Skocz do zawartości

Nowości na platformie CANAL+ - przecieki, info niepotwierdzone


Mr. Orbita
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Były w npremium.

Kontrowersyjny? Nie zauważyłem

Może mnie oświeć co takiego kontrowersyjnego tam jest.

Co rusz pojawiające się teksty antysemickie czy rasistowskie. Non stop kopulujący geje (w tym nie do końca pełnoletni). Non stop kopulujący hetero (w tym m. in. ok. 50-latek i nastolatka). Jeszcze troszku można by wymienić czy raczej wymienić co tam nie jest kontrowersyjnego. :) Przypuszczam że gdyby to leciało w otwartej tv byłoby o tym serialu głośno.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... Z tymi wszystkimi sugestiami na forum, a ile będzie kanałów i jakie, ile będzie sportowych czy mniej czy więcej, a jaka liga i gdzie będzie, to tak samo jak z końcem świata niby wszyscy wiedzą, że nadchodzi ale tak na prawdę to tylko przypuszczenia ... I tak samo jest tutaj ... Dopóki nic nie będzie czarno na białym to każdy będzie sobie sam dawał jakieś nadzieje nie wiadomo na co ... Będą oficjalne ulotki z pakietami i kanałami to wtedy nareszcie skończą się wróżby z fusów ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z informacji przekazanej pracownikom Canal+ i 'n':

 

"Głęboko zmienimy rynek – przygotowana propozycja jest absolutnie bezkonkurencyjna. To ogromne osiągnięcie – rezultat trzech miesięcy wytężonych prac wszystkich zespołów."

 

Poczekajcie jeszcze kilka dni i wszystkiego się dowiecie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Głęboko zmienimy rynek – przygotowana propozycja jest absolutnie bezkonkurencyjna."

Super. CP spopularyzował umowy "6 miesięcy gratis". To nC+ pewnie będzie miało "12 miesięcy gratis" jeżeli chce być bezkonkurencyjna. A jak jeszcze bez obowiązku kontynuowania umowy po tych 12 miesiącach to jestem z Wami :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak taki podział wyjdzie to faktycznie będzie rewolucja... raczej na niekorzyść nC+. Ciekaw jestem jakby sobie poradzili z tym podziałem dla obecnych abonentów C+, gdzie cała paczka Canalów jest w każdym z pakietów z Canal+?

 

Mogą sobie poradzić w ten sposób, że dodatkowe 3 kanały canal+ będą tylko w nc+. Ty w c+ będziesz miał 5 ale np. bez LM i lepszych meczy ligi hiszpańskiej i angielskiej i bez hitów filmowych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prosta sprawa jeśli oferta będzie bogatsza a cena będzie adekwatna do oferty to większość przejdzie.

Po marzyc można, a w realu bedzie pewnie tak, ze bedzie zawiłość promocji tak by jak najbardziej omotać abo. a ten w sumie sam nie bedzie wiedział co podpisał.

 

@ Be89

To kwestia psychologiczno- praktyczna. ludzie nie maja kasy to biorą co najpierw jest za free , a potem może się coś poprawi i się spłaci

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak taki podział wyjdzie to faktycznie będzie rewolucja... raczej na niekorzyść nC+. Ciekaw jestem jakby sobie poradzili z tym podziałem dla obecnych abonentów C+, gdzie cała paczka Canalów jest w każdym z pakietów z Canal+?

Spekulować tylko można...

wg mnie będą dwa, może trzy pakiety tematyczne:

- podstawowy

- rozszerzony

- może jakiś trzeci

 

i do tego dodatkowo będzie można dobrać coś tylko z kanałami C+ (Silver, Gold, Platinum).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coś Nka nie chce oddać klientów za żadne skarby do CP a może do NC+. Dziś otrzymałem pismo, że oferują w ramach Nka Powrót za wybrane pakiety - obojętnie jakie - za 0 zł do końca maja 2013 roku! To dopiero oferta.

---

Pismo datowane 6.03 nr kolejny pisma 9xx.

---

Nie napisali do kiedy umowa. Tylko 30 kanałów filmowych itd

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Mnie zastanawia fakt, że eNkę mam na wypowiedzeniu do 31.03 i do tej pory (ostatni telefon dziś o 8:35), dzwonią jak opętani (min. 2 razy dziennie!) Ja już od kilku dni nie odbieram tego telefonu, mam dosyć, jak raz powiedziałem, że mam to gdzieś, to nie rozumieją, że nie zmienię zdania. Po [beep]ę zawracają gitarę, jak 21 rusza eNcePence, w której eNce!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@mariusz5891, Jesteś pewien, że w dobrym temacie pytasz?

Zadałem pytanie do posta w tym temacie. Jeśli pytasz czy dotyczy to pytanie tego tematu to nie, ale widziałem tu już posty o dużo bardziej odległej tematyce. Chciałem tylko potwierdzić czy gość piszę prawdę czy wymyślił sobie takie kwoty, żeby jego post był bardziej dosadny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...