Skocz do zawartości

Nowości na platformie CANAL+ - przecieki, info niepotwierdzone


Mr. Orbita
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

widzę, że wygląda na to że znalazło się kilka osób które trochę wiedzą...

więc może mi ktoś doradzi ?

umowę mam do końca kwietnia i wypowiedzenie zarejestrowane.

 

powiem krótko: interesuje mnie tylko SPORT. Czyli najwazniejsze ligi + chce mieć LM

 

uważacie że lepiej próbować teraz podpisać na kompakt lub optimum z C+

czy lepiej poczekać na ofertę NC+ ?

generalnie oferta filmowa mnie w ogóle nie interesuje....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a jekeś to wykoncypował że przestają istnieć i czemu tak nagle bez zapowiedzi :)

 

 

 

Ironia? Rozumiem, że przez to forum przewinęło się ostatnio kilka osób z niezbyt dużym ilorazem inteligencji, ale błagam.. trochę powagi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

może podasz jaką bo przejrzałem posty i nie znalazłem nic cennego

 

 

Choćby to ze w nowej paczce C+ nie będzie kanału C+(premium) tylko 2x C+film, 2x C+Family, 2x C+Sport wiec ten spot reklamowy w którym nie widać kanału C+Sport 2 jest trochę mylący...tak samo narzekanie na forum, że bedzie tylko jeden kanał typowo sportowy

 

mając teraz pakiet z paczką Canal Plus np. C+Optimum dostaniesz całą nową paczke kanałow C+ która zastąpi obecną ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie znasz Hugo, on wie co mowi. Piszące tu dzieciaki nawet nie rozumieją jaką cenną informację podał.

 

Jeżeli to są cenne informacje na temat zawartości pakietu Canal+ oraz w jakich obecnych pakietach Cyfry+ będzie dostępna ta paczka to

przepraszam ale większej głupoty nie słyszałem. Skąd on może coś wiedzieć?? :D Odpowiadamm, znikąd.

Nie wiadomo do końca ile tych Canal+ będzie. Wiemy że na pewno będzie podstawowy Canal+, Canal+ Film oraz Canal+ Sport.

To są pewniaki. Co do ilości to bym się jeszcze wstrzymał z podawaniem.

Słysząc o Canal+ Family i Canal+ Family 2 przychodzi mi jedno na myśl Npremium 1 i 2. Wolę póki co zaczekać na oficjalny komunikat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale jeśli abonent Canal + dostanie po 21 marca lige mistrzów, lige europejska, lge włoską i filmy. To jaka byłaby dla niego zachęta żeby migrował? W nc+ napewno dostałby to drożej.

 

Ale on będzie już po migracji! Pisałem, że migracja będzie automatyczna w tym przypadku! Ewentualnie możesz się z nią nie zgodzić i rozwiązać umowę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co to gadasz - przecież na reklamie jak byk widaac kanał CANAL+.

 

Nie ja tylko Hugo a na oficjalnym FB przedstawiciel powiedział aby nie sugerowac się za bardzo tłem w reklamie ;)

 

a ten artykuł na m2 pewnie powstał po wpisach Hugo ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Luuuuuuuuuuuudzie :D

 

Nowy pakiet Canal+ 6 (kanałów) zastąpi obecny pakiet (5 kanałów + serwis 3D) i dostępny będzie DLA WSZYSTKICH, którzy dzisiaj odbierają Canal+ na satelicie i w kablu :!::!::!:

 

Pamiętajcie jednak, że część treści sportowych z "n" będzie dostępnych także w nSport, który (prawdopodobnie?) będzie dostępny już tylko w ofercie nc+ i "starej" n

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie no automatycznie Cię przeniosą i albo dajesz milion na miesiąc albo masz zakaz na C+. Boże widzisz a nie grzmisz....

 

No jeśli mówisz że Ci co mają C+ to dostaną nową paczkę to oke, ale nie że automatycznie razem z migracją bo to zupełnie inna para kaloszy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli będzie automatyczna migracja dla obecnych abonentów a nie dobrowolna, a kto jej nie zaakceptuje ten ma możliwość rozwiązania umowy. Niezależnie jak atrakcyjna będzie oferta i po jak atrakcyjnej cenie posypią się wypowiedzenia a tego chcieli przecież podobno uniknąć ????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

diabolique, jeżeli obecnie masz C+Optimum to automatycznie 21 marca będziesz miał ofertę nc+ czyli nową paczkę Canal+.

Czy abonenci C+Start HD też dostaną nowe Canal Plusy? Jeśli tak to po [beep]ę przechodzić do nc+? Dla nSportu i MGM? :) No chyba że nowe pakiety, odpowiedniki tych z Cyfry+ będą tańsze w nc+

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

migracja automatyczna ze starej na nową paczkę Canal+ może nie być darmowa

 

Czy wy wszędzie widzicie spisek. AUTOMATYCZNA migracja ze starego do nowego pakietu Canal+ będzie w cenie abonamentu. Generalnie to nie będzie w sumie migracja. Po prostu pakiet Canal+ się zmienia. I wszyscy abonenci Canal+ otrzymają dostęp do JEDNEGO pakietu Canal+. Tak jak włączali Canal+ Weekend, wszyscy automatycznie otrzymali do niego dostęp. Jednak, by mieć cały sport. trzeba będzie mieć też nSport. Ale ten może być tylko w nc+.

 

Czy abonenci C+Start HD też dostaną nowe Canal Plusy? Jeśli tak to po [beep] przechodzić do nc+? Dla nSportu i MGM? :)

 

Po 21 marca będzie tylko JEDEN NOWY pakiet Canal+. Więc zgodnie z prawem, każdy kto ma wykupiony pakiet Canal+, musi otrzymać do tej samej oferty. Inaczej, będziesz mógł zrezygnować. A co do migracji z Cyfry+ do nc+. To zalezy tylko od Ciebie, kasa i tak idzie do jednego wora. Ale to ty sam decydujesz czy chcesz więcej (nSport) czy też nie :D

 

Może to juz by było bardziej realne, ktoś moze miec jeszcze 18 miesiecy umowy na pakiet Canal + i ma dostac za ta sama cene nowe Canal+ z zawartościa nPremium?

 

Cena pakietu Canal+ się prawdopodobnie nie zmieni. Mam takie wrażenie, że wam chyba bardziej zależy na wyciągnięciu od Was kasy niż samej nc+. Zamiast się ciszyć to narzekacie, że nie cach więcej. Hehehehehehe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko jak nie przejdziesz do NC+ to mozesz nie miec dostepu do ligi mistrzów i nsport - bo ta moze być w Nsport ;), ciekawe tez co z liga angielska od nowego sezonu..gdzie bedzie , czy bedzie nowy kanał...??? Duzo pytań.

Po drugie ciekawe jakie nowe kanaly dojda od nki..wtedy przeciez tez nie bedziemy miec dostepu do nich bez migracji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...