Skocz do zawartości

Nowości na platformie CANAL+ - przecieki, info niepotwierdzone


Mr. Orbita
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Jak się zgodzi to zostanie, a jak nie to out. To byłoby logiczne i wtedy spokojnie mozna zlikwidować nPremium.

 

Dokładnie. Od 21. marca każdy będzie miał 2 tygodnie na zastanowienie. Wtedy 4/5 kwietnia zostanie wypuszczona nowa lista kanałów i uprawnienia dla tych co przeszli do nc+, a reszta out. I tego dnia powyłączają niechciane/niepotrzebne kanały.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak myślicie, bezie mozna przejsć tylko na określonych warunkach, czy bezie można sie targować jako stali abonenci?

Byłoby super, gdyby dało się jeszcze przy tym targować, ale obawiam się, że będzie to "sztywna" oferta na zasadzie "bierzesz to, co ci dajemy albo zostajesz z tym, co masz"... :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy to prawda, że w NC+ za wynajem dekodera będzie comiesięczna opłata za wynajem, jak było to w przypadku C+ ?

Znalazłem taką informację na forum N-ki; nie do końca w to wierzę bo to nonsens, ale może ktoś poinformowany wie co i jak.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, ja mam takie pytanie, jestem aktualnie w C+ i mam multiroom. Wiadomo fuzja itp, teraz pytanie: czy jak teraz mam remont to przeciągnąć mam kabel podłączeniowy w celu podłączenia dekoderów? Czy będzie takie połączenie dekoderów w multiroomie w nc+ wymagane?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo trudno uwierzyć mi w ceny podane wyżej, wątpliwym wydaje się, aby startująca platforma zrobiła wysokie ceny i straciła klientów.

 

Im bliżej konferencji i premiery tym częściej będą pojawiać się takie newsy, cierpliwie czekam na oficjalne informacje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę że dla nowych abonentów warunki będą jednakowe ,w przypadku starych wytargowanych umów - sprawa indywidualna na pewno nie będzie gorzej niż poprzednio.Przecież w tej nowej platformie też są myślący ludzie ,Libicki już przygotował kilka scenariuszy jeżeli abonenci nie będą usatysfakcjonowani nową ofertą ich Libicki przyjmie z otwartymi rękoma ,a fuzja chyba po to powstała żeby pozyskać klientów a nie ich stracić

Miło posłuchać optymistki :)

 

Martinus, nie należy wnioskować nic po tym, kiedy kto założył konto. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja powiem tylko tyle:

Jeśli nc+ w jakikolwiek sposób zmusi mnie do korzystania wyłącznie z ich dedykowanego sprzętu to nigdzie migrować nie będę, poczekam do końca mojej obecnej umowy z CYFRĄ+, a potem "przeproszę" się ze "Słonecznym Zygmuntem". ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli migracja nie będzie polegała na negocjacjach a prostym bierz co dajemy albo wypad ?

No to się mogą nieźle zdziwić bo dam sobie głowę ściąć że do tygodnia od startu NC+ Polsat wywali mega promocję dla przechodzących z innych platform.

 

Nie wyobrażam sobie zresztą sytuacji że to konsultant będzie stroną dyktującą warunki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wy tu ciągle o abonamencie ale może ktoś już coś wie więcej co z ofertami prepaid w obu platformach?

Będzie jakiś konkretny prepaid na nc+ i będzie można migrować z TNK HD / NNK?

Co z użytkownikami modułów (mam dekoder ADB 2850ST jak i moduł w rodzinie)?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja powiem tylko tyle:

Jeśli nc+ w jakikolwiek sposób zmusi mnie do korzystania wyłącznie z ich dedykowanego sprzętu to nigdzie migrować nie będę, poczekam do końca mojej obecnej umowy z CYFRĄ+, a potem "przeproszę" się ze "Słonecznym Zygmuntem". ;)

Masz goły Optimum to pewnie się tak da, ci z Canal+ będą chyba musieli migrować od razu, tak twierdzą dobrze poinformowane osoby. Ale nie sądzę żeby tych z aktualnie dobrymi promocjami zostawili z figą, dadzą zbliżoną cenę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tyle że nawet naiwny umie liczyć; jak obecnie płaci powiedzmy 75 i pójdzie do super salonu NC+ a tam usłyszy 125 to dwa razy się zastanowi zanim coś podpisze.

Mnie najbardziej ciekawi jak podejdą do ofert migracyjnych. Jeśli będzie sztywna oferta, i koleś będzie mi siłowo wmawiał że lepszej oferty nie ma i wie lepiej to każę mu spadać... gdzie raki zimują.

Mi umowa z C+ wygasa pod koniec czerwca. Jak będzie trzeba to poczekam do ostatniego dnia i wtedy zobaczymy jak sztywni będą - jakoś nie jestem przekonany że powiedzą papa abonentom z wieloletnim stażem bo ich oferta stanie się nagle "nienegocjowalna".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Posidam kilka informacji o pakietach

 

- 149zl, Platinum C+, C+ Sport, C+, C+ Film, Film 2, Family, Family 2

- 99zl, Gold C+ Film, Film 2, Family, Family 2

- 79zl, Silver C+Family, Family 2

-59zl Bronze nie wiadomo jakie C+ sie znajda

-29zl Start, bez C+

narazie ie tyle

Kosmos cena jak dla mnie, bylem 6 lat w CP teraz 6 w C+. Jak mi zaproponuja takie ceny by kopanie w pilke poogladac i zuzel czyli to co mam w C+ zraz za 65 zl z multiroom a wedlug tego co piszesz sport za 149 no powiedzmy, ze to standard cena a w : promocjii za 99 zl to w bierzacej sytuacji za odzyskanie praw ktore utracili 30 zeta wiecej na miecha ? To dziekuje, zylem bez tego wczesniej to i bede zyc teraz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...