Skocz do zawartości

Nowości na platformie CANAL+ - przecieki, info niepotwierdzone


Mr. Orbita
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

A czy jak mam Canal+ Optimum HD + Mutliroom + Pace PVR i płacę za wszystko 62zł to jeśli dadzą odpowiednik w nc+ tego pakietu to stawka pozostanie na poziomie aktualnych moich 62zł?

 

Nie bo np. ja płace za to samo 115 zł - a ty o połowe mniej. Ja mam umowe do konca maja. Będziesz miał dopłate ok 25 zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To co powiedział @Hugo można przyjąć za pewne - bo wielokrotnie sprawdzało się to co pisał. Pozostałe interpretacje z tego forum to już fantazja, przypuszczenie... Choćby ta moja: Osoba, która dzisiaj przedłuży umowę w C+ na np. 18 miesięcy dostanie taki sam list (jak inni), w którym będzie napisane, że migruje do nc+ do pakietu odpowiedniego (regulamin, ulotka i inne). Może się z tym nie zgodzić w ciągu 14 dni - rozwiązanie umowy. Jeżeli na to nc+ pójdzie to zapewne policzyli sobie (na przykładzie lat minionych) ile osób może odejść i ile ich to będzie kosztowało. Jeżeli straty będą nikłe to zapewne nc+ pójdzie w tym kierunku. Wg mnie grupa "cyfromaniaków" jest tak niska, że masowego odchodzenia nie będzie, bo i gdzie? Do CP? Dla posiadających wysokie abonamenty czyli teoretycznie chcących sport i film CP nie jest żadną alternatywą. Dziwię się, że są tu osoby, które dalej twierdzą, że uciekną jak im czegoś nc+ nie da... gdzie uciekać? Nie ma szans dostania porównywalnej oferty z prawami piłkarskimi w Polsce w sektorze sat. Dla mnie z chwilą fuzji konkurencja platform się skończyła...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz tu nie chodzi o prawdziwe ucieczki - tylko wymyślone aby wymusić na operatorze np. zmiejszenie abonamentu. Ciekawy jestem czy w koncu ktoś z zarządu lub dyrektorów operacyjnym platformy ,,kapnie się" i nie będa dawać zaniżonych abonamentów. Jak nie to wypowiadaj i gdzie pójdzie do CP, nie bądzcie śmieszni. Wiekszoścć wybiera CYFRE dla piłki nożnej i wszystkich najlepszych lig a nie dla programów typu TLC iDISCOVERY które są dostępne wszedzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mogą zaryzykować koszty związane z rozwiązywaniem umów z abonentami, tez myśle że nie będzie ich dużo. A do ugrania jest możliwość natychmiastowej rezygnacji z dubli w SD, renegocjacji umów z nadawcami, zrobienia konkretnego porządku w kanałach (czyli pozbycie się śmieci i nie trzymanie ich do końca umów C+ i n). Może się okazać że to rozwiązanie przyniesie więcej korzyści dla nc+.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziwię się, że są tu osoby, które dalej twierdzą, że uciekną jak im czegoś nc+ nie da... gdzie uciekać? Nie ma szans dostania porównywalnej oferty z prawami piłkarskimi w Polsce w sektorze sat. Dla mnie z chwilą fuzji konkurencja platform się skończyła...

Nie każdego interesuje sport.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyraźnie i wielokrotnie było powtarzane: kanały te zostały udostępnione WYBRANYM abonentom n-ki w ramach testów.

Kryteria wyboru są nie znane.

To super wybrany gościu skoro do wczoraj nie wiedział o tych kanałach, jakiś komunikat powinien do niego chyba dotrzeć , że jest w tej grupie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@wujek

Nie tle co nie da itp. co ceny nie będą adekwatne do pakietu, lub za wysokie na polskie stoły.

