Skocz do zawartości

Nowości na platformie CANAL+ - przecieki, info niepotwierdzone


Mr. Orbita
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Obecni abo. do końca swoich umów nie mogą stracić obecnych kanałów.

 

Ależ mogą, mogą. Sęk tylko w tym co zrobi nc+, żeby zatrzymać obecnych abonentów? Jak to powiedział Christian Anting - "każdy widz dostanie więcej programów i ciekawsze programy niż mają w tym momencie". Podejrzewam, że obecnym abonentom zaoferowane zostaną dość ciekawe propozycje zniechęcające do wypowiadania umów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obecni abo. do końca swoich umów nie mogą stracić obecnych kanałów.

 

Ależ mogą, mogą. Sęk tylko w tym co zrobi nc+, żeby zatrzymać obecnych abonentów? Jak to powiedział Christian Anting - "każdy widz dostanie więcej programów i ciekawsze programy niż mają w tym momencie". Podejrzewam, że obecnym abonentom zaoferowane zostaną dość ciekawe propozycje zniechęcające do wypowiadania umów.

Przede wszystkim takie promocje żeby większość przeszła do nc+

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wogóle na żaden kanał sportowy nie patrzę bo mnie to nie interesuje, powinni zrobić jakieś pakiety z Kanałami podstawowymi, + Tematyczne i abonenci powinni decydować co chcą mieć i za co płacić, Podstawowe + Dokumentalne i Filmowe inne mi nie potrzebne :-)

No przecież takie pakiety będą, tylko Canal+ nie wiem czy rozdzielą film/sport.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam umowę z N jeszcze 5 miesięcy :) nPremium mam więc powinni dać w zastępstwo Canal+ :)

Zobaczymy jak nc+ z cenami będzie stała, bo to najważniejsze :)

Mecz mogę obejrzeć w necie, film w kinie lub też w necie, więc... Discovery Historia i Planete, nawet Canal+, HBO, itd i to w HD - niby na w**b.tv mogę obejrzeć. Zobaczymy jak ceny będa stały ;) To najważniejsze :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli oferta programowa miałaby ulec zmianie i jednocześnie łamać zapisy umowy między Operatorem i Klientem (dając możliwość jednostronnego wypowiedzenia umowy), to już w tym miesiącu dostawalibyśmy listy o tym informujące. Takie są procedury, czyż nie? Jeżeli w kwietniu są planowane poważniejsze roszady ingerujące w zapisy umowy, to już byśmy o nich prawdopodobnie słyszeli ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obecni abo. do końca swoich umów nie mogą stracić obecnych kanałów.

 

Ależ mogą, mogą. Sęk tylko w tym co zrobi nc+, żeby zatrzymać obecnych abonentów? Jak to powiedział Christian Anting - "każdy widz dostanie więcej programów i ciekawsze programy niż mają w tym momencie". Podejrzewam, że obecnym abonentom zaoferowane zostaną dość ciekawe propozycje zniechęcające do wypowiadania umów.

 

ja tam nie wierzę,że dostaniemy cokolwiek bez przechodzenia do nc+.Zauważcie,że nsport HD i MGM HD dostaliśmy(co niektórzy) na 6 miesięcy bez możliwości ich wykupienia po tym czasie,bo po prostu ich nie będzie w cyfrze.Ja z tej wypowiedzi Christiana Antinga wnioskuję,że być może na początku wszyscy obecni abonenci n i cyfry dostana powiedzmy na 2 tyg,albo trochę dłużej full opcję nc+ w celu zapoznania się z ofertą,a po tym czasie ten kto będzie chciał to zmigruje do nc+,a pozostali zostaną z tym co maja dotychczas

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W strefie abonenta na stronie cyfry w opcjach dodatkowych dla bioracych nowy abonament widnieje opcja canal+ 8 kanalow, czy ktos cos moze o tym powiedziec ??

 

A żeby było śmieszniej to po wybraniu tej opcji podświetla nam się 5 kanałów C+ (bez C+3D) a do licznika programów na górze dodają jednak 8 kanałów :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co zostało przedstawione, wliczając przecieki i domysły to widać, że ta nc+ to będzie jedno wielkie g. Co oni nowego chcą zaproponować ? Wszystkie ligi europejskie i LM? Jak ktoś kocha piłkę nożną to ma cyfre+, a jak nie może żyć bez LM to dobiera sobie n. Jak ktoś lubi od czasu do czasu obejrzeć sport, ceni sobie dobrą jakość i możliwość wyboru to bierze sobie n i jego ta fuzja guzik obchodzi. Wydaje mi się, że teraz jest możliwość wyboru i ta fuzja nie oferuje nic nowego, lepszego. Jeśli nie wprowadzą nowych kanałów to moim zdaniem będzie jedna wielka klapa. Fuzja jest tylko i wyłącznie po to, żeby wyciągnąć od ludzi jeszcze więcej kasy. Jestem na 100% pewien, że starzy abonenci nie dostaną nic, trzeba będzie przejść do nc+.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do każdego będą dzwonić, nawet do tych, którzy nie wyrazili zgody. Ja nie wyraziłem. I na bank będa do mnie dzwonić z ofertą. A jak mi się spodoba to sam w pierwszym dniu do nich zadzwonię.

Ja myślę, ze oni chcą wiedzieć ilu klientów jest w stanie od razu z marszu chcieć przejść do nc+ tak zobaczyć z ciekawości.

Bo dzwonić na bank do każdego będą :)

 

A po drugie masz rację, ta fuzja może być wielkie bagno. Gdzie nowości? Bo na mnie nie robi wrażenia kanał Planete HD i Ale kino, gdybym chciał mieć je poszedłbym do C+. Jak nie będzie nowości żadnych, itd to co oni robili przez ponad rok czasu? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W strefie abonenta na stronie cyfry w opcjach dodatkowych dla bioracych nowy abonament widnieje opcja canal+ 8 kanalow, czy ktos cos moze o tym powiedziec ??

 

A żeby było śmieszniej to po wybraniu tej opcji podświetla nam się 5 kanałów C+ (bez C+3D) a do licznika programów na górze dodają jednak 8 kanałów :D

 

A w jakiej cenie? :jupi::jupi:

To pewnie przygotowania do nowego pakietu Canal+.

 

EDIT: Dobra już widzę, cenę - 30 zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A to ciekawostka!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Zadzwoniłem właśnie do konsultantów Cyfry+ i poprosiłem o włączenie do testów mi nSport i MGM HD, a typek mowi, że nie ma możliwośći takiej, ALE gadał, że będę trwa ustalenie podstawy programowej i po przejściu do nc+ będę miał możliwość wykupienia pakietu SPORT! CZYLI TAKI PAKIET BĘDZIE...!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czemu oni się reklamują T-mobile Ekstraklasa a może Liga Mistrzów? A może ja chce mieć wybór Ligę Mistrzów a Siatkówka? I co? Nie ma.

Tak samo z Discovery Historia a może Viasaty? I co? Też nie ma.

 

Reklama dla mnie bezsensu ta nowa :) nic nie wnosi, bo każdy to wiedział, że prawa się połączą, że oferta się połączy :) Gdzie nowości się pytam? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdzie nowości się pytam? :)

 

Uspokój się. :shock: A czy ktoś ci zapowiadał nowości? Jak będą to będą, jak nie to nie. Zresztą nc+ od samego początku zapowiadała "stawiamy na premium" oraz "łączenie ofert". Więc czekaj cierpliwie na ofertę nowego Canal+, a nie 100 nowych kanałów HD. :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...