Skocz do zawartości

Nowości na platformie CANAL+ - przecieki, info niepotwierdzone


Mr. Orbita
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

http://www.marketing-news.pl/message.php?art=37985

 

Narazie nie ma ofiar. Twórca portalu antyncplus.pl powinien zażadac fotela prezesa nc+

 

Bardzo [beep]kie posunięcie. Podstawić jako kozła ofiarnego gościa, który współtworzył dobrą ofertę C+, a z nc+ nie miał nic wspólnego, bo był na zwolnieniu lekarskim.

Pogrążają się totalnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Profil anty nc+ cały czas zyskuje, już ponad 21 tyś użytkowników i cały czas masowo ich przybywa. Na profilu nc+ 37 tyś użytkowników ale tam przybywają nowi w żółwim tempie. Pewnie po świętach jak nie wcześniej więcej będzie miało anty nc+ :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A na stronie głównej SatKuriera taki spokojny marazm.

Nic się nie dzieje tylko jedna wzmianka, że w środę UOKIK dostał info od niezadowolonych paru klientów, że jakiś praktyki czynią ble ble.

A na ta stronę wchodzi dużo osób, które nigdy nie wejdą na forum, aby się przekopywać się przez 1500 postów.

A to wszystko pewnie za sprawą pewnej wtorkowej wizyty przedstawicieli Nc+ w siedzibie SatKuriera :)

PozdróFka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ludzie z nc+ zaczynają czyścic teren chcą rozmwiac z niewygodnymi ludźmi,myślę ze chcą ich przekonywać heh tych przekonają będą nowi,niech się prezesi wezmą za swoich ludzi i zagonią ich do roboty żeby uratować jeszcze cos bo w tydzień zni[beep]i 2 marki przy czym canal plus bardzo znana i ceniona,myślcie nad nowymi elastycznymi ofertami dającymi nam klienta jakieś możliwości przeproście za zmuszanie do migracji obniżcie trochę pakiety,chociaż dla mnie ogromny niesmak i tak pozostanie.J bym na miejscu tej osoby z nc plus wystosował do nich list otwarty a nigdzie bym nie szedł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... Na wypowiedzenie umowy jest czas to dnia 19 kwietnia br., liczy się data stempla pocztowego ... Chyba, że do tego czasu zmienią radykalnie swoją ofertę i warunki umowy ... Może się okazać, że będą całkiem nowe terminy i przede wszystkim każdego abonenta poinformują listem poleconym ....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ok dzięki. Jak widzę ten bajzel z abonamentami to przestaje mi się chcieć je płacić....

Mam tak samo...

Oferta jest nietrafiona i to nie tylko przez ceny ale też duży pakiety kanałów niegwarantowanych, które powodują, że podpisywanie długoterminowej (18 mies.) umowy mija się z celem.

Pomijając fakt, że robi się z klientów idiotów treścią komunikatów, które urągają inteligencji...

 

Prezes próbuje taniej i starej jak świat sztuczki czyli przeciągnięcie "lidera" przeciwników na swoją stronę tyle, że to pokazuje że on nadal nie rozumie istoty powszechnego poruszenia abonentów ani przyczyny obecnego stanu. Bo abonenci nie powinni być postrzegani jako przeciwnicy, a ten "lider" nie jest liderem bo to ruch składający się z jednostek samodzielnie myślących.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W zachowaniu zagranicznego finansisty i prezesa "eNCepenceplus" monsieur Juliena V. widać nerwowość. Zapewne wq... ni najwięksi udziałowcy tej fuzji nieźle zjechali mu już główkę. Zamiast skorzystać ze swym sztabem fachowców z informacji ludzi piszących konkrety o bzdurnej ofercie i poczynaniach "eNCepenceplus", prezes Julien V. próbuje teraz mydlić opinii publicznej oczy, robiąc się na dobrego, zatroskanego misia. Jeśli dojdzie do tego spotkania i monsieur Julien V. nie przedstawi satysfakcjonujących koncepcji wyjścia z kryzysowej sytuacji, marnie mu wróżę dalszą karierę w Polsce. Ktoś przecież wyłożył na ten bajzel sporo kasy i liczył na obiecywane przez białe kołnierzyki z "eNCepenceplus" zyski. A teraz co? Nic nie rozumiejące Polaczki się zbuntowały, nie chcą płacić, podpisywać, migrować i jeszcze rozpętała się burza medialna, a w zanadrzu czeka UOKiK oraz cwani politycy, którzy być może zechcą podłączyć się pod akcję zbuntowanej rzeszy niezadowolonych klientów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz to nie powinno być litości powinniśmy z nimi jechać jak z fura gnoju lub jak smerfy z papciem gargamelem nie ma zmiłuj się, byłes myśliwym teraz jesteś zwierzyna która w dodatku bardzo płochliwie reaguje,nie ma sentymentów teraz powinni zapłacić za swój brak szacunku, a my nie powinniśmy się zadowolić jakimś tam ochłapem mięsa rzuconym żebyśmy się na chwile uciszyli,gdyż w tej ofercie jest tyle haczyków , niedoróbek i niejasności ze albo zrobią z tym do poniedziałku porządek albo się pogniewamy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dają teraz na 3 miesiące nSport abonentom Cyfry+ i jakieś tam kanały abonentom n więc w moim mniemaniu nie mogą wysłać aneksu do umowy z przymusową migracją do nc+ i to z czasem na wypowiedzenie do 19 kwietnia bo jedno przeczy drugiemu i było by bez sensu. Albo ja po prostu głupi jestem i nic nie rozumię. Ale z nc+pałami to różnie może być.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dają teraz na 3 miesiące nSport abonentom Cyfry+ i jakieś tam kanały abonentom n więc w moim mniemaniu nie mogą wysłać aneksu do umowy z przymusową migracją do nc+ i to z czasem na wypowiedzenie do 18 kwietnia bo jedno przeczy drugiemu. Albo ja po prostu głupi jestem i nic nie rozumię. Ale z nc+pałami to różnie może być.

Maja tam porostu :brawo: bałagan miotają sie jak ryby w sieci każda decyzja jest głupsza od poprzedniej i się wzajemnie wyklucza...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dają teraz na 3 miesiące nSport abonentom Cyfry+ i jakieś tam kanały abonentom n więc w moim mniemaniu nie mogą wysłać aneksu do umowy z przymusową migracją do nc+ i to z czasem na wypowiedzenie do 18 kwietnia bo jedno przeczy drugiemu. Albo ja po prostu głupi jestem i nic nie rozumię. Ale z nc+pałami to różnie może być.

Maja tam porostu :brawo: bałagan miotają sie jak ryby w sieci każda decyzja jest głupsza od poprzedniej i się wzajemnie wyklucza...

 

 

Dokładnie każdą kolejną decyzją zaprzeczają sami sobie :lol2:

zabawni są przy tym,niesamowicie jeszcze jak by jakaś z tych decyzji była w miarę re sensowna a tu ciągle wpadka za wpadka,tylko sie człowiek potem musi po głowie drapać i zastanawiać co oni jeszcze ciekawego wymyśla :!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...