Skocz do zawartości

Nowości na platformie CANAL+ - przecieki, info niepotwierdzone


Mr. Orbita
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Haha, ale wp.pl walnęło tytuł na głównej: Ludzie są przerażeni! Platforma cyfrowa kosi klientów! Koniecznie sprawdź skrzynkę pocztową

A na onecie cisza? hihi

 

A CP daje już oficjalnie więcej za mniej :D właśnie oglądałem ich ofertę a tu taki tekst. Normalnie padłem. Mogli dodać inaczej niż u konkurencji. :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A w moim lokalnym radiu właśnie poleciała reklama o treści "Masz telewizję N, Cyfrę Plus lub Polsat? Zapraszamy na dni otwarte do punktu nowej telewizji nc+" i adres punktu ;) Są dwie opcje: albo mają tak mało klientów, że musieli wykupić reklamę radiową, albo idą jakieś promocje. Słucham tego radia często i pierwszy raz słyszę taką reklamę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie leci w wiadomosciach ten 'niby' materiał o kłopotach NC+. W całosci praktycznie poświecony promocji DVB-T. Pojechali na chama - podobnie jak konkurenci z NC+. skoro dla nich ten szmelc nadawany naziemnie to "równie atrakcyjne" i "najpopularniejsze" programy to karwa... ręce idzie ząłamać. I jeszcze "oferta puchnie z dnia na dzień". Po prostu chyba ci ludzie nauczyli się już traktowac ludzi jak gamoni i trzeba ich tego oduczyć. Wyrejestrowując po prostu odbiorniki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A oglądacie uważnie te reklamy nc+ w telewizjach? Na dole ekranu dają formuły prawne . Dwie linijki skomplikowanego tekstu o warunkach umowy do przeczytanai w 2 czy trzy sekundy. Ręce opadaja normalnie. Co my za kraj mamy i państwo w którym takie absurdy są możliwe i takie bezczelnosci?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A oglądacie uważnie te reklamy nc+ w telewizjach? Na dole ekranu dają formuły prawne . Dwie linijki skomplikowanego tekstu o warunkach umowy do przeczytanai w 2 czy trzy sekundy. Ręce opadaja normalnie. Co my za kraj mamy i państwo w którym takie absurdy są możliwe i takie bezczelnosci?

 

Każda inna reklama z drobnym tekstem u dołu ekranu zostawia dokładnie tyle samo na przeczytanie.

Ta od NC+ nie wyróżnia się pod tym względem niczym specjalnym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Na chwilę wróciłem :). Coś mi tu śmierdzi z Panią Beatą. Nie znęcajcie się nad nią. Nie znamy jej stanowiska odnośnie zmian jakie, być może, chciała wprowadzić, a nie dano jej. Wydaje mi się, że [beep]e wilki z ITI maczają w tym swoje śmierdzące łapki. Zauważcie, że Mońka była spoko gdy była jeszcze Cyfra+. Trochę poprzeglądałem jej dossier i ona naprawdę ma się czym pochwalić. Hmmmmm czuje tu smród kolesiów z ITI...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A oglądacie uważnie te reklamy nc+ w telewizjach? Na dole ekranu dają formuły prawne . Dwie linijki skomplikowanego tekstu o warunkach umowy do przeczytanai w 2 czy trzy sekundy. Ręce opadaja normalnie. Co my za kraj mamy i państwo w którym takie absurdy są możliwe i takie bezczelnosci?

 

To zobacz reklamę banków i ich produktów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...