Skocz do zawartości

Nowości na platformie CANAL+ - przecieki, info niepotwierdzone


Mr. Orbita
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ostroznym trzeba być także ze stwierdzeniem, że nic na siłę i nc+ będzie cackać się z abonentami "starych" platform....

Wszystkie zapewnienia dla osób przedłuzajacych teraz umowy mówia o gwarancjach.... z tym, że NIE NA PEWNO

Na pewien czas nie ma zmuszania do zakończnenia umowy ze strony nadawcy. Ale to też nie będzie trwać wiecznie.

A ostatnie przedłużenia - no cóż łapcie [beep]a na MGM HD.... Nie lepiej było poczekać?

 

 

Mylisz sie. Ja dostałem te kanały - a mam umowe do konca maja - także nie przedłużałem. :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mylisz sie. Ja dostałem te kanały - a mam umowe do konca maja - także nie przedłużałem. :]

Dostałeś, OK ale był to też lep dla rezygnującego, przedłużajacego. Ponadto ilu się sam pchało z prośbą o włączenie a przyklepali cyrograf. Priorytetem było namówienie do C+ by automatycznie ich zmigrować.

 

Pamiętam Tellenbach był brutalnie szczery w tym wywiadzie, ale podwyżka o 20-30 zł za porównywalny pakiet z premium w nowej platformie może skłonić cześć abonentów do rezygnacji a część do zmniejszenia abonowanego pakietu.

 

Aż takimi samobójcami nie będą. Pamiętaj systematyczne podwyżki o małe kwoty łatwiej "przechodzą". Im szybciej zmigrują tym szybciej mogą zmienić cenniki i oferty NC+.

 

@tepe...to domniemanie MOŻE być płonne, he, he....... Mnie BOK zapewniał, że wszystko będzie po staremu, z zasstrzeżeniem, że nikt nie wie jak będzie ...i dlatego proponują Sagemcoma.

 

A jak jutro niepodziewanie zakończą opcje MR w Cyfrze+? A nowy APS bedzie miał parcie na max prowizję za nboxy? Nic teraz nie stracisz jak planujesz MR a dajesz sobie szansę której możesz nie mieć za kilka dni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PLAYZONE

 

Nie mogą formalnie wyłaczyć nPremium do 4 kwietnia dla kabówek, ale mogą kilka dni emitować na ich miejscu C+. Taka przy okazji mała promocja i reklama.

To moje przypuszczenie. Równie prawdopodobnym będzie mix starych kanałów premium dla wszystkich na Wielkanoc a nowe kanały dopiero od 4 kwietnia.

Albo jedno albo drugie transpondery nie są z gumy. Takie moje zdanie. Kiedyś przy łykaniu WizjiTV dano C+ niebieski w miejscu Wizji Sport. Sądzisz że tego manewru nie potwórzą? Poczekajmy jeszcze do listów słanych do abonentów Cyfry+. Wtedy będzie już sporo wiadomo. Zresztą 2-4 dni już nie zbawią nikogo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie. Zaraz zacznie sie mieszanie na transporderach dodawanie kanalow lub zmiany nazw (film 1) (film2) itd. Wszystko przed nami. Już za kilka dni :)

Większa reorganizacja to w nocy z 4 na 5 kwietnia. Wcześniej to prowizorka typu zmiana nazwy, uprawnień, podmianka.

Tasowanie kanałów na transponderach zrobią raz. Przygotują się pod przyszłe ruchy np. migracja SD do HD.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Umowa z Cyfrą+ kończy mi się z dniem 31.03.2013.

 

Co w moim przypadku byłoby najlepsze i jak to rozwiązać? Iść teraz przedłużyć, czy po prostu poczekać na otwarcie nc+ i zmigrować do nowej platformy?

 

Z góry dziękuje za odpowiedzi/podpowiedzi ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak od pewnego czasu czytam wypowiedzi na tym forum i coraz bardziej się obawiam że jednak będzie sporo drożej....w tej chwili płacę 99 zł mam 2 kartę do MR i jeszcze spliter na 2 TV a z tego co tu często się przewija to odpowiednik mojego pakiety będzie droższy o ok. 20 zł ( czy na pewno ?) jak do do tego dodać opłaty za MR - 3 szt po 10 zł to razem 30 zł ( nie wiem co z cena za wynajem dekoderów) więc suma summarum podwyżka ( bardzo optymistycznie )o 50 zł przy abo za 99 zł jest b. duża. Jeśli to się potwierdzi to zmuszony będę się rozstać z C+...szkoda.....ale biznes jest biznes.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co w moim przypadku byłoby najlepsze i jak to rozwiązać? Iść teraz przedłużyć, czy po prostu poczekać na otwarcie nc+ i zmigrować do nowej platformy?

Z góry dziękuje za odpowiedzi/podpowiedzi ;)

 

Jeśli nie musisz np. mieć MR ala Cyfra+ to nie przedlużaj z musu teraz. Poczekaj do opublikowania cenników. Zdążysz podjąć decyzję. Zyskasz na bezproblemowym kupnie tańszej opcji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Umowa z Cyfrą+ kończy mi się z dniem 31.03.2013.

 

Co w moim przypadku byłoby najlepsze i jak to rozwiązać? Iść teraz przedłużyć, czy po prostu poczekać na otwarcie nc+ i zmigrować do nowej platformy?

 

Z góry dziękuje za odpowiedzi/podpowiedzi ;)

 

przedłuż zawsze będziesz miał do wyboru zostac albo przejść , a jak będzie już nC+ to wyboru juz nie masz , no chyba że do zębatego słoneczka :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przedłuż zawsze będziesz miał do wyboru zostac albo przejść

Jak ma ocpje C+ w abonamencie to nie ma wyboru. Od razu jest zmuszony do NC+. Może jedynie nie zgodzić się na NC+ i papa.

Ponadto może nie być łatwo zejsć z opcja w dół przy migracji jak i przy pozostawianiu w Cyfrze+ - każda zmiana będzie oznaczać koniec starej umowy..

Przy migracji nie będzie lepszych promocji jak dla nowego. Podpisując umowę jako nowy ugra lepsze upusty oraz będzie miał swobodny wybór pakietu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Dlatego ja wypowiedziałem eNkę już (do 31.03) nękają mnie dwa razy dziennie. (miałem full opcję) Już nie odbieram od nich telefonu bo mam dosyć. Cyfrę pewnie też wymówię. A wtedy będę rozmyślał, czy wejść w eNcePence!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak ma ocpje C+ w abonamencie to nie ma wyboru. Od razu jest zmuszony do NC+. Może jedynie nie zgodzić się na NC+ i papa.

 

Kolego czy Ty widzisz, co napisałeś? Przecież jak przedłuży teraz z C+, lub ma już przedłużoną umowę, to może zostać na tych warunkach do samego jej końca i nikt nie będzie nikogo zmuszał do przejścia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...