Skocz do zawartości

Nowości na platformie CANAL+ - przecieki, info niepotwierdzone


Mr. Orbita
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ja tak napisałem zmieniona nazwa nsportu na np. Canal+ Sport Info HD ze względu na to, że gdzieś trzeba będzie pomieścić Enea Ekstraligę - na

Canal+ [delikatnie mówiąc] ze względu na mnogość lig piłkarskich nie znajdzie się miejsca dla Ekstraligi żużlowej)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o nową nazwę dla nSportu, to moim zdaniem najbardziej pasują SPORT+, INFOSPORT+ lub nSport+. CANAL+ w jego nazwie nie mogłoby być, bo to marka premium, a nSport HD ma być kanałem dostępnym normalnie w pakiecie abonamentowym.

;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i mamy 200 :) jak ktos wcześniej napisał w niedziele będzie 200

 

A skąd wy wiecie jaka jest oglądalność poszczególnych kanałów co ??

Sa publikowane raporty. Ostatnio było top100

 

W 2012 roku kanał 13 th strita uniwersalu oglądało średnio 18902 osoby. W zestawieniu jest tuż przed ale kino+

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe inne względy pewnie, głosy forumowiczów a nie widzowie i ich ilość.

"To ma być platforma HD" -> masz racje niech wszystkie SD wywala i tylko zostaną te co są w HD.(teraz)

Takis technicznie do przodu a jaki dekoder masz ?? jak dedykowany przez platformę to nie mów tu o technice i jakości.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie wczoraj już to widziałem. Motyw będzie taki ciemnawy. Coś jak poprzednia strona n. Trzeba poczekać aż się coś konkretnego pojawi. Wtedy można ocenić czy dobrze się ciemne kolory komponują z treścią itp. Ogólnie - jest na plus.

;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe inne względy pewnie, głosy forumowiczów a nie widzowie i ich ilość.

"To ma być platforma HD" -> masz racje niech wszystkie SD wywala i tylko zostaną te co są w HD.(teraz)

Takis technicznie do przodu a jaki dekoder masz ?? jak dedykowany przez platformę to nie mów tu o technice i jakości.

Możemy się spierać o ten kanał przez kolejne kilka stron, ale nic nie zmieni tego że kanał kończy swoją emisję w Cyfrze.

nc+ stawia na swoje kanały, a skoro sami piszecie że w rankingach ten kanał wyprzedza AleKino+ to nie jest to po drodze operatorowi.

nie w tym rzecz jednak, liczą się kwestie ekonomiczne i sumaryczny rachunek, a ten w przypadku tego kanału jest słabiutki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli 13th Street nie będzie w nc+, to mam nadzieję, że kanał zniknie całkowicie z naszego rynku, a content przejdzie do Universal Channel. Niestety UNI mimo, że ma bardzo mało seriali, to dzieli je na 3 kanały. Na 13th Street leci po raz pierwszy w TV m.in "Blue Bloods", "Rookie Blue", "Closer" czy "Dexter" Od dawna jestem zdania, że wystarczyłyby dwa kanałay, tj. Universal i Sci-Fi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli 13th Street nie będzie w nc+.

 

Człowieki. Trzymajcie mnie. Jeszcze nic nie wiadomo, a tutaj takie analizy. I to tylko dlatego, że 13th Street Universal zmienia częstotliwości. Tak samo jak info o tym, że w miejsce npremium 3 i 4 pojawią się MiniMini+ i TeleTOON+. I już niektórzy twierdza, że MiniMini zastąpi nPremum. Wy się chyba nie zmienicie... :crazy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@kamix: Nie wiadomo jak będzie. Przecież kodowanie można dodać w ciągu minuty :D

No tak zapomniałem, że "można podejrzewać" to oznacza pewność. Zaczekajcie aż sprawa się wyjaśni! A do tego przypominam, że niektórzy zarzekali się, że stara oferta Cyfry+ zostaje "do ostatniego klienta" :D:D:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Człowieki. Trzymajcie mnie. Jeszcze nic nie wiadomo, a tutaj takie analizy. I to tylko dlatego, że 13th Street Universal zmienia częstotliwości. Tak samo jak info o tym, że w miejsce npremium 3 i 4 pojawią się MiniMini+ i TeleTOON+. I już niektórzy twierdza, że MiniMini zastąpi nPremum. Wy się chyba nie zmienicie... :crazy:

Spokojnie, nie denerwuj się, złość piękności szkodzi :wink:

 

Wziąwszy pod uwagę co się dzieje wokół tego kanału (zmiana numeracji w dekoderach, i zmiana providera na sat) jest duże prawdopodobieństwo, że kanał jednak nie znajdzie się w ofercie nc+. Ponadto napisałem to też w odpowiedzi na posty, które mieszały ten kanał z błotem. Oczywiście nie jest on najwyższych lotów, ale można znaleźć na nim kilka ciekawych pozycji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...