Ja posiadam podstawowy pakiet Orangutana. i jak c+ podwyższy mi abo. to podziękuje. Inni maja kablówki, a naj mniej zamożni NTC i tyle. Dodać trzeba ze Polsat na pewno da promocje dla byłych klientow N i C+

 

PS:na pewno iles tez osób ucieknie z Polsatu Do NC+

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...abyście się Koledzy nie przejechali w kalkulacjach. To przywiązanie do sportu (czy czegośtam) dotyczy (...) procentu abonentów ( przecież nie zaprzeczycie, ze blisko milion osób z n nigdy sportu wysokich lotów nie miało, wiec ich ciąg do sportu moze być mirazem).

Psychologia mówi, ze klient jak dostanie list,który zburzy mu osiagniety ład krzyknie: rezygnuję.

Jeśli operator nie da chwili do namysłu (aby emocje opadły i racjonalne myslenie wróciło) to skrzynki rezygnacjami beda pełne.

W umie : po pierwsze KASA, misiu, KASA... potem atrakcje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz tu nie chodzi o prawdziwe ucieczki - tylko wymyślone aby wymusić na operatorze np. zmiejszenie abonamentu. Ciekawy jestem czy w koncu ktoś z zarządu lub dyrektorów operacyjnym platformy ,,kapnie się" i nie będa dawać zaniżonych abonamentów. Jak nie to wypowiadaj i gdzie pójdzie do CP, nie bądzcie śmieszni. Wiekszoścć wybiera CYFRE dla piłki nożnej i wszystkich najlepszych lig a nie dla programów typu TLC iDISCOVERY które są dostępne wszedzie.

Mierzysz wszystkich swoją miarką.

CP ma 3,5mln abonentów i żaden z nich nie cierpi na brak hiszpańskiej ligi.

Ludzi lubiących programy typu TLC i Discovery jest kilkukrotnie więcej niż kibiców wybranych lig.

Jeżeli nc+ pójdzie na całość to sprawdzimy gusta ludzi.

CP jeżeli nie przebije 4mln w tym roku głównie za sprawą migracji z n`ki to się mocno zdziwię.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A w zasadzie dla Dla Abon. Cyfry się coś zmieni. Nawet jak będą w nC+ to i tak list będzie przychodzić z C+ Cyfrowy Czyli dalej ta sama firma, a ze udziały się pozmieniały to abon, chyba nie dotyczy. Wydaje się ze Umowy podpisane pozostaną do końca nie ruszone, Bo i po co to tykać. Beda mieli 18 miesięcy na dalsze działania (wymian sprzętu , kart, kodowania i takie tam o ile maja takie plany, jak narazie c tego co mówił w wywiadzie sprzęt zostaje ten co był dla abon. c+)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Większość wypowiedzeń jak nie wszystkie - jest sztucznymi wypowiedzeniami - w celu obniżenia kontraktu (szantaż niby że odejdzie - aha). Ale jeżeli taki koleś z NC+ Krystek Antig nie widzi sztucznych wypowiedzeń to za co płacą im takie wysokie gaże.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@wilos

Jaka większość skąd te twoje dane.?

Mysli ze wszyscy wiedza o tym ?? Tylko ci co tu piszą i na paru innych forach. Plus ci co wysłali w niewiedzy i potem do nich dzwonili i oferowali promocje jak zostaną, a ludzie jak usłyszą 40zł rabatu to od razu prawie podpisują

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... dla sporej grupy abo C+ dodatkowymi atrakcjami były: splitery, mozliwość przenoszenia karty, własny sprzęt, kupowanie opcji na zasadzie włącz/wyłącz - teraz chyba finito................... jest pole do zastanowienia : czy chcę jakiś silver czy CÓŚ.

co do wypowiedzeń: popieram zdanie @julka. Nie przeceniajcie roli tego forum... o jakichś ustępstwach C+ wie garstka osób. Zwykle to się odbywa tak, że pani z C+ zadzwoni trochę wczesniej i tak zamaci, ze klient przedłuży (nawet jeśli wysłał już list, a jak ciężko to zrobić , zebrać siły by taki list wyskrobać...)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...