kogoś wyzywałeś że czyta bez zrozumienia, bo "Canal+gol zostaje po staremu dla abonentów Cyfry"-twoje słowa, że 6 kanał ze stajni Canal+ to kopia istniejącego HD a nie żaden nowy i teraz jeszcze głupa palisz i wariata próbujesz robić z kogoś... Gdzie ja napisałem że nie będzie 6 kanału canal+ w HD? Napisałem że będzie nowy kanał sd o HD nic nie wspominalem...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wycofanie Zone Romantica jest pewne i pewnym jest to że nie bedzie ten kanał istniał więc w Ncepence sie nie znajdzie. Co do Wycofania sportowych kanałow było pewne że odlecą te espn ale dlaczego sportklub flihtbox?? to tego nie wiem sam...Paczka Universal tak samo dziwne ale może dlatego że chcą do NC+ zachęcić jak najszybciej...

Nie było tego w ulotkach? Dziwne :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W segmencie sportowym non-premium też będzie "obcinka": koniec ze SportKlubem, ESPN Classic i ESPN America w n-ce Fightbox też. Pozostaną na dobrą sprawę Eurosporty oraz TVP Sport.

Chyba raczej FightKlub :wink: A ze sportowych to przecież jeszcze są nSport i Orange Sport :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wycofanie Zone Romantica jest pewne i pewnym jest to że nie bedzie ten kanał istniał więc w Ncepence sie nie znajdzie. Co do Wycofania sportowych kanałow było pewne że odlecą te espn ale dlaczego sportklub flihtbox?? to tego nie wiem sam...Paczka Universal tak samo dziwne ale może dlatego że chcą do NC+ zachęcić jak najszybciej...

Rozpakowaliście w końcu te ulotki w tym Twoim APS-ie, czy dalej się kurzą w pudełku? :mrgreen:

 

Paczka Universal to raczej słaby argument zachęcający na przejścia do nc+, jeśli te kanały się tam oczywiście znajdą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Listy podobno zostały już wysłane do abonentów. Co do kodowania - z tego co wiem to początkowy obecny system kodowania będzie istnieć, z tym że w migracji dostaniesz dekoder z systemem kodowania Conax. Później zostawią tylko Conax dla wszystkich, co oznacza wymianę dekoderów dla osób niemigrujących na początku.

 

EDIT: Naprawdę Nagra będzie docelowo? Przepraszam za błąd, no ale nie mam czasu siedzieć ciągle przy wątku i go obserwować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...