Skocz do zawartości

Nowości na platformie CANAL+ - przecieki, info niepotwierdzone


Mr. Orbita
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ja powiem tylko tyle:

Jeśli nc+ w jakikolwiek sposób zmusi mnie do korzystania wyłącznie z ich dedykowanego sprzętu to nigdzie migrować nie będę, poczekam do końca mojej obecnej umowy z CYFRĄ+, a potem "przeproszę" się ze "Słonecznym Zygmuntem". ;)

A to w CP jest inaczej? Tak chętnie dają moduły? CP ma swoją fabrykę i zależy mu by wciskać jak najwięcej swojego sprzętu.

No to się mogą nieźle zdziwić bo dam sobie głowę ściąć że do tygodnia od startu NC+ Polsat wywali mega promocję dla przechodzących z innych platform.

Czyli wg. Ciebie CP będzie dokładał do interesu byle tylko pozyskać nowych abonentów? A potrzebni mu są nowi abonenci? Ma ich wystarczająco dużo. Jedyne co może zaoferować to dekodery do tv mobilnej, internet LTE i telefony w jakimś pakiecie z tv. O mógłby np. dać darmowy transfer dla IPLA.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Info z media 2 i zapowiedź konferencji na 21.03 niosą hiobowe wieści. O ile napisano tam, że treści sportowe obecnie odbierane na dwóch dekoderach u obu operatorów po migracji będą odbierane na jednym dekoderze nc+ - to znaczy, że jest źle. Czyli: - Cyfra ma zapas dekoderów nc+ dla migrantów i nowych - i parowanie kart, Cyfra ani N nie dodadzą nic znaczącego dla pozostających na uprzednio zawartych umowach w ramach oferty z sąsiedniej stacji - i pocieszymy się splitterami i własnymi dekoderami max do 18 mies., Do ok 2 lat nastąpi zagęszczenie kanałów na transponderach a HD będzie niby-HD. Zapamiętajcie to zdanie z oficjalnego info:

 

"Po drugie wszystkie treści premium (np. Liga Mistrzów, Liga Europejska, liga włoska, liga angielska) obecne do tej pory w dwóch osobnych dekoderach (Cyfra+ i "n") będą dostępne w jednym nc+".

 

To już nie plotki a tragiczne info.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wredziak a kto ci mowił że multiroom by C+ zostanie??Z tego co dalej wiem nacisk jest by migrujacy mający 2 karty z cyfry+ dostał 2x adb...Co do Rezygnacji z umowy w N jak mialeś gwarantowane zone romantica( nie wiem nawet czy ten kanał był w ofercie lub miałeś npremium gwarantowane to można zrezygnować)

 

 

Tak, tak uaktualnij swoje informacje odnośnie migracji i multiroomu bo masz nieprawdziwe. Kto ma dwie karty i będzie migrował do NC+ dalej zostanie na dwóch kartach .... (oczywiście w przyszłości docelowo mają być wymiana na dekodery ADB, ale nie odrazu ) Nowi abo dostana multiroom a'la N, a obecni N dalej będą na multiroomie N. I najlepsze masz niby ulotki i znasz oferty nikt poza grubymi rybami nikt nie zna (nie piszę o drukarzach), nawet regionalni ....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ludzie ale wyście się na ten Polsat uwzięli. Podstawa do oglądania w Polsacie jest. A cała reszta ? Filmy, sport ? Mam neta 120MB/s. Wiem skąd brać filmy i gdzie oglądać sport. TV trzymam dla mojej pani i jej foxlife, tvn style i innych takich [beep]erel. Jak będzie oferta na sztywno i traktowanie z góry to sobie poradzę; podobnie jak wielu innych ludzi.

Wiele lat z C+ nauczyło mnie że warto z nimi rozmawiać; jak nagle przestaną rozmawiać i będzie tylko TAK lub NIE to będzie NIE.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakiś czas temu, jeśli ktoś zerwał umowę z N przed czasem, musiał zabulić 300zł za KAŻDY zerwany pakiet, mnie to tyle kosztowało. W przypadku kiedy przedłużyłem umowę na 18 miesięcy z c+ na pakiet prestiż i tak jak krążą pogłoski nie będę mógł z niego korzystać tylko zaakceptować cyrograf o zmianie na nc plus albo out, to chyba pozostanie wziąć adwokata i firmę windykacyjną i obciążyć C+ karą za zerwanie umowy i nie dotrzymanie jej warunków... Przecież ona działa w obie strony... HA HA doją nas biednych abo to i my zacznijmy ich..hahhahaa Pozew zbiorowy.. ale by się działo..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ludzie ale wyście się na ten Polsat uwzięli. Podstawa do oglądania w Polsacie jest. A cała reszta ? Filmy, sport ? Mam neta 120MB/s. Wiem skąd brać filmy i gdzie oglądać sport. TV trzymam dla mojej pani i jej foxlife, tvn style i innych takich [beep]. Jak będzie oferta na sztywno i traktowanie z góry to sobie poradzę; podobnie jak wielu innych ludzi.

Wiele lat z C+ nauczyło mnie że warto z nimi rozmawiać; jak nagle przestaną rozmawiać i będzie tylko TAK lub NIE to będzie NIE.

 

A ile ludzi korzysta z takiego łącza ? ile ludzi siedzi i ciągnie filmy przez neta ? znikomy procent ..... Tv ma być wygodna przychodzi włączasz pilotem i oglądasz a nie latasz po np. trentach szukasz linków ściągasz ... WYGODA

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mati0234

Chyba mylisz się.

