Skocz do zawartości

Nowości na platformie CANAL+ - przecieki, info niepotwierdzone


Mr. Orbita
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

HBO nie zniknie, właśnie Netia z nowa oferta i HBO weszła :)

Skąd wzięliście ten C+family gdzie jest info o tym ??

 

Dziwna głupota jest zachwalanie MR Nki i tylko zasmuceni użytkownicy mogą to zachwalać. C+ nic nie mogło pobić w tym.

A jak będzie tak będzie. Za wynajem dekodera 5zł płacić owszem sprzęt się zużywa, ale za usługę MR nigdy więcej niż 0zł

Filmu i sportu u nas nie rozdzielą bo by im się to nie opłacało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

więc te nowe Canal+ wystartuje 5 kwietnia, i co wtedy z kablówkami? będą miały zrebrandowane Canal+?

 

A kto ci powiedział, że 5 kwietnia? 5 kwietnia kończy nadawanie nPremium. Ale nie wiążcie tego ze startem "nowego" Canal+. Prawdopodobnie ruszy w dniu startu nC+. Inaczej nie widzę sensu po co start, jak jeszcze przed kilka dni będzie "stara" oferta :D :D :D. Nie sugerujecie się także ramówkami na stronie Canal+. Zawsze można je zmienić. A po drugie 21 marca to także 18 urodziny Canal+ w Polsce, więc dobra okazja do zakomunikowana zmian. A do tego święta i 1 kwietnia start ligi żużlowej... :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli nc+ przez ponad rok czasu skupiała się na powstaniu Canal+, Canal+ Film, Canal+ Film 2, Canal+ Family, Canal+ Family 2 i Canal+ Sport? I oczywiście logo, strona internetowa i połączenie programów i to wszystko? :)

Gdzie tu zaskoczenie jakie miało być? Bo w czym niby ma nc+ zaskoczyć? jakoś nie widze niczego w czym nc+ mogłoby mnie zaskoczyć. Toż to każdy wiedział że tak będzie, że będzie w jednym dekoderze i LM i liga angielska, i filmy z FOX i filmy z Uniwersal :)

 

I tyle czekali na tą fuzję :D dobre ... naprawdę dobre :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A moim zdaniem są doskonałe, bo matryca TV przez to nie cierpi. Oby nowe loga były maksymalnie prześwitujące.

 

Zgadzam sie w 100% IM mniej widoczne, tym lepiej. Nie chce kolorowej choinki na TV tylko genialna jakosc obrazu. Teraz jest idealnie. Mam nadzieje, ze w NC+ pozostana przy tych z cyfry+

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja w wakacje jak była burza wszystko odłączałem z prądu, ale tego HD5000 chciałem spalić no i lipa. Każda burza, był włączony i nic a nic.

U kuzyna taki sam dekoder, listwa wyłączana codziennie na noc i HD5000 mu się spalił. Po czym wymienili mu na HD3000 chyba czy jakoś tak.

 

Tak więc ja próbowałem w czasie burzy, ekstremalnych warunków go dojechać i nic, a kuzyn dbał jak o dziecko o ten dekoder i sam mu się zjarał, gdzie tu sprawiedliwość? :)

 

to jak burzę wytrzymał,to postaw na nim doniczkę z kwiatem i podlewaj za mocno.zobaczymy czy próbe wody zniesie. :lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak, Canal+3d=canał+film2

Canal+Gol=family

Canal+weekend=family2.

Czyli wszystkie Canal+ zachowam (tylko pod innymi nazwami) zostając w pakiecie Canal+ optimum HD i HD promo? Hurra i dojdzie mi LM i liga włoska za free :) Żyć nie umierać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 kwietnia = koniec nPremium

21 marzec = start nc+ z starymi kanałami z obu ofert oraz:

Canal+

Canal+ Family

Canal+ Family 2

Canal+ Sport

Canal+ Film

Canal+ Film 2

nSport

 

Dawne canal+ przechodzą rebranding

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale potem mogą zrobić (2014) albo migracja na multiroom z N albo wypowiedzenie umowy.

Chodzi mi o tych co przemigrują do nc+.

 

Zniknięcie HBO to plotka, nie potwierdzona. Powinieneś to poprawić :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Hipster_Zippa, nie wszystko tam napisane jest prawdą .npremium znika to fakt,a skąd wziąłeś info,że HBO znika? :> dekodey od n i c+,nie tylko od n. na dzięń dzisiejszy zostaja 2 systemy kodowania. czy seca zniknie?też nie wiadomo.nie będzie teraz wymiany kart.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem ciekaw gdzie oni pomieszczą na 4 kanałach włoską hiszpańską francuską i angielską i LM I LE

 

a nie pamietacie jak bylyl uruchamiane dodatkowe kanaly specjalnie do przekazu meczy chociazby dlatego ze nadawaly rownoczesnie i chceili je pokazac tu tgez moga tak kombinowac po drugie zniknie dubli z transponderow to tez trzeba brac pod uwage

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...