 

"Po drugie wszystkie treści premium (np. Liga Mistrzów, Liga Europejska, liga włoska, liga angielska) obecne do tej pory w dwóch osobnych dekoderach (Cyfra+ i "n") będą dostępne w jednym nc+".

 

Jak po takim oświadczeniu dyrektora można będzie pozostawić karty i własne tunery migrując do nc+?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mati0234

Chyba mylisz się.

 

"Po drugie wszystkie treści premium (np. Liga Mistrzów, Liga Europejska, liga włoska, liga angielska) obecne do tej pory w dwóch osobnych dekoderach (Cyfra+ i "n") będą dostępne w jednym nc+".

 

Jak po takim oświadczeniu dyrektora można będzie pozostawić karty i własne tunery migrując do nc+?

 

 

Założysz się, że się nie mylę ? Przekonasz się 21 Marca. I to zdanie jest jak najbardziej prawdziwe. Jeden dekoder dla nowych ADB, dla starych z N ADB, dla abo cyfry NIE PAROWANA KARTA tak jak byla do tej pory .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czlowieku ile tych filmów i ile tego sportu w tygodniu tak naprawdę oglądasz ? Spędzasz całe weekendy przed tv ? Nie masz znajomych, nigdzie ni wychodzisz, całe życie to pudło i pilot ?

Szczerze wątpię. Sam na początku napaliłem się na to NC+ jak dziś na szyszki ale szybko zdałem sobie sprawę że ja rzadko w ogóle mam czas na oglądanie tv, więc gdzie tu sens w braniu wysokich pakietów, jakichś nowych rewelacyjnych kanałów itd. ?

Zazwyczaj jak znajdę chwilę i chcę coś obejrzeć to akurat nic nie ma.

A jak z kolei w weekend gra moja ulubiona drużyna piłkarska i wpadają kumple to się okazuje że C+ transmituje inną drużynę. I tyle mam z tego całego premium.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@mati0234

Pewnie ze sie liczy wygoda, ale bardziej sie liczy kasa. będzie korzystnie będą ludzie podpisywać, będzie drogi abonament, płatny MR , opłata za Pseudo dekoder. Ludzie Zaczną rezygnować[/quot

 

Już nie takie podwyżki , opłaty za deki w Cyfrze były i nie było super wielkich odpływów abonentów, więc nie wierze dalej w ten niby wielki odpływ bo za drogo ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jessssu...

tu widze dalej dzieciarnia w akcji..

rozumu za grosz..nie wiedza czy czytaja.

jak ktos mowi ze dotad bylo na dwoch dekoderach a teraz w jednym to jest to prawda.

a cena 149 jest cena w sam raz.

teraz by miec cyfra z Canal+ i HBO plus N z nPremium wychodzilo duzo drozej..

wiec jest ok:))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ludzie ale wyście się na ten Polsat uwzięli. Podstawa do oglądania w Polsacie jest. A cała reszta ? Filmy, sport ? Mam neta 120MB/s. Wiem skąd brać filmy i gdzie oglądać sport. TV trzymam dla mojej pani i jej foxlife, tvn style i innych takich [beep]. Jak będzie oferta na sztywno i traktowanie z góry to sobie poradzę; podobnie jak wielu innych ludzi.

Wiele lat z C+ nauczyło mnie że warto z nimi rozmawiać; jak nagle przestaną rozmawiać i będzie tylko TAK lub NIE to będzie NIE.

Dokup jeszcze telewizor z funkcją Smart tv.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja powiem tylko tyle:

Jeśli nc+ w jakikolwiek sposób zmusi mnie do korzystania wyłącznie z ich dedykowanego sprzętu to nigdzie migrować nie będę, poczekam do końca mojej obecnej umowy z CYFRĄ+, a potem "przeproszę" się ze "Słonecznym Zygmuntem". ;)

A to w CP jest inaczej? Tak chętnie dają moduły? CP ma swoją fabrykę i zależy mu by wciskać jak najwięcej swojego sprzętu.

No to się mogą nieźle zdziwić bo dam sobie głowę ściąć że do tygodnia od startu NC+ Polsat wywali mega promocję dla przechodzących z innych platform.

Czyli wg. Ciebie CP będzie dokładał do interesu byle tylko pozyskać nowych abonentów? A potrzebni mu są nowi abonenci? Ma ich wystarczająco dużo. Jedyne co może zaoferować to dekodery do tv mobilnej, internet LTE i telefony w jakimś pakiecie z tv. O mógłby np. dać darmowy transfer dla IPLA.

 

Jak wiadomo za 2012 rok Cyfrowy Polsat uzyskał prawie 600Mln. złotych zysku netto, nie przychodu a zysku netto. Przy obecnej ilości abonentów jaki ma może sobie pozwolić na marginalne zyski pozyskując nowych/przechodzących abonentów,a nawet w początkowej fazie do ich dopłacania.

W przeciągu 2012 roku pozyskali bodaj tylko niecałe 15 tysięcy nowych abonentów. Jak widać po tych liczbach rynek jest już nasycony, całkowicie nowych klientów już nie ma(tzn. takich którzy do tej pory nie byli abonentami PAY TV).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mati0234

Chyba mylisz się.

 

"Po drugie wszystkie treści premium (np. Liga Mistrzów, Liga Europejska, liga włoska, liga angielska) obecne do tej pory w dwóch osobnych dekoderach (Cyfra+ i "n") będą dostępne w jednym nc+".

 

Jak po takim oświadczeniu dyrektora można będzie pozostawić karty i własne tunery migrując do nc+?

@user19 posluchaj tego wywiadu http://dziendobry.tvn.pl/wideo,2064,n/t ... 78330.html a dokladnie od 4:25 min.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...